Trolling trollové a upřímní rybáři

Diskuzní koutek pro ty, co si rádi nadávají a nazývají věci pravými jmény
Autor diskuse: ExPr3v1t - Profil , 26.9.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Knapík Profil

Jak často nerybaříte?

A) Nerozumím otázce0%

B) Nerozumím ničemu11%

C) Mám poslaneckou imunitu6%

D) Hraji je vůl50%

E) V Plzni je dobrý pivo28%

F) Cože?6%

Od 14.9.2018 hlasovalo 18 čtenářů.

ExPr3v1t - Profil | Čt 10.5.2018 12:20:52

Knapík >> vole já jsem fakt flyfisher...

    Knapík - Profil | Čt 10.5.2018 12:05:47

    u x a >> bacha na to, mám pocit, že ty už přesahuješ do kaprařiny .-))
    https://www.mrk.cz/Data/Pics/2016/48/1323622_61e2c.​jpg

      ExPr3v1t - Profil | Čt 10.5.2018 9:55:36

      u x a >> já už taky téměř nikoliv...já mu časemdoporučím, po vzoru ostřílených mrkmenů, návštěvu psychologa a cestu do prdele...a určitě si poslechnu, že je to čirá závist..

        Knapík - Profil | Čt 10.5.2018 8:59:30

        u x a >> já myslím, že kapří kolotoč by nebyl špatný ...

          u x a - Profil | Čt 10.5.2018 8:43:24

          Knapík >> už takhle jsou někteří známý kapř prodejné děvky..

            Knapík - Profil | Čt 10.5.2018 8:34:00

            u x a >> ale když se ochočí, může sloužit jako atrakce a vozit třeba děti ..., jedna jízda za 20,-Kč ..., nastupujte, poslední volní kapři .-))

              u x a - Profil | Čt 10.5.2018 8:32:43

              Knapík >> taky kapř ze soukromáku se nedá jíst je to plovoucí chemička..

                Knapík - Profil | Čt 10.5.2018 8:24:50

                u x a >> všechno, co se dá jíst, je použitelné jako nástraha, akorát dneska jsou už i nástrahy, které by člověk jedl jen sotva.

                  u x a - Profil | Čt 10.5.2018 8:13:10

                  Knapík >> sušené meruňky jsou po navnadění extra luxusní nastraha,stačí pokrajet a na vlasovou montáž a jen čekáš na jízdy..

                    u x a - Profil | Čt 10.5.2018 8:11:48

                    ExPr3v1t >> tak mu to doporuč za mě ja do kaprařských diškus nemůžu psat..

                      Knapík - Profil | Čt 10.5.2018 8:10:25

                      u x a >> možná že na ty meruňky, podle mě je to stejně jen kamufláž nějakého Apricot boilie

                        ExPr3v1t - Profil | Čt 10.5.2018 8:09:37

                        u x a >> to me se neptej, proc si to neda rovnou jako petiletku...

                          u x a - Profil | Čt 10.5.2018 8:03:43

                          Knapík >> je vidět že Nohavica je zkušený rybář..určitě chytá štiky na streamera..

                            Kalopa - Profil | Čt 10.5.2018 7:38:21

                            u x a >> zase toho analku

                              u x a - Profil | Čt 10.5.2018 7:35:16

                              Kalopa >> přesně, jen ta krásná představa.. mějte se rodino za patnáct až dvacet let se vrátím jdu lovit obří a nemocné kapř:-)

                                Kalopa - Profil | Čt 10.5.2018 7:28:41

                                u x a >> rovnou se stát vodnikem. Dva měsíce kaprariny. To bude libacek.

                                  u x a - Profil | Čt 10.5.2018 7:14:04

                                  ExPr3v1t >> koukal jsem do té diskuse víceměsíční lov kapř, přispíval jsi tam,proč se zadavatel drží tak při zdi,proč nejede na víceroční rybolov když ho to tak baví?

                                    u x a - Profil | Čt 10.5.2018 7:08:11

                                    Knapík >> Cuxatuxanuxantotl jsem chtěl jako nick tady ale bylo mi to zamítnuto,moc dlouhé..

                                      Knapík - Profil | Čt 10.5.2018 7:04:55

                                      u x a >> tvl, ty bejt mayskej bůh, tak se jmenuješ Cuxatuxanuxantotl