Trolling trollové a upřímní rybáři

Diskuzní koutek pro ty, co si rádi nadávají a nazývají věci pravými jmény
Autor diskuse: ExPr3v1t - Profil , 26.9.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Knapík Profil

Jak často nerybaříte?

A) Nerozumím otázce0%

B) Nerozumím ničemu11%

C) Mám poslaneckou imunitu6%

D) Hraji je vůl50%

E) V Plzni je dobrý pivo28%

F) Cože?6%

Od 14.9.2018 hlasovalo 18 čtenářů.

NDěda Lebeda - Profil | Čt 18.4.2019 10:56:41

Knapík >> zdar. Tak jsem sehnal kosik pro malyho, chlaipka co plete jsem nahodou potkal tak ho mam:-) neznas nejakyho kozeluha ci kozetepce? Potrebuju k tpmu vyrobit pro smudlu popruhy :-)

    NDěda Lebeda - Profil | Čt 18.4.2019 7:45:07

    Knapík >> pod cepici nasrano a prut v trenkach...divny lidi...

      NKnapík - Profil | Čt 18.4.2019 7:31:15

      Děda Lebeda >> asi v trenclích od Foxe

        NDěda Lebeda - Profil | Čt 18.4.2019 7:22:16

        Knapík >> rybar provozujici spanek...kde ma prut?

          NKnapík - Profil | Čt 18.4.2019 7:05:36

          Rybář v akci, jedna z top fotografií, co jsem měl kdy tu čest vidět.
          https://www.mrk.cz/Data/Pics/2019/107/1812497_a6783​.jpg

            NKnapík - Profil | Čt 4.4.2019 11:43:34

            u x a >> ne, to je jeho otec.

              Nu x a - Profil | Čt 4.4.2019 11:36:11

              Knapík >> AD na Hořimě?

                Nu x a - Profil | Pá 8.3.2019 10:48:51

                Knapík >> pěkná práce..

                  NKnapík - Profil | Pá 8.3.2019 10:14:32

                    NKnapík - Profil | Čt 7.3.2019 11:09:33

                    u x a >> asi sotva :-(

                      Nu x a - Profil | Čt 7.3.2019 11:05:41

                      Knapík >> Úhlava?

                        NKnapík - Profil | Čt 7.3.2019 10:58:29

                        u x a >> mohlo by se na ně vyrazit ...
                        https://www.youtube.com/watch?v=YRD5rx3qQOk

                          Nu x a - Profil | Út 5.3.2019 13:35:16

                          Knapík >> vím o tom..

                            NKnapík - Profil | Út 5.3.2019 12:58:11

                            u x a >> a všimnul jsem si, že slovinské glowatky se chytají i za světla
                            https://www.youtube.com/watch?v=97j7kfns1fU

                              NKnapík - Profil | Út 5.3.2019 10:36:04

                              Vzpomněl jsi si předělané rychlé šípy od Démy ze ZNC ...
                              akorát to není moc k přečtení, kdo si chce počíst, možno zde : http://www.znc.cz/archive/index/list?type=7

                                NKnapík - Profil | Út 12.2.2019 9:44:05

                                u x a >> všiml jsem si toho na nějakým shopu u brašničky na nástrahy