Trolling trollové a upřímní rybáři

Diskuzní koutek pro ty, co si rádi nadávají a nazývají věci pravými jmény
Autor diskuse: ExPr3v1t - Profil , 26.9.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Knapík Profil

Jak často nerybaříte?

A) Nerozumím otázce0%

B) Nerozumím ničemu11%

C) Mám poslaneckou imunitu6%

D) Hraji je vůl50%

E) V Plzni je dobrý pivo28%

F) Cože?6%

Od 14.9.2018 hlasovalo 18 čtenářů.

NNezdvořák Prevít - Profil | Út 25.9.2018 11:04:19

Tomáš7 >> no jo no, žijeme v korektní době, takže čurák se to o sobě pravděpodobně ani nedoví, pokud nenarazí na někoho, kdo mluví pravdu (z dnešního pohledu moderních politicky korektních jednobuněčných organismů jsme hulváti), čili hulváta...

    NTomáš7 - Profil | Út 25.9.2018 11:02:41

    Nezdvořák Prevít >> mně jednou kaprař vyprávěl, jak jezdil ve dvě ráno po borské přehradě a hledal kapry, že nemohl spát. Chvíli jsem myslel, že je to legrace, ale když popsal celou borskou a kde co našel, tak jsem to raději taky zabalil. Už chybělo jenom kapr agbar

      NNezdvořák Prevít - Profil | Út 25.9.2018 10:23:42

      Tak jsem založil LGBT jádro...tohle jestli neprojde, tak už je to na prokurátora...můžeme pak Mrk vláčet médii, jakožto prostor uzavřený moderním trendi a zároveň lagunu zapšklosti proti dnešní politice přibuzlosti, genderové rozháranosti a prostě online prostor nevážící si těch chudáků, kteří neví na co to mají...a neříkejte mi, že bukvice a lízátka nerybaří...

        NNezdvořák Prevít - Profil | Út 25.9.2018 10:07:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Knapík >> Jak jsi mě navedl na Netipu, tak mi to docvaklo až včéra...
        Dovolím si ho zde citovat, myslím, že to k popisu moderního kapraře patří:
        O víkendu jsem byl na okounech. Záběrů méně, velikostně byli okouni větší. Rozhodl jsem se tedy, že tentokrát selfie dělat nebudu a raději se nechám vyfotit od opodál sedícím (ležícím) kaprařem, ať mám taky nějakou hezkou fotku do rodinného alba. Inu ulovil jsem okouna, vzal jsem ho a zašel za kaprařem:
        Já: „Dobrý den. Mohl byste mě prosím vyfotit s okounem?“

        Kaprař: „Určitě (Celý se rozzářil), polož ho tady na podložku a já ho poleju vodou“

        Já: „To asi není potřeba. Jenom si tady vemte můj telefon a rychle nás cvakněte“

        Kaprař: „Bude lepší, když ho položíš na podložku. Já ho trošku poleju, ať se víc leskne“

        Já: „Hmm“ (položil jsem tedy nesmyslně okouna na podložku)

        Kaprař: Vzal obří kýbl, nabral do něj vodu a celej ten kýbl vylil na okouna: „Tak a je to“

        Já: „Hmm“

        Kaprař: „Tak a teď ho zvážíme“

        Já: „To není potřeba. Chtěl bych jenom jednu fotku“

        Kaprař: „Ale takovej pěknej je potřeba zvážit“ (přitáhnul váhu)

        Já: „No, tak když myslíte“

        Kaprař: „Hele i s podložkou váží okoun čtyři kila. Takže dobrý ne?“

        Já: „Super, už mě vyfotíte?“

        Kaprař: „No hele a nechceš si s ním vlízt do vody? To by byly hezký fotky“

        Já: „Nechci. Prosím, už mě vyfoťte“

        Kaprař: „Tak ho vezmi a pojď támhle před ten strom. To bude hezká fotka“

        Já: „A nestačilo by, kdybyste mě vyfotil tady?“

        Kaprař: „Nesmysl, u toho stromu je dobrý světlo“

        Já: „Hmm“ (beru okouna a táhnu se s ním asi sto metrů od místa)

        Kaprař: „Hele, teď si klekni, natáhni ruce a okouna si polož na klouby prstů, tak aby nebyly vidět prsty)

        Já: „To je dobrý“

        Kaprař: „Hele a kdybys trošku zaklonil hlavu do zadu. A dívej se jakoby z vrchu z dálky na okouna“

        Já: Praská mi za krkem, mám křeč v zátylku a brní mě dlaně: „Takhle“?

