Trolling trollové a upřímní rybáři

Diskuzní koutek pro ty, co si rádi nadávají a nazývají věci pravými jmény
Autor diskuse: ExPr3v1t - Profil , 26.9.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Knapík Profil

Jak často nerybaříte?

A) Nerozumím otázce0%

B) Nerozumím ničemu11%

C) Mám poslaneckou imunitu6%

D) Hraji je vůl50%

E) V Plzni je dobrý pivo28%

F) Cože?6%

Od 14.9.2018 hlasovalo 18 čtenářů.

NNezdvořák Prevít - Profil | Pá 14.9.2018 14:17:03

Knapík >> no, ale mel by ti dat podepsat canc, ze s tim podle GDPR souhlasis...

    NKnapík - Profil | Pá 14.9.2018 14:00:59

    u x a >> já umím jen umělý dýchání z boty do prdele a to tě asi nevytrhne :-)

      NNezdvořák Prevít - Profil | Pá 14.9.2018 13:59:59

      u x a >> musíš pouzivat potapecska zavazi..

        Nu x a - Profil | Pá 14.9.2018 13:56:47

        Knapík >> potřeboval bych spíš lékařský dozor,moc dobře víš že moje lovy hlavatek jsou na hranici lidského chápání, lov za tmy kdy má vzduch až -30°C a brodění v rozbouřené vodě kde plavou kusy ledu by nezvládál myslím nikdo tady z mrku..letošní hlavatkovou sezónu tuším jako hodně plodnou..

          NNezdvořák Prevít - Profil | Pá 14.9.2018 13:55:49

          Pedro1 >> ja to spis vidim tak, ze mrk to nemohl vydrzet bez vitka...a navic jsem tu kvuli kapitapismu..ergo ma pusobnost zde bude ziti jepicim zivotem..

            NPedro1 - Profil | Pá 14.9.2018 13:43:22

            Nezdvořák Prevít >> Ti to dlouho bez MRku nevydrželo:-)

              NKnapík - Profil | Pá 14.9.2018 13:26:37

              Nezdvořák Prevít >> Dotazy:
              Dobrý den,
              Vážený pane předsedo opět se na Vás obracím s dotazy (některé jsou z debat na rybářských serverech) jako RSxxxxx a to:
              Mohu si jako RS při kontrole opsat údaje z povolenky k lovu po zavedení GDPR (jméno a příjmení, druh nebo číslo povolenky, místní organizaci)?
              Mohu si jako RS ofotit při kontrole povolenku?
              Vše samozřejmě a jen pro potřeby rybářské stráže a vykazování výkonů RS vedoucímu RS. Děkuji za odpověď.

              Odpověď:
              Dobrý den,

              odpověď může být stručná : Ano.

              Rybářská stráž je správním orgánem svého druhu (jak to formuluje Ministerstvo zemědělství a v souladu se zákonem o rybářství) a při výkonu svých pravomocí má právo si jednak zapsat údaje z povolenky, jednak si může pořídit fotokopii povolenky (pouze u občanského průkazu zákon stanoví, že nelze pořizovat jeho kopii bez souhlasu občana). Podstatné je, že tyto údaje smí použít pouze v rámci výkonu své činnosti úřední osoby, tedy předat je k dalšímu řízení příslušným orgánům státní správy či uživateli revíru a kárnému orgánu. Nesmí je pak ale nadále uchovávat a archivovat. Totéž ale platí pro onoho vedoucího RS, čili ani on nesmí vést seznam kontrolovaných, takže je třeba, aby poté, kdy mu je prokázáno, že RS provedla kontroly, musí konkrétní záznamy o kontrolovaných zničit, nesmí je uchovávat.

              S pozdravem

              Alexander Šíma

                NKnapík - Profil | Pá 14.9.2018 13:23:21

                Nezdvořák Prevít >> máš to tam.
                Mj, se tu řešilo focení povolenek, opisování údajů apod. Někdo tvrdil, že to jihočeské RS nařídili, další že je to blbost a pak padnul někde dotaz a odpověď byla, že opisovat i ofocovat to můžou, ale nesmí to archivovat .-)

                  NNezdvořák Prevít - Profil | Pá 14.9.2018 13:17:04

                  Knapík >> k tej kontrole, by mi zajimalo jak je na tom RS s GDPR....když si nés fotil..

                    NNezdvořák Prevít - Profil | Pá 14.9.2018 13:08:59

                    Knapík >> servus...puč mě moderování, já si tu pokrátim životnost...

                      NKnapík - Profil | Pá 14.9.2018 13:02:22

                      u x a >> to se ví, že bude, ale měl bys udělat online a průběžně tam sem tam něco postnout. Až se ochladí, třeba tě doprovodíme.
                      Na glowatky chodíme zásadně až po opadání listí ze stromů.

                        Nu x a - Profil | Pá 14.9.2018 12:45:41

                        Knapík >> mě pomalu začíná hlavatková sezóna na Úhlavě, tak doufám že celý Mrk mi bude držet pěsti aby to klaplo..

                          NKnapík - Profil | Pá 14.9.2018 7:04:47

                          Pedro1 >> nepustil, jen jsem mu písnul, aby se zamyslel, což nevím, jestli udělal nebo teprve udělá. Ale tak nějak počítám s reakcí toho typu, tys tu nebyl, tak neraď a nech to ne mě.

                            NKnapík - Profil | Pá 14.9.2018 7:03:21

                            u x a >> kapr, cejn, plotice a kontrola RS s přátelským pokecáním, dokonce si nás i vyfotil .-)

                              NPedro1 - Profil | Čt 13.9.2018 21:12:43

                              Knapík >> Ses pustil do konstruktivni debaty s Fidzou?Tak drzim palce,at vydrzis aspon 5 příspěvků:-))))

                                Nu x a - Profil | Čt 13.9.2018 21:01:58

                                Knapík >> tak jak? co jste chytli

                                  NKnapík - Profil | Út 11.9.2018 7:47:48

                                  u x a >> dneska se jde v Plzni odpoledne na ryby, někdy po třetí tam budem. Kdyby ses tu motal, ozvi se nebo se stav na pokec

                                    NLasskoun - Profil | Po 10.9.2018 15:43:30

                                    u x a >> "x-DDDDDD

                                    :good:

                                    L. ";-)

                                      Nu x a - Profil | Po 10.9.2018 13:59:51

                                      Knapík >> v kaprařině by je urazila i fotka Brožové..je to tam zvláštní seskupení lidí..