Trolling trollové a upřímní rybáři

Diskuzní koutek pro ty, co si rádi nadávají a nazývají věci pravými jmény
Autor diskuse: ExPr3v1t - Profil , 26.9.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Knapík Profil

Jak často nerybaříte?

A) Nerozumím otázce0%

B) Nerozumím ničemu11%

C) Mám poslaneckou imunitu6%

D) Hraji je vůl50%

E) V Plzni je dobrý pivo28%

F) Cože?6%

Od 14.9.2018 hlasovalo 18 čtenářů.

ExPr3v1t - Profil | Ne 13.5.2018 21:43:41

Tak nam panove smazali pytlackou diskuzi...mohli by tedy probrat i ty opravdu skodlive, opravdu pytlacke, prikryte za moderni trendi...

    ExPr3v1t - Profil | Ne 13.5.2018 10:06:13

    rapalla >> tak uz to bejva...byli jsme projit kus pstruhovky, takovou malou ricku...docela fajn i s musakem :-)

      rapalla - Profil | So 12.5.2018 15:22:33

      ExPr3v1t >> mám rád přesmyčky i jiné rébusy :-)

        ExPr3v1t - Profil | Pá 11.5.2018 20:32:22

        Tak dneska slusnej lov...jeden bezploutak jde na maslo a ryb bylo nepocitane....obcan knap prekvapil i jako ridic profesional :-D

          u x a - Profil | Pá 11.5.2018 15:07:23

          meteor >> peníze jsou mocná čarodějka..

            Knapík - Profil | Pá 11.5.2018 13:52:02

              meteor - Profil | Pá 11.5.2018 13:50:23

              Kalopa >> ženská se dá "utáhnout" na kdeco... a Junior (pravda) není zrovna krasavec, ale inteligenci má a "ukecátor" bude asi taky dobrý, nicméně - nemít za otce Klausovic Vendu (= společenské postavení, styky, peníze...), tak by myslím u žen takový úspěch neměl ;-)

                Kalopa - Profil | Pá 11.5.2018 13:42:57

                ExPr3v1t >> hlavně jak ty ženské dokáže ukecat. On není žádnej princ z pohádky ale o ženský nemá nouzi. Respekt za to:D

                  meteor - Profil | Pá 11.5.2018 12:13:26

                  u x a >> to určitě. Ale tím nejdůležitějším údajem je, zda-li je přidělena na tohle "rozkuřovací místo" ;-):-)

                    u x a - Profil | Pá 11.5.2018 12:06:44

                    meteor >> hezká sestřička se najde v každé nemocnici..

                      meteor - Profil | Pá 11.5.2018 11:23:45

                      u x a >> a tohle je odkud?? Pokud tam mají fešné a zručné sestřičky, tak bych se tam tak na týden ukázal :-)

                        u x a - Profil | Pá 11.5.2018 11:18:54

                        .

                          u x a - Profil | Pá 11.5.2018 11:04:47

                          meteor >> to je odněkud z netu,je to pěknej děvkař:-)

                            meteor - Profil | Pá 11.5.2018 11:00:19

                            ExPr3v1t >> tos zabil :-)

                              ExPr3v1t - Profil | Pá 11.5.2018 10:23:29

                              meteor >> chudák junior musí mít koule ze železa, jak je možný, že se už několikrát rozvedl a ještě kvůli milence? Kurva ten chlap by měl bejt předepisovanej jako léčba pochroumanýho sebevědomí :-D

                                meteor - Profil | Pá 11.5.2018 9:51:01

                                u x a >> tvl, ty jsi ale zabiják :-) ten háček jsi tam tomu chudákovi Juniorovi dodělal sám nebo někdo jiný??

                                  u x a - Profil | Čt 10.5.2018 23:18:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  ..

                                    ExPr3v1t - Profil | Čt 10.5.2018 23:15:27

                                    u x a >> sup sem s tim!

                                      u x a - Profil | Čt 10.5.2018 22:03:01

                                      Knapík >> ten si budu kupovat na ryby aspoň když budu mít hlad tak ho nesním...