Trolling trollové a upřímní rybáři

Diskuzní koutek pro ty, co si rádi nadávají a nazývají věci pravými jmény
Autor diskuse: ExPr3v1t - Profil , 26.9.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Knapík Profil

Jak často nerybaříte?

A) Nerozumím otázce0%

B) Nerozumím ničemu11%

C) Mám poslaneckou imunitu6%

D) Hraji je vůl50%

E) V Plzni je dobrý pivo28%

F) Cože?6%

Od 14.9.2018 hlasovalo 18 čtenářů.

Nezdvořák Prevít - Profil | Čt 27.9.2018 13:25:21

RK >> konecne nekdo kdo pochopil moji stranickou semantiku :-) podle me bez protihrotu napachas skody velmi podobne, a padani ryby vubec neberu v potaz, to je vedlejsi, ale presne ten cvrnkanec je to, v cem je podle me potiz...kdyz sedi jak ma je fuk co mas, ale jakmile jsou u vody hovada co jim povoli, tak napachas vice skody s hackem bez...a na curaka ti to mysli teda :-D

    Tomáš7 - Profil | Čt 27.9.2018 12:08:00

    Nikde jsem tu neviděl diskusi o vaření z ryb. Bylo to tu někdy? Všiml jsem si jenom uzení.

      RK - Profil | Čt 27.9.2018 12:04:22

      u x a >> ajaj, tak to je v prdeli. To potom jenom lehké, krátké, cílené nasrávačky na kapraře-:)

        u x a - Profil | Čt 27.9.2018 11:56:53

        RK >> píšu z mobilu je to na howno:-)

          Knapík - Profil | Čt 27.9.2018 11:53:33

          u x a >> požádal jsem, uvidíme tedy.

            RK - Profil | Čt 27.9.2018 11:53:19

            u x a >> kámo, vždy před odesláním zkopírovat a picnout si to do Wordu.
            To přece ví už dávno každej pořádnej troll-:)

              u x a - Profil | Čt 27.9.2018 11:49:50

              RK >> takovej dlouhej článek jsem měl napsaný:-(

                RK - Profil | Čt 27.9.2018 11:46:58

                u x a >> já ti rozumím, moc rozumím-:)

                  u x a - Profil | Čt 27.9.2018 11:46:48

                  Knapík >> zkus požádat mm o vyjimku ad ti to přepne treba na všeobecné

                    Knapík - Profil | Čt 27.9.2018 11:45:57

                    u x a >> to už teď nezměníme :-( Ale můžeš požádat MM, aby ti tuhle diskuzi otevřel.

                      u x a - Profil | Čt 27.9.2018 11:45:43

                      RK >> to není vono..

                        RK - Profil | Čt 27.9.2018 11:45:11

                        u x a >> tak to picni sem

                          u x a - Profil | Čt 27.9.2018 11:43:06

                          Knapík >> tak jsem psal zapis jako kráva do tema se stolicí a nemoch jsem zápis po dopsáni uložit protože mam diky MM zákaz psát do kaprařských diskusí!

                            RK - Profil | Čt 27.9.2018 10:30:42

                            Nezdvořák Prevít >> Toho čuráka beru od tebe jako kompliment-:).
                            Na mimopstruhovkách, když chytám s kámošem, tak já bezprotihrot (z důvodu - ze svetru dobře ven) a on s protihrotem. Padání ryb -uplně stejný. Poranění ryb-uplně stejný. On má někdy problém vydolovat z tvrdého, nebo, když je háček hloub. Někdy teče i krev. Bezprotihrot-do něj cvrnkneš a je venku. Když je hloub, tak obústek-ťuk a je venku. Nikdy jsem nezaznamenal nějaké přepichování při zdolávání, nebo potrhanou hubu.
                            U mouchy to mám jednoduchý, jelikož nevážu, tak co dostanu, nebo koupím, to navážu. Když duhák skáče, tak se někdy vypne, bez i s protihrotem.

                            ,,bezprotihrot je pro curaky, kteri maji pocit, ze kdyz to tam neni, bude to lepsi, ale nikdy se nad tim nezkusili zamyslet, ponevadz je nic nenuti..."

                            Zamyslel jsem se hluboce a myslim, že háček bez protihrotu se při změně úhlů při zdolávání otáčí v tkáni stejně jako háček s protihrotem. Ovšem, když se otáčí s protihrotem, tak logicky protihrot koná něco, co bezprotihrot nedokáže. Já to nepíšu, jako protiargument čurákům, co se nikdy nezamysleli, ale spíš jako radu zadarmo-:)

                              Knapík - Profil | Čt 27.9.2018 10:07:41

                              Nezdvořák Prevít >> čeká nás ta nuda pláž .-)

                                Nezdvořák Prevít - Profil | Čt 27.9.2018 10:06:34

                                Knapík >> snad...ceka me jeste Italie a morava, ale snad ve ctvrtek v noci budu zpet...a abstak mam uz ted...

                                  Knapík - Profil | Čt 27.9.2018 10:04:49

                                  Nezdvořák Prevít >> mj. kdy ty budeš něčeho schopen ? Příští pátek ?

                                    Nezdvořák Prevít - Profil | Čt 27.9.2018 9:44:07

                                    Tomáš7 >> do Ghoetovky a kdyz jdu tim smerem kolem tak sellfish...v ghoetovce musis tomu mensimu s proridlou kstici oznamit ze mu seres na zidovskej koeficient a pak je to jako oaza a raj :-)

                                      Knapík - Profil | Čt 27.9.2018 7:31:25

                                      Tomáš7 >> já nekupuju skoro nic, s tím co mám, ještě nějaký čas vydržím a když už jdu do krámu, tak do Goethovky - Big Fish