Trolling trollové a upřímní rybáři

Diskuzní koutek pro ty, co si rádi nadávají a nazývají věci pravými jmény
Autor diskuse: ExPr3v1t - Profil , 26.9.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Knapík Profil

Jak často nerybaříte?

A) Nerozumím otázce0%

B) Nerozumím ničemu11%

C) Mám poslaneckou imunitu6%

D) Hraji je vůl50%

E) V Plzni je dobrý pivo28%

F) Cože?6%

Od 14.9.2018 hlasovalo 18 čtenářů.

NKnapík - Profil | Po 10.9.2018 12:40:18

u x a >> poslal jsem do kaprařiny tohle foto s dotazem, zda nebyl třeba S.H. taky kaprař a někteří se cítí být dotčeni. Překvapuje mě to, ale zároveň vlastně zas až tak moc ne. Asi si z toho vybrali sami tu negativnější stránku, i když ani v nejmenším nemělo jít o urážku ani zesměšnění S.H.
https://www.mrk.cz/Data/Pics/2018/252/1724709_3a2ff​.jpg

    Nu x a - Profil | Po 10.9.2018 11:45:30

    Knapík >> taky nechápu proč si tu brutální hádku nevzali třeba do plavané nebo muškaření..

      NKnapík - Profil | Po 10.9.2018 7:41:06

      Nu a pokud by se někdo považoval snad za pacienta, mohlo by mu pomoci tohle krátké výukové video.
      https://www.youtube.com/watch?v=FzEgqhMpk5c

        NBuffalo1969 - Profil | Po 10.9.2018 7:35:25

        u x a >> žejo...kdyby se aspoň dohadovali smysluplně. Za rok za dva je najdeme v hospodě v podroušeném stavu a bratrském objetí jak společně pějí sprostonárodní písně..🤣🤣🤣

          NKnapík - Profil | Po 10.9.2018 7:32:10

          Dobrý den pánové,

          netuším, kde jste na tohle klidné jádro narazili, ale osobní věci, byť je chcete prezentovat veřejně, si prosím, řešte někde jinde.

          Děkuji

          Coby omluvu za karty přijměte tuto píseň
          https://www.youtube.com/watch?v=Dngi1XEtl6k

            Nu x a - Profil | Út 29.5.2018 14:54:46

            Knapík >> už jenom ten název, to se bude spát a ty sny o obludných a nemocných kapř to bude velká krása..

              NKnapík - Profil | Út 29.5.2018 13:52:23

              Tak už jsou v nabídce i bivakovací lodě pro rybáře ...
              http://nautig.cz/nautig-carp-dream-18/
              To asi proto, že z obytných se chytat nesmí, tak se vymyslí "bivakovací" loď, kde se zas bude místo rybaření chrápat ...

                NKnapík - Profil | Út 22.5.2018 14:46:55

                u x a >> tos nakoupil dobře :-)

                  Nu x a - Profil | Út 22.5.2018 14:24:11

                  Knapík >> já tam byl včera v chyť a pusť,potřeboval jsem nějakou bižu. koupil jsem si srkačky,ubíječ,filetovací nůž a aby to nevypadalo tak blbě tak jsem vzal jeden Klinik..

                    NKnapík - Profil | Út 22.5.2018 13:05:28

                    u x a >> nene, limited edition SOUDAL

                      Nu x a - Profil | Út 22.5.2018 11:56:20

                      Knapík >> to je z prodejny chyť a pusť?

                        NKnapík - Profil | Po 21.5.2018 17:46:07

                        Nova rybarska tricka pro letosni sezonu jsou konecne tady

                          Nu x a - Profil | Út 15.5.2018 8:45:49

                          Knapík >> pro mě je mrk bahno společnosti,ale čest výjimkám...

                            NKnapík - Profil | Út 15.5.2018 8:36:43

                            u x a >> to není žádná výhra :-(/

                              Nu x a - Profil | Út 15.5.2018 8:11:30

                              Knapík >> :-) připadám jako jednooký mezi slepými..

                                NKnapík - Profil | Út 15.5.2018 8:06:32

                                u x a >> právě proto, aby mi to nechybělo, tak si vždycky po ráno hned zavolám a sprdnu se na tři doby .-)

                                  Nu x a - Profil | Út 15.5.2018 8:04:17

                                  Knapík >> slušný rybář má na mrku cestu hodně trnitou,pozoruji to sám na sobě, není dne abych neměl nahazené klacky pod nohama,naštěstí sz od rozuřených kaprařů už nechodí co mám zákaz dávat nelíbí/líbí i výhrůžné telefonáty už nejsou.....