Trolling trollové a upřímní rybáři

Diskuzní koutek pro ty, co si rádi nadávají a nazývají věci pravými jmény
Autor diskuse: ExPr3v1t - Profil , 26.9.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Knapík Profil

Jak často nerybaříte?

A) Nerozumím otázce0%

B) Nerozumím ničemu11%

C) Mám poslaneckou imunitu6%

D) Hraji je vůl50%

E) V Plzni je dobrý pivo28%

F) Cože?6%

Od 14.9.2018 hlasovalo 18 čtenářů.

NKnapík - Profil | Po 15.10.2018 13:02:38

u x a >> počkej, až ti tam příští rok vyhlásí třetí republikové kolo přívlače z lodí ...

    Nu x a - Profil | Po 15.10.2018 12:49:24

    Knapík >> na Úhlavě bych si to v lovu hlavatky s Kaprkillerem klidně rozdal!

      NKnapík - Profil | Po 15.10.2018 12:06:00

      u x a >> ty jsi navíc několikanásobným mistrem světa v lovu se šnorchlem na Božkováku a neúnavný maratonec nahánějící hlavatku pod ledovým příkrovem na Úhlavě.

        NKnapík - Profil | Po 15.10.2018 12:04:40

        u x a >> tak či tak, jakýkoli rybolovný styl se bez závodění naprosto v klidu obejde, jedinou výjimku bych si uměl představit v případě dětí, ty by ale měly lovit jako dřív pod dohledem někoho, kdo jim ukáže, že ryba není hračka ani kamarádka z družiny a samostatně až potom, co budou umět navázat si prut, nahodit, rybu zdolat i ji zabít.

          Nu x a - Profil | Po 15.10.2018 12:00:51

          Knapík >> ještě k tomu mistrovství světa ve vláčce,já před nikým klobouk dolů dávat nebudu,spíše tedy zmijovku,nikdo nevíme okolnost závodu kdo byli soupeři na Rutlandu ,jak se podvádělo,možná se jednalo o vláčecí paralympijské družstva a jediné naše družstvo bylo zcela zdrávo a takovou tabulku v exelu umím vytiksknout taky:-)

            NKnapík - Profil | St 10.10.2018 7:12:24

            u x a >> je to humus, hezky to napsal v plkárně MrKos
            Cituji :
            Ovšem přesně takto, jako jsi popsal, to náš velký svaz chce a pak to podle toho vypadá. Nároky na nové členi rovnají se nule. Mnoho PS prodává potvrzení pro vydání RL a následně povolenky bez zkoušek. Povolenku svaz prodává za reálnou cenu, která posledních dvacet let spadnula na polovinu. Kaprů vysazuje svaz dvojnásobek oproti zarybňovacím plánům a na ostatní druhy ryb už se především na stojácích jaksi nedostává. Producenti ryb se tomu z velké části přizpůsobili a jiné ryby dělají okrajově.
            Dále náš velký svaz podporuje aktivní RS přesně tak, jako podporuje neaktivní RS, takže nijak. Odměňování aktivních RS odpovídá často mzdě 5kč na hodinu. On totiž svaz vlastně ani moc nechce, aby RS obtěžoval i když hloupého, ožralého a spícího, ale hlavně platícího člena.
            A když to všechno nestačí, tak svaz vymyslí nějakou novou vtipnou kulišárnu jako například povolení vyvážky, lov z loděk a nebo prodloužení doby lovu.

            V součtu to zcela logicky nemůže vypadat lépe a buďme ještě rádi za to, že se členi tohoto spolku a "zájmového koníčku" kvůli masu za pár kaček třeba nepíchají nožem do břicha. Fakt buďme rádi.

            Aspoň víme, komu můžeme poděkovat.

              NKnapík - Profil | Út 9.10.2018 8:55:47

              Tomáš7 >> někam na radbuzu, cca v oblasti papírny, ve dvě se máme sejít.

                NTomáš7 - Profil | Út 9.10.2018 8:53:13

                Knapík >> kampa jdete?

                  NKnapík - Profil | Út 9.10.2018 8:01:17

                  u x a >> v Plzni, dneska se jde na ryby

                    NTomáš7 - Profil | Út 9.10.2018 7:42:55

                      Nu x a - Profil | Út 9.10.2018 2:31:24

                      Knapík >> kde je nezdovořák?

                        NKnapík - Profil | Út 2.10.2018 12:04:09

                        u x a >> co by ne, jdi do toho, třeba budeš průkopník.

                          Nu x a - Profil | Út 2.10.2018 12:01:49

                          Knapík >> chtěl bych založit diskusi o lovu na boleléz ale jiných ryb než kapř,nevim zda je to vubec možné se kapř vyvarovat,leda tak lov na nějaké horské řece..

                            NLasskoun - Profil | Po 1.10.2018 18:38:29

                            u x a >> "x-DDD ... :goooood: ...

                            L. ";-)))

                              NKnapík - Profil | Po 1.10.2018 18:30:31

                              u x a >> tak na ty se tesim tez. Spankova privlac bude hit pristi sezony!

                                Nu x a - Profil | Po 1.10.2018 17:53:21

                                Knapík >> já ho tam taky měl ale odignoroval jsem ho, protože vláčející kaprař to se hnedtak nevidí,čekám nejaký 48 hodinový závod ve vláčení, to bude panečku něco,chci vidět hlavně úlovky ve vláčení během spánku..

                                  NKnapík - Profil | Po 1.10.2018 17:41:07

                                  u x a >> tak to jsem necetl, mam ho na ignor listu.

                                    Nu x a - Profil | Po 1.10.2018 16:59:08

                                    Knapík >> koukal jsem do plkárny, škoda že tam nemůžu přispívat, Kaprciller tam psal něco o imstagaramu..nevíš co to je?,ani pedro neví,podle mě je to něco k pití..