Bivakování na svazových vodách v Jižních Čechách

Ahoj, jak je to s bivakováním (stanováním či jen přespáním) na revírech v Jižních Čechách? Kde je to tolerováno a kde to raději ani nezkoušet? Co se týče právních předpisu tak to mám jakž takž načtené. A šlo by mi hlavně o ty větší revíry.
Autor diskuse: Davas89 - Profil , 12.12.2017 kaprařina - ostatní

NxDanielS - Profil | Pá 22.12.2017 16:32:30

poky82 >> To si nemyslím. Bohužel když 99 bordel neudělá, po tom stým ten bordel dycky vidět bude.

    Npoky82 - Profil | Pá 22.12.2017 16:22:21

    xDanielS >> Buhužel těch co postaví stan a není po nich bordel je čím dál tim míň.

      Npoky82 - Profil | Pá 22.12.2017 16:21:40

      FRANK71 >> A ty víš jak parkuju?? Kdepak jsi mě viděl??

        NFRANK71 - Profil | Pá 22.12.2017 16:03:10

        poky82 >> dle tvého parkování by jsi plakal jak první.

          NxDanielS - Profil | Pá 22.12.2017 16:00:01

          poky82 >> Mně stany ani bivaky u vody nevadí. Mně vadí odpadky.

            Npoky82 - Profil | Pá 22.12.2017 15:56:03

            Doufám, že podobně začnou postupovat i v jiných lokalitách a krajích.

              Nvodar - Profil | Pá 22.12.2017 15:48:11

              Toto trvalo,konečně bude pořádek na Lipně.

                Nfheavy - Profil | Pá 22.12.2017 9:55:05

                Colasrumem >> jjj)))

                  NColasrumem - Profil | Pá 22.12.2017 9:42:26

                  fheavy >> Vágnera necháme být, prdět na to.

                    Nfheavy - Profil | Čt 21.12.2017 23:41:23

                    zimbuch >> mas pravdu,ale nektery veci jsou nepostizitelny jelikoz bys musel dotycneho chytit pri cinu,a to je temer nemozne,neni zalobce neni soudce,tady ty reci na mrku i kdyz je na tom hodne pravdy nejsou prukazni material,takze je asi zbytecny to dal rozebirat,
                    omluva autorovi diskuze za odboceni od tematu))

                      Nfheavy - Profil | Čt 21.12.2017 23:35:57

                      Colasrumem >> ja vim co delal Vagner a konkretne asi 35 km ode mne ,ale ja mluvim uplne o necem jinym,tys mne asi vubec nepochopil,nepletu prodej trofejnich kapru z drivejsich dob s prohresky JV ,to je zase dalsi kapitola,proste dve rozdilny veci a co je horsi to posuzovat neminim,bavim se jen o jedne z nich ))

                        Nfheavy - Profil | Čt 21.12.2017 23:32:47

                        Dědek >> ja jsem kdysi mel par kamaradu na rece uplne dole kdyz tam byvalo dost velkejch ryb,psavali clanky i sfotkama pro jednoho znameho vyrobce boili ,dostavali kule zadarmo,jako sponzorskej dar za propagaci,dnes uz zajedno moc nepotkavam porotoze to mnozstvi tech ryb tam uz neni a taky jsem pozdeji zjistil co s tema rybama delaji ,od tech dob se nezdravime a taky si vedle sebe nesednem,kdyz je jednou za rok potkam ja nebo oni mne tak se navzajem vyhneme.
                        uz je taky nikdo nesponzoruje,mozna jsem se o to pricinil tehdy i svou troskou ja,a muzu rict ze jsem mel s toho dobrej pocit.

                          NColasrumem - Profil | Čt 21.12.2017 23:29:43

                          fheavy >> já myslel celou dobu, že ten Vágner udělal něco strašnýho a ono prd. :o)))) takže celou dobu jde o tuhle komedii? Jééé tak tohle mi vůbec nevadí, pokud si tu rybu vzal legálně jako ulovenou není co řešit a je jen na lovci jestli ji sežere nebo pustí doma do jezírka. Mě vadí že i Vágner chytá na živou rybu, ale to že si něco vzal ...to fakt ne a ani nikdo jiný. Tak to můžu jít konečně v klidu spát.

                            NDědek - Profil | Čt 21.12.2017 23:24:04

                            fheavy >> i teď s tebou jako vždy souhlasím :-)))

                              Nfheavy - Profil | Čt 21.12.2017 23:20:39

                              Dědek >> on je docela hodnej ale nekdy je to jak... prispevek nize)))

                                Nfheavy - Profil | Čt 21.12.2017 23:19:09

                                Colasrumem >> co tady furt meles o trojhakach ,nikdo nikoho neomlouva,jenom ty misto misto toho abys ses vyjadril ke konkretni veci kterou jsem psal,tak odpoutavas pozornost jeste horsim prikladem,ty ses jak moja stara ta se zacne dohadovat o jidle a zaplete do toho vsechno ostatni a skonci treba u penez apod.))

                                  Nzimbuch - Profil | Čt 21.12.2017 23:18:34

                                  jediny co na ceskou naturu plati je pekny finanční postih :)) znam z praxe

                                    NDědek - Profil | Čt 21.12.2017 23:15:13

                                    fheavy >> jako vždy, s tebou souhlasím :-)

                                      Nfheavy - Profil | Čt 21.12.2017 23:13:37

                                      Dědek >> my vsichni prispivame na ryby ,nekteri jednotlivci na tom vydelaji a dalsi na tom dal vydelavaji ,no a kdyz navstivis soukromak tak to zaplatis jeste jednou a vsichni jsou spokojeni to je cela pointa ,a kdyz reknu neco o konkretnim problemu tak nekdo zacne psat ze nekteri delaji jeste horsi veci takze je to vlastne v poradku,proto jsem odmitl nadale o tomhle s colasrumem diskutovat,presne jak jsem ti psal priklad o tom dopravnim prestupku,to je v principu to stejny v bledemodrym.