Trolling trollové a upřímní rybáři

Diskuzní koutek pro ty, co si rádi nadávají a nazývají věci pravými jmény
Autor diskuse: ExPr3v1t - Profil , 26.9.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Knapík Profil

Jak často nerybaříte?

A) Nerozumím otázce0%

B) Nerozumím ničemu11%

C) Mám poslaneckou imunitu6%

D) Hraji je vůl50%

E) V Plzni je dobrý pivo28%

F) Cože?6%

Od 14.9.2018 hlasovalo 18 čtenářů.

NNezdvořák Prevít - Profil | St 26.9.2018 16:22:58

Tomáš7 >> Kratce: ne...dlouze: vubec ne...

    NTomáš7 - Profil | St 26.9.2018 16:21:10

    Hoši vy jste vyznavači lovu teckovanych. Má nějaký smysl lov na háčky bez protihrotu na pstruhovkach? Má to nějaký reálný účel?

      NNezdvořák Prevít - Profil | St 26.9.2018 16:05:38

      u x a >> a do toho dame jeste dural...

        Nu x a - Profil | St 26.9.2018 15:50:11

        Knapík >> koukám budeš laminátový kaprař..

          NKnapík - Profil | St 26.9.2018 9:03:16

          Nezdvořák Prevít >> nitě a lak jsem už zakoupil a pustil jsem se do těch laminátů od Tomáše, jsem cca v půlce, dneska přidělám očka, ostatní vývazy už mám hotový, jde to docela svižně a nevypadá to zle, na to, že už jsem to chvíli nedělal.
          Vyvázat prut cca 2 hoďky ...

            NNezdvořák Prevít - Profil | St 26.9.2018 8:45:22

            Knapík >> tak z tech trosek vykouzlime nadherenej 4m i se sedlem...mam i achatovy ocka...tudiz akorat lak, nit vhodne barvy a jde se na to...

              NKnapík - Profil | St 26.9.2018 8:43:02

              Nezdvořák Prevít >> njn, to ještě psal, co už poslal prutů a že to perfektně zabalí a přišlo to bez jakékoli výztuže zabalené v igelitovém pytli :-(
              Možná, že nakonec ještě využiju nějaký ty tvoje trosky .-)

                NNezdvořák Prevít - Profil | St 26.9.2018 8:41:25

                Knapík >> takze nateseni prislo vnivec....tak to mi mrzi, to je jako vzit diteti hracku....

                  NKnapík - Profil | St 26.9.2018 8:39:23

                  Nezdvořák Prevít >> tak ten pán, co mi poslal dobitý bambus a jiný naviják, než jsem chtěl a bazaru se tu věnuje opravdu hodně mi napsal, že mu to mám poslat zpět a že Jarda Čapek si to od něj za tu cenu tuze rád vezme. Nabídl jsem, že mu to předám osobně, ale to prý ne ...
                  Ještě musím zjistit, kam a komu to mám vlastně vrátit, jelikož to přišlo z nějaké adresy a jména a to vůbec nesouhlasí s tím, co má uvedeno tady.

                    NNezdvořák Prevít - Profil | St 26.9.2018 8:30:51

                    Knapík >> to spodni jsem si chtel uchovat az mi tam daj indiana...to horni bylo omylem..

                      NKnapík - Profil | St 26.9.2018 7:36:17

                      Nezdvořák Prevít >> mj, ty sis zavedl autocenzuru či co ?

                        NKnapík - Profil | St 26.9.2018 7:35:20

                        Nezdvořák Prevít >> brutální diskrimininace menšin a navíc v Eu, která každou diskrimninaci tvrdě popírá.
                        Zkus ještě téma : "Homosexuál na týdenní kaprařskou výpravu" :-)))

                          NNezdvořák Prevít - Profil | Út 25.9.2018 19:42:40

                          Tak LGBT jadro nebude, pry je to nevhodna diskuze...tak schvalne co by na to v dnesni dobe rekla ostatni "socialni" media i media bezna...muhehe.. uplne vidjm ten titulek: Homofobni Mrk...

                            NNezdvořák Prevít - Profil | Út 25.9.2018 17:45:34

                            Tomáš7 >> Tak to jsem dokázal vypozorovat sám, to vidí každej, kdo nejni úplnej debil...až teda na ty borce co to provozujou a pořizujou si lehátka s tak bombastickými názvy...inu od autistů pro autisty...

                              NTomáš7 - Profil | Út 25.9.2018 17:44:11

                              Nezdvořák Prevít >> je to základ moderní rybariny. Zavést na dvě cívky a pak hurá na kute

                                NNezdvořák Prevít - Profil | Út 25.9.2018 17:42:13

                                Tomáš7 >> ještě jsem to nezkoušel...tedy s nahozenými pruty...u nahozených prutů jsem párkrát souložil, ale nepřiměřená dělba pozornosti mezi kozy a pruty neušla ani té kalupěnce, tudíž to už nedělám...

                                  NTomáš7 - Profil | Út 25.9.2018 17:40:27

                                  Nezdvořák Prevít >> ty na rybách nespíš?

                                    NNezdvořák Prevít - Profil | Út 25.9.2018 17:08:14

                                    A máme tu opět oblíbené zprávy rybářských firem. Vítěz soutěže o největší hovno v hlavě si může za mastnou měnu zakoupiti následující:
                                    Lehátko Zfish Deluxe Flat Bedchair SKLADEM! - čili Lehátko Zryba deluxe placatá posteložidle....

                                      NNezdvořák Prevít - Profil | Út 25.9.2018 11:08:57

                                      Tomáš7 >> to je definice idiocie..je jedno jestli to má podobu automatů, nebo četníků s botičkama..

                                        NTomáš7 - Profil | Út 25.9.2018 11:07:38

                                        Nezdvořák Prevít >> já mám spíš pocit, že u některých se jedná o duševní nemoc. Ok rybařina je fajn. Ale zadlužit se, cpát do toho peníze horem spodem, s.at na rodinu. To je fakt jako automaty.