        Kaprař: „Super. A ještě schovej ty prsty, ať nejsou vidět“

        Já: „Jak jako mám schovat prsty?“

        Kaprař: „Ohni je v kloubech a vykruť je směrem nahoru“

        Já: „To je dobrý, už mě prosím vyfoťte“

        Kaprař: „Ale tak ten okoun bude vypadat větší. Ty nechceš, aby byl na fotce větší?“

        Já: „Mě je to jedno. Bolí mě za krkem. Už budete fotit?“

        Kaprař: „Ještě se trochu usměj. Ne ale moc. Usměj se tak nějak napůl. Jako, že máš z okouna radost, ale zároveň musíš ukázat, že takovýhle chytáš obden“

        Já: „Hmm“

        Kaprař: Začne zběsile fotit

        Já: „Děkuju“

        Kaprař: „Hele a ještě uděláme fotku ve vodě, jak ho pouštíš“

        Já: „To není potřeba“

        Kaprař: „Ale jo, bude to hezká fotka“

        Já: „Vrátíte mi už ten mobil?“

        Kaprař: Hele, ještě ho pojď položit zpátky na podložku, abychom ho mohli ošetřit“

        Já: „hmm“ (odevzdaně pokládám vyřízenýho okouna na podložku)

        Kaprař: „Hele, ještě ho radši polijeme“ (chrstnul na něj další galon vody) a namažu mu trochu ranku desinfekcí“

        Já: „A ten mobil mi vrátíte?“

        Kaprař: Úplně zbytečně namazal okounovi tlamku (jistě jste si všimli, že okoun má oproti kaprovi tlamu jenom takovou, aby se neřeklo. Takovou blánu. Následně ho ještě polil znova kýblem s vodou: „Tak a teď ho vezmi a šetrně ho pusť“

        Já: Šetrně ho pouštím.

        Kaprař mě nakonec vyfotil, jak ho šetrně pouštím a mobil mi vrátil. Následně nabyl dojmu, že jsme se stali přátelé, takže po celý zbytek mého rybolovu za mnou stál a měl tendence se se mnou bavit. Jím vybraná témata typu K70, sakování kaprů, masaři a bůstry mě vůbec nezajímala, takže jsem se po pár desítkách minut sebral a odešel.

          NNezdvořák Prevít - Profil | Po 24.9.2018 18:07:29

          Calex >> provedu!

            NCalex - Profil | Po 24.9.2018 18:04:58

            Nezdvořák Prevít >> Pořádně mu vyper pajšl a jakákoliv dnešní bude dobrá......

              NNezdvořák Prevít - Profil | Po 24.9.2018 18:03:12

              Calex >> olrajt. Diky za tip:-) je to starik po znamejch z belgie, ak jsem si rikal, ze ho hnovu uziju:-)

                NCalex - Profil | Po 24.9.2018 18:01:59

                Nezdvořák Prevít >> To je úplně jedno..V tý době se nejvíc používala ta bílá do vodních pump u aut...Anebo co kdo ukradnul ve fabrice, v osumdesátejch se nic nekupovalo......

                  NNezdvořák Prevít - Profil | Po 24.9.2018 18:01:25

                  u x a >> jojo...za ucelem penetrace v evrope maslo a na ostrovech kokosovej olej...

                    NTomáš7 - Profil | Po 24.9.2018 17:57:40

                    Nezdvořák Prevít >> tak to beru zpět. Já měl jenom rexika po tátovi. Co to má za střeva?

                      Nu x a - Profil | Po 24.9.2018 17:57:14

                      Nezdvořák Prevít >> slyšel jsem že na rybách se mazal naviják máslem ze svačiny,to neznamená že ti radím..

                        NNezdvořák Prevít - Profil | Po 24.9.2018 17:50:41

                        Tomáš7 >> to nejni...je to jakejsi prehistorickej silstar..tu starou vazelinu mam, ale ta by mu asi dala spis po prdeli...
                        Je to tuten:
                        https://www.google.cz/search?q=silstar+bt+40&oq=sil​star+bt+40&aqs=chrome..69i57.3999j0j4&client=ms-and​roid-tmobile-cz&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#img​rc=N3wOwnzTLnxqEM:

                          NTomáš7 - Profil | Po 24.9.2018 17:33:29

                          Nezdvořák Prevít >> no jestli je to československý naviják tak by to chtělo takovou tu retro oranzocervenou vazelinu z deseti litrové plechové piksly.

                            NNezdvořák Prevít - Profil | Po 24.9.2018 17:15:01

                            Knapík >> to ale neni kaprovy navijak...navic se nechci ptat idiotu, ale mistnich, moudrych...

                              NKnapík - Profil | Po 24.9.2018 17:10:39

                              Nezdvořák Prevít >> nebuď labuť a založ si na to otázku .-)

                                NNezdvořák Prevít - Profil | Po 24.9.2018 17:04:03

                                Kluci, cimpakem namazat navijak tak 80 leta? Co pouzivate na mazani starsich kusu? Poradte mi prosim nekdo v me bezmezne bezradnosti. Dekuju pekne..

                                  NKnapík - Profil | Po 24.9.2018 14:16:39

                                  Tomáš7 >> někde tam poplave, ale když je vody po kotníky, nesvědčí to ani kaprovi.

                                    NTomáš7 - Profil | Po 24.9.2018 13:39:41

                                    Knapík >> co to je za revír bez kapra? Každej správnej revír má zdravou osádku kapř.

                                      NKnapík - Profil | Po 24.9.2018 13:09:26

                                      Tomáš7 >> v námi navštívených končinách by museli nasypat pstruhy, pak možná.