- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Trolling trollové a upřímní rybáři
Dále moderuje: Knapík Profil
Jak často nerybaříte?
A) Nerozumím otázce0%
B) Nerozumím ničemu11%
C) Mám poslaneckou imunitu6%
D) Hraji je vůl50%
E) V Plzni je dobrý pivo28%
F) Cože?6%
Od 14.9.2018 hlasovalo 18 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
27x v oblíbených a 21x v ignorovaných.
NNezdvořák Prevít - Profil | Út 25.9.2018 11:04:19
NTomáš7 - Profil | Út 25.9.2018 11:02:41
NNezdvořák Prevít - Profil | Út 25.9.2018 10:23:42
NNezdvořák Prevít - Profil | Út 25.9.2018 10:07:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Dovolím si ho zde citovat, myslím, že to k popisu moderního kapraře patří:
O víkendu jsem byl na okounech. Záběrů méně, velikostně byli okouni větší. Rozhodl jsem se tedy, že tentokrát selfie dělat nebudu a raději se nechám vyfotit od opodál sedícím (ležícím) kaprařem, ať mám taky nějakou hezkou fotku do rodinného alba. Inu ulovil jsem okouna, vzal jsem ho a zašel za kaprařem:
Já: „Dobrý den. Mohl byste mě prosím vyfotit s okounem?“
Kaprař: „Určitě (Celý se rozzářil), polož ho tady na podložku a já ho poleju vodou“
Já: „To asi není potřeba. Jenom si tady vemte můj telefon a rychle nás cvakněte“
Kaprař: „Bude lepší, když ho položíš na podložku. Já ho trošku poleju, ať se víc leskne“
Já: „Hmm“ (položil jsem tedy nesmyslně okouna na podložku)
Kaprař: Vzal obří kýbl, nabral do něj vodu a celej ten kýbl vylil na okouna: „Tak a je to“
Já: „Hmm“
Kaprař: „Tak a teď ho zvážíme“
Já: „To není potřeba. Chtěl bych jenom jednu fotku“
Kaprař: „Ale takovej pěknej je potřeba zvážit“ (přitáhnul váhu)
Já: „No, tak když myslíte“
Kaprař: „Hele i s podložkou váží okoun čtyři kila. Takže dobrý ne?“
Já: „Super, už mě vyfotíte?“
Kaprař: „No hele a nechceš si s ním vlízt do vody? To by byly hezký fotky“
Já: „Nechci. Prosím, už mě vyfoťte“
Kaprař: „Tak ho vezmi a pojď támhle před ten strom. To bude hezká fotka“
Já: „A nestačilo by, kdybyste mě vyfotil tady?“
Kaprař: „Nesmysl, u toho stromu je dobrý světlo“
Já: „Hmm“ (beru okouna a táhnu se s ním asi sto metrů od místa)
Kaprař: „Hele, teď si klekni, natáhni ruce a okouna si polož na klouby prstů, tak aby nebyly vidět prsty)
Já: „To je dobrý“
Kaprař: „Hele a kdybys trošku zaklonil hlavu do zadu. A dívej se jakoby z vrchu z dálky na okouna“
Já: Praská mi za krkem, mám křeč v zátylku a brní mě dlaně: „Takhle“?
Kaprař: „Super. A ještě schovej ty prsty, ať nejsou vidět“
Já: „Jak jako mám schovat prsty?“
Kaprař: „Ohni je v kloubech a vykruť je směrem nahoru“
Já: „To je dobrý, už mě prosím vyfoťte“
Kaprař: „Ale tak ten okoun bude vypadat větší. Ty nechceš, aby byl na fotce větší?“
Já: „Mě je to jedno. Bolí mě za krkem. Už budete fotit?“
Kaprař: „Ještě se trochu usměj. Ne ale moc. Usměj se tak nějak napůl. Jako, že máš z okouna radost, ale zároveň musíš ukázat, že takovýhle chytáš obden“
Já: „Hmm“
Kaprař: Začne zběsile fotit
Já: „Děkuju“
Kaprař: „Hele a ještě uděláme fotku ve vodě, jak ho pouštíš“
Já: „To není potřeba“
Kaprař: „Ale jo, bude to hezká fotka“
Já: „Vrátíte mi už ten mobil?“
Kaprař: Hele, ještě ho pojď položit zpátky na podložku, abychom ho mohli ošetřit“
Já: „hmm“ (odevzdaně pokládám vyřízenýho okouna na podložku)
Kaprař: „Hele, ještě ho radši polijeme“ (chrstnul na něj další galon vody) a namažu mu trochu ranku desinfekcí“
Já: „A ten mobil mi vrátíte?“
Kaprař: Úplně zbytečně namazal okounovi tlamku (jistě jste si všimli, že okoun má oproti kaprovi tlamu jenom takovou, aby se neřeklo. Takovou blánu. Následně ho ještě polil znova kýblem s vodou: „Tak a teď ho vezmi a šetrně ho pusť“
Já: Šetrně ho pouštím.
Kaprař mě nakonec vyfotil, jak ho šetrně pouštím a mobil mi vrátil. Následně nabyl dojmu, že jsme se stali přátelé, takže po celý zbytek mého rybolovu za mnou stál a měl tendence se se mnou bavit. Jím vybraná témata typu K70, sakování kaprů, masaři a bůstry mě vůbec nezajímala, takže jsem se po pár desítkách minut sebral a odešel.
NCalex - Profil | Po 24.9.2018 18:04:58
NNezdvořák Prevít - Profil | Po 24.9.2018 18:03:12
NCalex - Profil | Po 24.9.2018 18:01:59
NNezdvořák Prevít - Profil | Po 24.9.2018 18:01:25
NNezdvořák Prevít - Profil | Po 24.9.2018 18:00:53
NTomáš7 - Profil | Po 24.9.2018 17:57:40
Nu x a - Profil | Po 24.9.2018 17:57:14
NNezdvořák Prevít - Profil | Po 24.9.2018 17:50:41
Je to tuten:
https://www.google.cz/search?q=silstar+bt+40&oq=silstar+bt+40&aqs=chrome..69i57.3999j0j4&client=ms-android-tmobile-cz&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#imgrc=N3wOwnzTLnxqEM:
NTomáš7 - Profil | Po 24.9.2018 17:33:29
NNezdvořák Prevít - Profil | Po 24.9.2018 17:15:01
NKnapík - Profil | Po 24.9.2018 17:10:39
NNezdvořák Prevít - Profil | Po 24.9.2018 17:04:03
NKnapík - Profil | Po 24.9.2018 14:16:39
NTomáš7 - Profil | Po 24.9.2018 13:39:41
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NSranda bez nadsázky 🤘10858
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NDokumenty z přírody kolem vody624
NPlzeňské jádro37319
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NPerly MRKu ...!1171
NUdírny a uzení51140
NZoologický koutek MRKu.33418
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22050
Kde to žije - všechna témata
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...












