Trolling trollové a upřímní rybáři

Diskuzní koutek pro ty, co si rádi nadávají a nazývají věci pravými jmény
Autor diskuse: ExPr3v1t - Profil , 26.9.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Knapík Profil

Jak často nerybaříte?

A) Nerozumím otázce0%

B) Nerozumím ničemu11%

C) Mám poslaneckou imunitu6%

D) Hraji je vůl50%

E) V Plzni je dobrý pivo28%

F) Cože?6%

Od 14.9.2018 hlasovalo 18 čtenářů.

NKnapík - Profil | Po 22.10.2018 13:16:24

u x a >> bezpochyby, zná to !

    Nu x a - Profil | Po 22.10.2018 12:55:47

    Knapík >> ten članek psal nějaký troll se mi zdá ..

      NKnapík - Profil | Po 22.10.2018 8:44:20

      www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu" target="_blank" rel="nofollow" class="counted" onclick="URLCounter('http://zena-in.cz/clanek/troll​-internetovy-nenechte-se-vtahnout-do-jeho-baziny?ut​m_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu',''); return true;">http://zena-in.cz/clanek/troll-internetovy-n​enechte-se-vtahnout-do-jeho-baziny?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

        Nu x a - Profil | St 17.10.2018 20:49:20

        nejak mi blbne dotykáč,mělo tam být vymysli:-)

          Nu x a - Profil | St 17.10.2018 14:22:48

          Knapík >> klidně ,vymyli název mistrovství...

            NKnapík - Profil | St 17.10.2018 12:28:20

            u x a >> uspořádáme si ho hned v březnu !

              Nu x a - Profil | St 17.10.2018 10:27:44

              Knapík >> já už fakt nevim,to je samé mistrovství a nic,takgle ro vypadá to že chvíli bude mistrovství o nejdelší název mistrovství..

                NKnapík - Profil | St 17.10.2018 10:10:38

                u x a >> teď se zas chystá nějaká další závodní akce WCCCJ či jak - že prý junioři ... tak tam Nikl nominoval jednoho mladšího a jednoho staršího žáka :-)

                  NRK - Profil | Po 15.10.2018 19:40:02

                  u x a >> to je jiná😀

                    Nu x a - Profil | Po 15.10.2018 19:38:33

                    RK >> ježíš promiň,asi to druhý;-)

                      NRK - Profil | Po 15.10.2018 19:32:53

                      u x a >> chybí mi tam smajlík. Tak já ti jdu na ruku, kdybys kapiroval a ty mně obviniš, že mám možná malý pero a auto.....

                        Nu x a - Profil | Po 15.10.2018 18:58:16

                        RK >> možná máš obojí nevim neznám tě..

                          NRK - Profil | Po 15.10.2018 18:32:31

                          u x a >> Malý auto, nebo brko?

                            Nu x a - Profil | Po 15.10.2018 15:19:58

                            Knapík >> koukám v přívlači se závidí že někdo nezávidí "úspěch"u mě všechny tyhle metály a poháry v lovu ryb nemají žádnou váhu....navíc závodu v lovu živých tvorů se podle mě zůčastnují pouze jedincí kteří mají nějaký komplex...

                              Nu x a - Profil | Po 15.10.2018 14:32:21

                              Knapík >> ok

                                NKnapík - Profil | Po 15.10.2018 14:23:57

                                u x a >> tak až někdy budeš vyrážet, zkus se ozvat.

                                  Nu x a - Profil | Po 15.10.2018 13:45:32

                                  Knapík >> závody půjdou cítit na dálku až pojedu kolem úhlavy autem a ucítím odkopaného Tondu ,jen si řeknu už to vypuklo..

                                    NKnapík - Profil | Po 15.10.2018 13:35:54

                                    u x a >> zavezou to možná až za obzor .-)

                                      Nu x a - Profil | Po 15.10.2018 13:33:37

                                      Knapík >> už se moc těším na vláčejíci kapraře...