Trolling trollové a upřímní rybáři

Diskuzní koutek pro ty, co si rádi nadávají a nazývají věci pravými jmény
Autor diskuse: ExPr3v1t - Profil , 26.9.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Knapík Profil

Jak často nerybaříte?

A) Nerozumím otázce0%

B) Nerozumím ničemu11%

C) Mám poslaneckou imunitu6%

D) Hraji je vůl50%

E) V Plzni je dobrý pivo28%

F) Cože?6%

Od 14.9.2018 hlasovalo 18 čtenářů.

NDěda Lebeda - Profil | Po 13.5.2019 14:10:49

Knapík >> eklhaft mnoho potocaku sazencu, na 40 vysazenejch jsme chytli 3 domorodce...nasrani pokracuje...plus par lipanku...ryb ve dvou k padesati...ten vul to mimochodem fakt umi, i kdyz na mnozstvi me o moc nedal :-D presto ze tam byl prvne jsem na domacim hristi utrzil prohru :-D

    NKnapík - Profil | Po 13.5.2019 9:27:46

    Děda Lebeda >> tak jak jste dopadli ?

      NKnapík - Profil | Po 6.5.2019 14:55:36

      Děda Lebeda >> :-))

        NDěda Lebeda - Profil | Po 6.5.2019 14:54:10

        Knapík >> i to by šlo :-D A jako indiánský jméno by to šlo :-D

          NKnapík - Profil | Po 6.5.2019 14:47:39

          Děda Lebeda >> autem pojede Johny ze Lhůty (to není jeho celé vlastní jméno, jen tam bydlí :-)) , tudíž by tě mohl nabrat cestou.

            NDěda Lebeda - Profil | Po 6.5.2019 14:46:08

            Knapík >> Olrajt. Dík za info. Uvidim jak rodinka, bude-li možnost, rád se přiséřu...

              NKnapík - Profil | Po 6.5.2019 14:40:58

              Děda Lebeda >> ahoj, ve středu něco spáchám, směr Vary, zřejmě Ohře, Teplá, možná Střela, když budeš chtít, můžeš jet taky, domlouvat se budem zítra na večer.

                NDěda Lebeda - Profil | Po 6.5.2019 14:23:31

                Knapík >> Těbůh. Jak bys viděl lovy tento týden?

                  NKnapík - Profil | Po 6.5.2019 7:28:21

                  u x a >> ta by byla na salát

                    Nu x a - Profil | Pá 3.5.2019 19:41:45

                    Knapík >> v trofejích obrovská ouklej ..viděl jsi?to už je skoro tarpon!

                      NDěda Lebeda - Profil | Čt 2.5.2019 16:10:10

                      Knapík >> olrajt

                        Nu x a - Profil | Čt 2.5.2019 11:37:41

                        Děda Lebeda >> v ML je nějaký asi rybář a dělá tajnosti na jakém soukromáku chytl obyč 17ku kapř s roztrhanou držkou to mi fakt dojal..

                          Nu x a - Profil | Čt 2.5.2019 9:30:38

                          Knapík >> se nedivím..

                            NKnapík - Profil | Čt 2.5.2019 9:29:40

                            u x a >> včera jsem neodolal a jednoho jsem slupnul ještě živého hned po ulovení, zvracím ještě dneska .-)

                              NKnapík - Profil | Čt 2.5.2019 9:28:42

                              Děda Lebeda >> ahoj, Ohře se ruší z důvodu nízkých teplot a hnusného chcacího počasí .-( Pokud, tak spíš ve středu 8.5.

                                NDěda Lebeda - Profil | Čt 2.5.2019 8:55:18

                                Knapík >> bezploutváč do pstruhovky nepatří. Stejně jako kapr a štika. Vše je však možné ulovit v hojné míře...

                                  Nu x a - Profil | Čt 2.5.2019 8:04:44

                                  Knapík >> je to hnus tihle struzi vraždi je..

                                    NKnapík - Profil | Čt 2.5.2019 7:07:15

                                    u x a >> ale méně fotek a líbíků znamená méně kliků, reklam a spokojených uživatelů webu. Ale není to špatný návrh, ponechat jen negativní hodnocení .-)
                                    Já letos vraždím bezploutvé pstruhy potoční, sice nejsou moc urostlí, ale hrozně mě serou, začalo to vloni, do té doby jsem nikdy nic podobného ve vodě nepotkal.

                                      Nu x a - Profil | St 1.5.2019 21:20:55

                                      Knapík >> v ML se hodně nosí že rybáří pouští, já si ale myslím a nejsem daleko od pravdy že je to jen kvůli líbíkům a ryba byla zmasena bohužel to už dotyčný/ná nenafotí ,co ty na to?řekni MM že by měl líbíky zrušit...ale v ML by bylo o 96% méně fotek

                                        Nšvadlen - Profil | Pá 26.4.2019 9:19:08

                                        u x a >> Lepší líbat sprostou dívku než ošklivého kapra.Dívka má i lepší maso.