Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

Nsliver - Profil | Čt 16.11.2017 21:25:04

Calex >> ale ne, komplet laminátový kit, blatníky, kapoty, spojlery, koupis na 130 RS za 15 000, -Kč.

    NUmely_stimul - Profil | Čt 16.11.2017 21:24:20

    Buffalo1969 >> Brousím hodně,by se šikla,když je k tomu bucharu grátis :-)

      NBuffalo1969 - Profil | Čt 16.11.2017 21:22:46

      Umely_stimul >> já měl dvoje rukavice na tejden. Ta mašina mě žílený točky a ještě horší doběh. Broušením prakticky nezastavitelný.

        NUmely_stimul - Profil | Čt 16.11.2017 21:21:25

        Buffalo1969 >> Já na prváku,když jsem se učil za automechanika.Mi jednou přibrala rukáv :-)

          NBuffalo1969 - Profil | Čt 16.11.2017 21:19:57

          Umely_stimul >> na takovejch bruskách jsem brousil skoro dvě leta v BK u Ježků v cídírně.

            NUmely_stimul - Profil | Čt 16.11.2017 21:17:58

            Calex >> 110MB ,ale raději se ho optám,ať tu nemelu kraviny :-)

              NUmely_stimul - Profil | Čt 16.11.2017 21:16:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Buffalo1969 >> Tohle je jeho větší brácha a cca o tunu těžší. Jsou to fotky z netu.Frajer to prodává za 25 000,- a dává k tomu i tu strojní brusku.Mám na to zálusk,ale uvidím jak vyjdou finance,třeba na jaro

                Nhadalicek - Profil | Čt 16.11.2017 21:16:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                a co starý krámy s první republiky:-)

                  NCalex - Profil | Čt 16.11.2017 21:14:53

                  Umely_stimul >> 110MB nebo R ? Přestavba holý kastle ze 110R na 130RS se prodává dnes i za čtvrt mega. :-)))))))) Celá 130RS už může stát stejně jako ten Zündapp KS750...50000Eur.:-))))))))))))))

                    NBuffalo1969 - Profil | Čt 16.11.2017 21:13:18

                    Umely_stimul >> týwolle...to je hééél mašín......:-O

                      NUmely_stimul - Profil | Čt 16.11.2017 21:11:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Buffalo1969 >> Jsem ho dovezl z plané nad lužnicí.Je to nejmenší model ze všech prako modelu,ale i tak má lehce přes tunu. Si pamatuju ,jak jsem tam stál jak ocas a nemohl jsem naložit šabotu ...obr.3 .cca 300 kg :-) Jsem myslel,že to nenaložím i když to bylo v rozebraném stavu,ale motivace byla velká :-)
                      Edit: letos v prosinci ho chci dát do pucu i po vizuelní stránce,do teď musel makat a na parádu nebyl čas

                        NUmely_stimul - Profil | Čt 16.11.2017 21:03:37

                        Buffalo1969 >> :-))))))))))))))

                          NBuffalo1969 - Profil | Čt 16.11.2017 21:02:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Umely_stimul >> amen..........slyšeli jsme slovo Boží.....Bohu díky....:-)

                            NUmely_stimul - Profil | Čt 16.11.2017 21:01:36

                            Buffalo1969 >> Autogen mám k dispozici ,tak uvidíme co umíš :-) a nebo se jenom ožerem :-)

                              NBuffalo1969 - Profil | Čt 16.11.2017 21:00:00

                              Umely_stimul >> můžu tě naučit svařovat dopředu i pozpátku. Přes zrcátko, po paměti, ale to by jsme asi vychlastali celou palírnu jak by to dlouho trvalo. Já se některý věci učím dodnes..:-)

                                NUmely_stimul - Profil | Čt 16.11.2017 20:56:18

                                Buffalo1969 >> Jsem myslel,že mně cosi naučíš,ale můžeme improvizovat :-)

                                  NUmely_stimul - Profil | Čt 16.11.2017 20:55:43

                                  Calex >> Se to někomu poflakujou poklady po stodolách :-) .Kámoš teď dotáhnul domu zachovalou 110-tku .Taky u toho sedí a kouká hodiny na blatník,třeba :-)

                                    NBuffalo1969 - Profil | Čt 16.11.2017 20:51:14

                                    Umely_stimul >> wolku .......já kovařinu jenom viděl. Autogen je moje krevní skupina, ale k tomuhle mam obrovskej obdiv a respekt.....:-)

                                      NCalex - Profil | Čt 16.11.2017 20:48:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Umely_stimul >> Ve stodole pod slámou Zündapp KS750 se sajtkou a kulometem od konce války do r. 1965. Pak byl prodán, v 1968 když se to u nás trochu uvolnilo, byl propašován do NSR. Cena odpovídala tenkrát novému MB1000. Dnes odhaduju tak na 50000EUR.............Viděl jsem ve stodole i Š1100MBX de luxe, kdo ji tenkrát odtáhl je dnes vytlemenej.(Photo taken in Skoda Auto museum in Mlada Boleslav) :-)))))))

                                        NUmely_stimul - Profil | Čt 16.11.2017 20:20:21

                                        Buffalo1969 >> Si to přijeď vyrobit :-) ...slivku přikůpím a něčeho se přiučím ;-)