Trolling trollové a upřímní rybáři

Diskuzní koutek pro ty, co si rádi nadávají a nazývají věci pravými jmény
Autor diskuse: ExPr3v1t - Profil , 26.9.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Knapík Profil

Jak často nerybaříte?

A) Nerozumím otázce0%

B) Nerozumím ničemu11%

C) Mám poslaneckou imunitu6%

D) Hraji je vůl50%

E) V Plzni je dobrý pivo28%

F) Cože?6%

Od 14.9.2018 hlasovalo 18 čtenářů.

NMžík - Profil | Út 14.1.2020 21:18:37

Pšouk

    NKnapík - Profil | Pá 24.5.2019 10:50:14

    Děda Lebeda >> měla skoro 60cm a bylo to pěkný potahání na ten pstruhovej klacík.

      NDěda Lebeda - Profil | Pá 24.5.2019 10:48:12

      Knapík >> standardní štika...

        NKnapík - Profil | Pá 24.5.2019 10:45:57

        Pstruhovka Zč

          Nu x a - Profil | Út 14.5.2019 15:54:10

          Děda Lebeda >> pravda ,ušetřil jsem za pstruhovou i mimopstruhovou celorepublikovou povolenku..

            NDěda Lebeda - Profil | Út 14.5.2019 14:51:26

            Knapík >> za rodinu!!!

              NKnapík - Profil | Út 14.5.2019 10:02:41

              Děda Lebeda >> asi by to šlo

                NDěda Lebeda - Profil | Út 14.5.2019 9:46:01

                Knapík >> oukej. Pokud nebudu v Brně, což zjistim dneska, tak se tomu nebránim. Potom pívo?

                  NKnapík - Profil | Út 14.5.2019 8:27:16

                  u x a >> děláš to výborně jako ve Svérázu národního rybolovu

                    Nu x a - Profil | Út 14.5.2019 8:06:23

                    Knapík >> papíry si už 18 let nekupuju,chodím jen s rusákama nekdy s ukrajincema ,když jsme vožralý ve skupině tak z nás mají všichni strach i policie ..

                      NKnapík - Profil | Út 14.5.2019 7:28:29

                      u x a >> nádhera, už máš papíry nebo chodíš s Rusákama vláčet pod Kalikovák ?

                        NKnapík - Profil | Út 14.5.2019 7:27:42

                        Děda Lebeda >> já bych volil spíš ten čtvrtek po práci jako minule.

                          Nu x a - Profil | Po 13.5.2019 20:03:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Knapík >> dneska jsem byl na Hořimě, nechápu proč vás to táhne někam jako je Ohře a jine revíry když tu máme takový exkluzivní revir..v každé tůni něiaky mohykán..byl jsem jen šnorchlovat..

                            NDěda Lebeda - Profil | Po 13.5.2019 18:47:55

                            Knapík >> ja si myslim ze streda neno ctvrtek by sly...

                              NDěda Lebeda - Profil | Po 13.5.2019 18:47:28

                              Knapík >> ty hele to mas pravdu...

                                NKnapík - Profil | Po 13.5.2019 14:46:48

                                Děda Lebeda >> akorát mi psal Jarda Čapek, že máme hotovo, budeme schopný se domluvit a v tomhle týdnu k němu zajít ? Má volno ...

                                  NKnapík - Profil | Po 13.5.2019 14:17:11

                                  Děda Lebeda >> je to profi čudlař, to se dalo čekat .-))
                                  Z mýho pohledu má na tý Mži u tebe smysl chytat jen pár místech, kde může být normální ryba, jinak je to o vysloveně o prckách, bohužel.