Trolling trollové a upřímní rybáři

Diskuzní koutek pro ty, co si rádi nadávají a nazývají věci pravými jmény
Autor diskuse: ExPr3v1t - Profil , 26.9.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Knapík Profil

Jak často nerybaříte?

A) Nerozumím otázce0%

B) Nerozumím ničemu11%

C) Mám poslaneckou imunitu6%

D) Hraji je vůl50%

E) V Plzni je dobrý pivo28%

F) Cože?6%

Od 14.9.2018 hlasovalo 18 čtenářů.

Nu x a - Profil | Čt 25.4.2019 23:15:52

švadlen >> to raději ty peníze dam nějaké prosté dívce než je naházet do vody za boleléz..

    Nšvadlen - Profil | Čt 25.4.2019 22:46:30

    u x a >> Z kaprama by se dalo hnojit pole,Přesto někteří kapraři do vody nahážou koule za pár 1000 a týden čekají na obludu.

      Nu x a - Profil | Čt 25.4.2019 22:25:46

      švadlen >> to typuješ špatně,to je kaprař co věří tomu že kapř je prefíkaná ryba,přitom chytit kapř je tak primitivní že to dokážou i lidé co chytají poprvé v životě a neumí ani navázat háček nebo nerozeznají orobenec od žabince...

        Nšvadlen - Profil | Čt 25.4.2019 21:36:46

        u x a >> Pěkné, tipnul bych si na kapraře co si vzal 2 roky dovolené a trochu obrostl mechem.

          NDěda Lebeda - Profil | Čt 25.4.2019 21:24:53

          Knapík >> tri dny si chcijes do gati a on pak 2 kilometry delko vykoukne....rana...ulovek

            Nu x a - Profil | Čt 25.4.2019 8:33:36

            Knapík >> zooporn..

              NKnapík - Profil | Čt 25.4.2019 8:17:49

              u x a >> kapři jsou prefíkaní, proč myslíš, že skáčou nad vodu ? Nedivil bych se ani, kdyby používali i něco na způsob periskopu, pak je hejkal na místě.

                Nu x a - Profil | Čt 25.4.2019 8:12:13

                nové trendi v lovu na boleléz..

                  NKnapík - Profil | St 24.4.2019 14:21:06

                  Děda Lebeda >> ok

                    NDěda Lebeda - Profil | St 24.4.2019 14:18:45

                    Knapík >> to nebude problém, zavolám po čtvrtej

                      NKnapík - Profil | St 24.4.2019 14:17:05

                      Děda Lebeda >> ale zkus to tak do šesti, abych si to případně porychtoval, mám věci dost rozházené ...

                        NDěda Lebeda - Profil | St 24.4.2019 14:02:09

                        Knapík >> olrajt, dám echo...

                          NKnapík - Profil | St 24.4.2019 14:00:12

                          Děda Lebeda >> ok, v tom případě se nabízí feeder nebo bambus - Radbuza x Úhlava apod.

                            NDěda Lebeda - Profil | St 24.4.2019 13:57:26

                            Knapík >> Prubnu ho, díky za tip..no na výjezdy bych to neviděl ještě...

                              NKnapík - Profil | St 24.4.2019 13:47:40

                              Děda Lebeda >> to myslíš, bys byl schopen výjezdu nebo si spíš sednout někde pod tebou ?
                              Mj. Co ten obuvník Straka v Prokopovce, ten by do toho nešel ?

                                NDěda Lebeda - Profil | St 24.4.2019 13:42:35

                                Knapík >> já uvidim jak rodinka, zítřku bych se nebránil a ta třetí by mohla bejt proveditelná...jinak kámoš co byl na horní Mži hlásil taky strašně špatnej stav...
                                No za voptání bych byl rád, našel jsem pár lidí co s kůží dělá, ale tady ne zépedě jsem zatím nenatrefil správně...

                                  NKnapík - Profil | St 24.4.2019 13:40:09

                                  Děda Lebeda >> zeptám se na chalupě, kdo jim tyhle kožené věci dělá. Ryby, byl jsem na úteráku a bída, jak s rybama tak s vodou. V neděli něco spácháme s Johnym, možná Střelu. Trochu přemejšlím, jestli nedat zítra chvíli po práci ...

                                    NDěda Lebeda - Profil | St 24.4.2019 13:30:48

                                    Knapík >> Mimochodem jsem si našel dalšího nelíbíka...ty dnešní děti, to je dílo...

                                      NDěda Lebeda - Profil | St 24.4.2019 13:30:25

                                      Knapík >> Tak zatím jsem žádného tepce, ani rypce schopného udělat co chci nenašel :-D Japa ryby?

                                        NKnapík - Profil | Čt 18.4.2019 11:24:09

                                        Děda Lebeda >> konkrétně ne, ale třeba by ses domluvil s chlapíkem, u kterého jsem bral řemínek na hodinky ...
                                        https://www.pavelhlavka.cz/

                                        Případně nějakej sedlář, jestli ještě existuje.