Trolling trollové a upřímní rybáři

Diskuzní koutek pro ty, co si rádi nadávají a nazývají věci pravými jmény
Autor diskuse: ExPr3v1t - Profil , 26.9.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Knapík Profil

Jak často nerybaříte?

A) Nerozumím otázce0%

B) Nerozumím ničemu11%

C) Mám poslaneckou imunitu6%

D) Hraji je vůl50%

E) V Plzni je dobrý pivo28%

F) Cože?6%

Od 14.9.2018 hlasovalo 18 čtenářů.

NKnapík - Profil | Po 17.9.2018 8:10:12

Nezdvořák Prevít >> vidíš, jak by se mu hodila :-)

    NKnapík - Profil | Po 17.9.2018 7:52:58

    Nezdvořák Prevít >> taky jsem měl divoké sny, ale vzpomněl jsem na část výbavy, která nám ještě chybí
    https://www.youtube.com/watch?v=L_Q7JNAfPmQ

      NNezdvořák Prevít - Profil | Po 17.9.2018 7:50:12

      Knapík >> vetsinou po odpoledni s feederem vidim pri zavreni oci spicky...dnes mam oci jako angorak, jelikoz jsem se vetsinu noci bal oci zavrit..to se neda odvidet...

        NKnapík - Profil | Po 17.9.2018 7:02:23

        Tomáš7 >> přesně, akorát jsem pořídil plnolaminátové Tokozy a šli jsme to včera vyzkoušet na Borskou, krom toho, že voda je tak shnilá, že bych nechtěl být tamní rybou jsme se dostali do kolize s jedním nudistou, který na nás vystrčil pírko a tím nás zcela odzbrojil. Je zajímavý, být oblečen a stát proti typovi, co tam pokřikuje, jak ho pán bůh stvořil.

          Nu x a - Profil | Ne 16.9.2018 14:58:46

          Tomáš7 >> mě na soukromáku nikdo nikdy neuvidí..

            NTomáš7 - Profil | Ne 16.9.2018 14:43:09

            u x a >> Pro mě je to takové teoretizovani jako jestli bych skočil na veresku nebo ne. Nemám čas ani moc peněz na nejakou vypravu,tak mi to je ukradený. Diskuse ale vyzivna

              Nu x a - Profil | Ne 16.9.2018 14:39:35

              Tomáš7 >> škoda že nemůžu psát do diskusí s kapří tématikou,MM mi to zakázal, jinak na katlov bych nejel ani zadarmo..

                NTomáš7 - Profil | Ne 16.9.2018 14:35:44

                Nezdvořák Prevít >> https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=755496 co tady:D

                  NNezdvořák Prevít - Profil | Ne 16.9.2018 11:07:57

                  Pojdte nekdo k vode:-) musim vystrizlivet nejakou cinnosti...

                    Nu x a - Profil | So 15.9.2018 15:29:16

                    Tomáš7 >> je na to uvaleno embargo ,ale jediné co můžu prozradit že hlavní a nejtajnější nástraha bude z jednoho nejmenovaného sportovního řetězce..

                      NTomáš7 - Profil | So 15.9.2018 14:57:19

                      u x a >> knapik vlastně jde do té retrokaprariny. Natrenujte na borsky na balaton2019. Tajná zbraň půlnoční rousnice

                        Nu x a - Profil | So 15.9.2018 14:47:10

                        Tomáš7 >> škoda že zrovna teď přichází doba kdy lov velekapř nebude cool a já zrovna s knapíkem chtěl založit malý kapřteam s příznačným názvem Kuku Decathlon Carp Team...

                          NNezdvořák Prevít - Profil | Pá 14.9.2018 18:39:22

                          Tomáš7 >> ba ba...

                            NTomáš7 - Profil | Pá 14.9.2018 17:22:19

                            u x a >> no a naproti tomu se se. nekde s parmou. Najít jí. Teď ta potvora se brání. Po ramenou tě v krámu za ní nepoklepou. Polovina rybářů ani neví co to je. To se vyloženě nerentuje

                              Nu x a - Profil | Pá 14.9.2018 17:19:40

                              Tomáš7 >> tak chytání obřích a slizkých kapř je ultramega primitivní věc, nasypeš koulís do vody a vytáhneš obludný a nemocný kapř to ví i sotva narozené cikáně..

                                NTomáš7 - Profil | Pá 14.9.2018 17:03:11

                                u x a >> kaprů je všude plná pr...el. Rozbalis stan na tři dny vytahnes dva macky a ještě k tomu napíšeš příběh jak z červený knihovny. Pak člověk kouká na famfarovy videa kde borec tahá kapry přes bordel ale nahodit spodem neumí.

                                  Nu x a - Profil | Pá 14.9.2018 16:21:00

                                  Knapík >> nevíš proč obludný a slizký kapř ma V ML tak malý rating?kapřolovci se sotva dostanou pres 30 líbíků, musí to být strašný vnitřní pocit když kdejaká parma má mnohem vic..jak se tohle bude na Mrku dál řešit netuším....

                                    Nu x a - Profil | Pá 14.9.2018 14:23:07

                                    Pedro1 >> víš co ještě bude comebacků na Mrku?já ano,pepa č se ještě vrátí 6x,paulus se vrátí na silvestra tento rok,Vlasta SF palisandr až vymyslí nějaký honosný nick je zase zpátky....a tak pořád dokola..