Ryobi - klub fanoušků, vše kolem této značky

Zdravím kolegy rybáře,

diskuse pro fanoušky této značky... Fotografie, tipy, rady, zkušenosti...
Autor diskuse: kubah - Profil , 24.10.2017 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: já 2 Profil + TomVl Profil + Chnumík Profil + Ciffik Profil

NTomVl - Profil | So 18.11.2017 17:41:52

rájovec >> :))))) nás ty "Číňani" pěkně blbnou

    Nkubah - Profil | So 18.11.2017 17:37:57

    VERUM - Také jsem koukal, že u Adlera mají vyšší, dražší řadu než třeba na RSP...

    Bude to asi jako u Zaberů - CF a CR proti FD...

      Nrájovec - Profil | So 18.11.2017 17:31:47

      TomVl >> Ty voe, zlatý prciny, už ani nevím, na co jsem se původně ptal :-))

        NTomVl - Profil | So 18.11.2017 17:29:19

        rájovec >> fd mám na trabucco perfekta 90g 3.6m a chodí pěkně mám je první sezónu, ale již něco nachytali....

          NTomVl - Profil | So 18.11.2017 17:27:14

          rájovec >> no ono je to FD malinko jiné. Ma víc ložisek 6+1, a např 5000 je ve verzi FD o 45g těžší a převod má FD 1:5 a ten druhý 1:5,1 což teda není podstatné...

            Nrájovec - Profil | So 18.11.2017 17:26:28

            TomVl >> FD pracuje spolehlivě?

              NTomVl - Profil | So 18.11.2017 17:23:05

              rájovec >> jenom abych ještě upřesnil nejsem si jistý jakou 5000 verum jsem měl v ruce. Asi to byla ta dražší. Doma mám 4000 FD.....

                Nrájovec - Profil | So 18.11.2017 17:22:44

                TomVl >> 100 km, jako do Vipy .-), ale vlastně tím směrem brzy vyrazím, tak si udělám malou zajížďku. Ještě jednou dikas. Podle rozdílu v ceně se k nám nejspíš to FD dostává severní cestou, asi.

                  NTomVl - Profil | So 18.11.2017 17:14:39

                  rájovec >> píšu o tom druhém...FD. Jinak nevím kde bydlíš, ale podberak.cz prodejna ve Staré Boleslavi má arcticu 6000 skladem. Tam jsem ji měl v ruce....

                    Nrájovec - Profil | So 18.11.2017 17:10:46

                      Nrájovec - Profil | So 18.11.2017 17:04:12

                      TomVl >> Díky moc, vahou je ta 6500 na úrovni Daiwy 4000, návinem na jedno otočení zase připomíná Sceptera :-). Člověk z eshopu kde ji mají skladem ji srovnával s Daiwou 5000 (?) a hlavně říkal, že se prodávají :-))

                        NTomVl - Profil | So 18.11.2017 17:01:58

                        TomVl >> jeste doplním ultegru xtd jsem měl v ruce a je dle mého názoru větší než 6 ryobi.

                          NTomVl - Profil | So 18.11.2017 16:57:42

                          rájovec >> ahoj ano mám verum 4000 ty jsou velké jako obyč. Zauber 4000 nebo např Trabucco Magnex 4000 jenom malinko lehčí a lepší. Jinak měl jsem v ruce verum 5000 a to je cívkou podobný ninja 4000, ale působí subtilnějším dojmem. Ty 5000 bych viděl tak na 120g a silnější feeder. Měl jsem v ruce šestkovou řadu arktica, ale to je již lehký surfový naviják. Myslím že Verum 6500 bude podobný...

                            Nrájovec - Profil | So 18.11.2017 16:49:37

                            skwor >>Aha :-)) já myslel Mr.Kos :-))

                              Nrájovec - Profil | So 18.11.2017 16:47:52

                              Willow >> To není tak úplně jistý, ty Daiwy mají od Ninji až po Match Winnera cívky téměř na jedno kopyto (myslím rozměrově), navíc u těch dražších ta klika a skoro nutnost pořizovat venku, to jsou pro mě mínusy.

                                Nskwor - Profil | So 18.11.2017 16:45:44

                                rájovec >> Mr. Kosák :) https://www.mrk.cz/clen.php3?id=6244

                                  NWillow - Profil | So 18.11.2017 16:39:54

                                  rájovec >> Já ti vždycky radil že na D patří D navi.:-)

                                    Nrájovec - Profil | So 18.11.2017 16:36:29

                                    skwor >> Díky, Kosák je Mr.? :-)

                                      Nrájovec - Profil | So 18.11.2017 16:35:09

                                      Willow >> Na ryby :-)) Jen tak všeobecně zkoumám :-) Ve středu mi přišla Ultegra 5500XTD, ve čtvrtek jsem ji poslal dál. Mašinka pěkná s pěkným chodem a pro mě s nejpříjemnějším překvapením ve formě redukcí na cívky (na obě dva páry 4500 a 3500), ale na ten Windcast s dost krátkou rukojetí byla fakt veliká. Asi počkám napřesrok, třeba vyleze něco echtovního.

                                        Nskwor - Profil | So 18.11.2017 16:29:09

                                        rájovec >> Kosák má Slamy 6500, napiš mu.