- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Trolling trollové a upřímní rybáři
Diskuzní koutek pro ty, co si rádi nadávají a nazývají věci pravými jmény
Autor diskuse: ExPr3v1t - Profil , 26.9.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Knapík Profil
Dále moderuje: Knapík Profil
Jak často nerybaříte?
A) Nerozumím otázce0%
B) Nerozumím ničemu11%
C) Mám poslaneckou imunitu6%
D) Hraji je vůl50%
E) V Plzni je dobrý pivo28%
F) Cože?6%
Od 14.9.2018 hlasovalo 18 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
27x v oblíbených a 21x v ignorovaných.
Nezdvořák Prevít - Profil | Čt 27.9.2018 13:25:21
RK >> konecne nekdo kdo pochopil moji stranickou semantiku :-) podle me bez protihrotu napachas skody velmi podobne, a padani ryby vubec neberu v potaz, to je vedlejsi, ale presne ten cvrnkanec je to, v cem je podle me potiz...kdyz sedi jak ma je fuk co mas, ale jakmile jsou u vody hovada co jim povoli, tak napachas vice skody s hackem bez...a na curaka ti to mysli teda :-D
Tomáš7 - Profil | Čt 27.9.2018 12:08:00
Nikde jsem tu neviděl diskusi o vaření z ryb. Bylo to tu někdy? Všiml jsem si jenom uzení.
RK - Profil | Čt 27.9.2018 12:04:22
u x a >> ajaj, tak to je v prdeli. To potom jenom lehké, krátké, cílené nasrávačky na kapraře-:)
RK - Profil | Čt 27.9.2018 11:53:19
u x a >> kámo, vždy před odesláním zkopírovat a picnout si to do Wordu.
To přece ví už dávno každej pořádnej troll-:)
To přece ví už dávno každej pořádnej troll-:)
u x a - Profil | Čt 27.9.2018 11:46:48
Knapík >> zkus požádat mm o vyjimku ad ti to přepne treba na všeobecné
Knapík - Profil | Čt 27.9.2018 11:45:57
u x a >> to už teď nezměníme :-( Ale můžeš požádat MM, aby ti tuhle diskuzi otevřel.
u x a - Profil | Čt 27.9.2018 11:43:06
Knapík >> tak jsem psal zapis jako kráva do tema se stolicí a nemoch jsem zápis po dopsáni uložit protože mam diky MM zákaz psát do kaprařských diskusí!
RK - Profil | Čt 27.9.2018 10:30:42
Nezdvořák Prevít >> Toho čuráka beru od tebe jako kompliment-:).
Na mimopstruhovkách, když chytám s kámošem, tak já bezprotihrot (z důvodu - ze svetru dobře ven) a on s protihrotem. Padání ryb -uplně stejný. Poranění ryb-uplně stejný. On má někdy problém vydolovat z tvrdého, nebo, když je háček hloub. Někdy teče i krev. Bezprotihrot-do něj cvrnkneš a je venku. Když je hloub, tak obústek-ťuk a je venku. Nikdy jsem nezaznamenal nějaké přepichování při zdolávání, nebo potrhanou hubu.
U mouchy to mám jednoduchý, jelikož nevážu, tak co dostanu, nebo koupím, to navážu. Když duhák skáče, tak se někdy vypne, bez i s protihrotem.
,,bezprotihrot je pro curaky, kteri maji pocit, ze kdyz to tam neni, bude to lepsi, ale nikdy se nad tim nezkusili zamyslet, ponevadz je nic nenuti..."
Zamyslel jsem se hluboce a myslim, že háček bez protihrotu se při změně úhlů při zdolávání otáčí v tkáni stejně jako háček s protihrotem. Ovšem, když se otáčí s protihrotem, tak logicky protihrot koná něco, co bezprotihrot nedokáže. Já to nepíšu, jako protiargument čurákům, co se nikdy nezamysleli, ale spíš jako radu zadarmo-:)
Na mimopstruhovkách, když chytám s kámošem, tak já bezprotihrot (z důvodu - ze svetru dobře ven) a on s protihrotem. Padání ryb -uplně stejný. Poranění ryb-uplně stejný. On má někdy problém vydolovat z tvrdého, nebo, když je háček hloub. Někdy teče i krev. Bezprotihrot-do něj cvrnkneš a je venku. Když je hloub, tak obústek-ťuk a je venku. Nikdy jsem nezaznamenal nějaké přepichování při zdolávání, nebo potrhanou hubu.
U mouchy to mám jednoduchý, jelikož nevážu, tak co dostanu, nebo koupím, to navážu. Když duhák skáče, tak se někdy vypne, bez i s protihrotem.
,,bezprotihrot je pro curaky, kteri maji pocit, ze kdyz to tam neni, bude to lepsi, ale nikdy se nad tim nezkusili zamyslet, ponevadz je nic nenuti..."
Zamyslel jsem se hluboce a myslim, že háček bez protihrotu se při změně úhlů při zdolávání otáčí v tkáni stejně jako háček s protihrotem. Ovšem, když se otáčí s protihrotem, tak logicky protihrot koná něco, co bezprotihrot nedokáže. Já to nepíšu, jako protiargument čurákům, co se nikdy nezamysleli, ale spíš jako radu zadarmo-:)
Nezdvořák Prevít - Profil | Čt 27.9.2018 10:06:34
Knapík >> snad...ceka me jeste Italie a morava, ale snad ve ctvrtek v noci budu zpet...a abstak mam uz ted...
Knapík - Profil | Čt 27.9.2018 10:04:49
Nezdvořák Prevít >> mj. kdy ty budeš něčeho schopen ? Příští pátek ?
Nezdvořák Prevít - Profil | Čt 27.9.2018 9:44:07
Tomáš7 >> do Ghoetovky a kdyz jdu tim smerem kolem tak sellfish...v ghoetovce musis tomu mensimu s proridlou kstici oznamit ze mu seres na zidovskej koeficient a pak je to jako oaza a raj :-)
Čtenáři této diskuse také sledují
Fóry59868
Sranda bez nadsázky 🤘10858
Rybářsko-houbařské jádro .-)45010
Dokumenty z přírody kolem vody624
Plzeňské jádro37319
Černá listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
Perly MRKu ...!1171
Udírny a uzení51140
Zoologický koutek MRKu.33418
Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22050
Živě na MRK.cz
Stav vody v okolí
| Ptáčov (Jihlava) | 23.0 °C | 53 cm | 1.12 m³/s |
| Bransouze (Jihlava) | 44 cm | 1.01 m³/s | |
| Baliny (Balinka) | -1 cm | 0.05 m³/s |
Kde to žije - všechna témata
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StRybáři vs ochránci přirody 79
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StStaré Česke rybářské vybavení 398
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StPoradna: Sumcařina 2572
StHlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...









