Trolling trollové a upřímní rybáři

Diskuzní koutek pro ty, co si rádi nadávají a nazývají věci pravými jmény
Autor diskuse: ExPr3v1t - Profil , 26.9.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Knapík Profil

Jak často nerybaříte?

A) Nerozumím otázce0%

B) Nerozumím ničemu11%

C) Mám poslaneckou imunitu6%

D) Hraji je vůl50%

E) V Plzni je dobrý pivo28%

F) Cože?6%

Od 14.9.2018 hlasovalo 18 čtenářů.

Nu x a - Profil | Út 12.2.2019 9:39:24

Knapík >> ty čteš Blesk?

    NKnapík - Profil | Út 12.2.2019 8:13:03

    u x a >> dnes jsem si rozšířil obzory ...
    Zjistil jsem, že UL se nyní nově nazývá Micro Game - zřejmě po vzoru Big Game Fishing

      NKnapík - Profil | Út 29.1.2019 9:27:02

      u x a >> když zapátráš, tak to video někde najdeš, dokonce tam i našel nějakou houbu :-) Podle toho, co plodí, to musely být nějaký exotický lysny.

        Nu x a - Profil | Út 29.1.2019 9:03:03

        Knapík >> tak tahle diškus by pro něj byla jako ulitá https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=756989

          NKnapík - Profil | Út 29.1.2019 7:27:28

          u x a >> to nevím, ale už měl nějaký video, kde táboří, tak bych se ani nedivil. Myslím, že při táboření ho vyhnala noční bouřka :-))

            Nu x a - Profil | Po 28.1.2019 21:01:14

            Knapík >> jestlipak někdy půjde na ryby plzeňská legenda filip?https://www.youtube.com/watch?v=3TSgkvxGh-E

              Nu x a - Profil | Po 28.1.2019 13:48:14

              Knapík >> to bude teď kolem vody samej zápasník a bulterier..

                NKnapík - Profil | Po 28.1.2019 12:56:40

                Koukám, že Vémola bude asi i "kolega" od fochu.
                https://www.youtube.com/watch?v=dWjQthJyqyU

                  Nu x a - Profil | Čt 17.1.2019 9:32:14

                  Knapík >> já bych ještě větší zlatokopka.

                    NKnapík - Profil | Čt 17.1.2019 9:27:43

                    u x a >> já ani náhodou, i když nevím, jaké je to, být Brožovu.

                      Nu x a - Profil | Čt 17.1.2019 9:17:12

                      Knapík >> kdyby si byl Brožová chováš se stejně:-) já tedy jo..

                        NKnapík - Profil | Čt 17.1.2019 7:03:35

                        u x a >> zlatokopka si našla jiného sponzora vybaveného zdatnými rétorickými schopnostmi .-))
                        Myslím, že Soukup by republice nejvíc prospěl, kdyby se přestěhoval na jiný kontinent, např. na Antarktidu.

                          Nu x a - Profil | St 19.12.2018 17:08:42

                          Gančo >>dal jsem další soutěžní foto...

                            NGančo - Profil | St 19.12.2018 16:27:48

                            u x a >> No jak tam píšou, hoď tam fotku znova a hlasy se sečtou ;-)

                              Nu x a - Profil | St 19.12.2018 15:46:54

                              Gančo >> tak to je na stížnost ,okamžitě to napiš do plkárny tady se jedná o podvodné jednání díky..

                                NGančo - Profil | St 19.12.2018 15:35:32

                                u x a >> Já bych i pomohl, ale nejde lajkovat příspěvky starší než týden.

                                  Nrapalla - Profil | St 19.12.2018 15:19:16

                                  u x a >> Kde to chceš lajknout?

                                    Nu x a - Profil | St 19.12.2018 14:56:08

                                    Knapík >> zkus to,málo kdo o té soutěži ví a hodně lidí by mě rádo pomohlo..

                                      NKnapík - Profil | St 19.12.2018 7:10:36

                                      u x a >> to už asi nezachráníš, musel bys udělat nějakou agitaci ve vláknech, která máš tabu