Trolling trollové a upřímní rybáři

Diskuzní koutek pro ty, co si rádi nadávají a nazývají věci pravými jmény
Autor diskuse: ExPr3v1t - Profil , 26.9.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Knapík Profil

Jak často nerybaříte?

A) Nerozumím otázce0%

B) Nerozumím ničemu11%

C) Mám poslaneckou imunitu6%

D) Hraji je vůl50%

E) V Plzni je dobrý pivo28%

F) Cože?6%

Od 14.9.2018 hlasovalo 18 čtenářů.

NTomáš7 - Profil | Čt 27.9.2018 7:26:19

ještě se sluší upozornit na tuto diskusi: https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=755641 :D

    NTomáš7 - Profil | Čt 27.9.2018 7:25:19

    Pánové kde v Plzni nakupujete věci na feeder nebo plavačku? Aby uměli poradit a nejenom cpali kraviny.

      NKnapík - Profil | Čt 27.9.2018 6:27:41

      Byl jsem inspirován a založil nové téma.
      Doufám, že to brzy spustí ...

      Kakání k životu patří asi jako ke kapraření spánek a bylo by tedy vhodné předat si zkušenosti, jak s u vody vyloučeným exrementem naložit.
      Přidejte Vaše zkušenosti, tipy, rady a další vychytávky, ať my ostatní nemusíme objevovat objevené.
      Vhodné budou zejména příspěvky ohledně toho, jak daleko od lovného místa se do toho pustit, zda zohledňovat směr větru, jak hluboko kopat apod.
      Předem díky

        NKnapík - Profil | Čt 27.9.2018 5:59:58

        u x a >> klidně třeba ty

          Nu x a - Profil | St 26.9.2018 21:20:58

          Knapík >> nejspíš má nekdo ještě jeden nick..

            NNezdvořák Prevít - Profil | St 26.9.2018 19:47:01

            Tomáš7 >> zpetnej hacek ma opravdu vliv predevsim na textilne-kapitalisticky vjem pytlaka a jeho druzky, nez-li rybi zdravi...

              NTomáš7 - Profil | St 26.9.2018 19:27:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Nezdvořák Prevít >> dekuji za odborné vysvětlení. Takže jedinej důvod schválit takovou kravinu je, že máma nechce opravovat roztrhany kalhoty.

                NNezdvořák Prevít - Profil | St 26.9.2018 19:11:14

                Tomáš7 >> princip ne snadnej...s protihrotem nema hacek moznost tolik se pohybovat po ose Y, tudiz napacha mene skody v ose x a z...cili bezprotihrot je pro curaky, kteri maji pocit, ze kdyz to tam neni, bude to lepsi, ale nikdy se nad tim nezkusili zamyslet, ponevadz je nic nenuti...

                  NNezdvořák Prevít - Profil | St 26.9.2018 19:09:40

                  Knapík >> ne, to ani ne, ale tady v Bodenmais je pekne :-) sem natzralizovanej gastarbajtr nemuze, tady by musel chodit v usance a se stuclikem i v prubehu cervence...

                    NTomáš7 - Profil | St 26.9.2018 18:56:14

                    RK >> Já mám pocit že s protihrotem to zajede do tvrdší tkáně a drží. Na bezprotihrotu jsem se taky nechal zblbnout a měl jsem dojem že ty ryby tu hubu u hacku měly více roztrhanou. Možná blbý háček a nebo jenom můj dojem. Nicméně už i u zde na krku jsem zaregistroval tento názor. Ale jsem jen rybář amatér, co sedí na rybách na kbeliku od primalexu. Carptime nesleduji takže poslední trendy mě míjejí

                      NKnapík - Profil | St 26.9.2018 18:52:57

                      u x a >> troll ?

                        NKnapík - Profil | St 26.9.2018 18:52:24

                        Nezdvořák Prevít >> v jakem smeru, to zahnali turka ?

                          Nu x a - Profil | St 26.9.2018 18:40:00

                          Knapík >> zajimalo by mi kdo byl ten Broček jezevčík v mušakřině,rozvíři tam stojaté vody a zmizel, to mohl být klidně paulus:-)

                            NNezdvořák Prevít - Profil | St 26.9.2018 18:36:01

                            Knapík >> casy se meni...sam cumim...jinac v Nemecku je krasne uklizeno..

                              NKnapík - Profil | St 26.9.2018 18:30:04

                              Nezdvořák Prevít >> ty jeste nemas ban ?

                                NKnapík - Profil | St 26.9.2018 18:29:15

                                RK >> kapr ma trochu jiny material v hube, ten se spis rozrizne a pstruh vyhakne. Dost odlisny je i zpusob boje tech ryb.

                                  NKnapík - Profil | St 26.9.2018 18:26:54

                                  Tomáš7 >> neroztrhas si mouchy pri vyhakovani a dost casto maji delsi hrot nez bezne hacky a vniknou tak hloubeji do ryby. A jak pise uxa, snaz se to vynda z textilu.

                                    NRK - Profil | St 26.9.2018 18:05:39

                                    Tomáš7 >> myslíš, že když sekneš kapra, že se něco přepichuje v hubě? Že něco nesedí?

                                      NTomáš7 - Profil | St 26.9.2018 17:57:14

                                      Jen doplním, že stredocesi si to odhlasovali na pstruhovkach. Tak nad tím dumam v čem jsou pstruzi jiní. Z mé zkušenosti (mimopstruhové vody) mám pocit, že to akorat nadělá větší škodu, jak to v hubě pořádně nesedí a různě se to prepichuje.

                                        Nu x a - Profil | St 26.9.2018 16:53:26

                                        Tomáš7 >> jediná výhoda je když se sám chytneš z podběráku to jde lépe vyndat ale já mam nejraději mikrohrot..