Trolling trollové a upřímní rybáři

Diskuzní koutek pro ty, co si rádi nadávají a nazývají věci pravými jmény
Autor diskuse: ExPr3v1t - Profil , 26.9.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Knapík Profil

Jak často nerybaříte?

A) Nerozumím otázce0%

B) Nerozumím ničemu11%

C) Mám poslaneckou imunitu6%

D) Hraji je vůl50%

E) V Plzni je dobrý pivo28%

F) Cože?6%

Od 14.9.2018 hlasovalo 18 čtenářů.

Nu x a - Profil | Čt 10.5.2018 21:59:39

ExPr3v1t >> máš červenou ve fórech,co z toho tady udělat taky občasnou fórovou diskusi??

    NExPr3v1t - Profil | Čt 10.5.2018 18:10:31

    Kalopa >> MamrdCarp...slusny..

      NKalopa - Profil | Čt 10.5.2018 17:50:26

      ExPr3v1t >> ještě do toho názvu dej číslici nebo carp

        NExPr3v1t - Profil | Čt 10.5.2018 17:27:29

        Mam napad...zalozime rybarskou firmu Mamrd. Budes chytat na Mamrda osazeneho Mamrdem, obal Mamrd...co? Kdyz se muzou chytit vsechny ty pojebany anglicismy...

          NExPr3v1t - Profil | Čt 10.5.2018 17:15:15

          u x a >> simply clever...

            Nu x a - Profil | Čt 10.5.2018 16:49:20

            ExPr3v1t >> to je masáž jak reklama od škodovky na novou fábii..

              NExPr3v1t - Profil | Čt 10.5.2018 15:34:10

              Kalopa >> bodejt, ne nadarmo to ryby uz geneticky vi, ze nejlip smakuje, kdyz se spi...

                NKalopa - Profil | Čt 10.5.2018 15:24:39

                Pánové chytejte po půlnoci. Měsíční pomeranč funguje jenom od 2 do 4.

                  NExPr3v1t - Profil | Čt 10.5.2018 15:23:24

                  Kalopa >> to neni na vysetreni, to je na kastraci....co se asi tak narodi debilovi, kterej ma hnusnou a blbou zenu...no modelka intelektualka to asi nebude...

                    NExPr3v1t - Profil | Čt 10.5.2018 15:19:27

                    u x a >> tak to je snad samozrejmost...

                      Nu x a - Profil | Čt 10.5.2018 14:57:56

                      ExPr3v1t >> v hájení..

                        NExPr3v1t - Profil | Čt 10.5.2018 14:56:11

                        u x a >> jeste bych dodal cileny lov pstruha kdyz jdu na lipany a cileny lov lipana, kdyz jdu na bilou rybu...

                          NKalopa - Profil | Čt 10.5.2018 14:49:54

                          u x a >> musíš tvrdit, že čistis řeku od igelitu a větví

                            Nu x a - Profil | Čt 10.5.2018 14:38:57

                            ExPr3v1t >> založim si diskusi jak vláčet na MP před 16 červnem k tomu doplňkovou diskusi jak udělat ze štiky a candáti nedravou rybu před RS..

                              NKalopa - Profil | Čt 10.5.2018 13:49:03

                              ExPr3v1t >> šel jsem se podívat jestli ta diskuse fakt existuje. To je normálně na vyšetření

                                NExPr3v1t - Profil | Čt 10.5.2018 13:05:13

                                Knapík >> nasrat, rozmazat,pohřbít,exhumovat...jako vogoni...

                                  NKnapík - Profil | Čt 10.5.2018 13:02:35

                                  ExPr3v1t >> neviděl bych to tak černě, vždyť máš pravdu, ale ta asi zabolí ...

                                    NExPr3v1t - Profil | Čt 10.5.2018 12:56:03

                                    jdu si pro banána...

                                      NExPr3v1t - Profil | Čt 10.5.2018 12:36:22

                                      šlohnul jsem to z fórů..typická fabiatik...