Trolling trollové a upřímní rybáři

Diskuzní koutek pro ty, co si rádi nadávají a nazývají věci pravými jmény
Autor diskuse: ExPr3v1t - Profil , 26.9.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Knapík Profil

Jak často nerybaříte?

A) Nerozumím otázce0%

B) Nerozumím ničemu11%

C) Mám poslaneckou imunitu6%

D) Hraji je vůl50%

E) V Plzni je dobrý pivo28%

F) Cože?6%

Od 14.9.2018 hlasovalo 18 čtenářů.

NExPr3v1t - Profil | St 9.5.2018 22:53:08

Kalopa >> jsou takovy dny..

    NKalopa - Profil | St 9.5.2018 20:14:08

    Pánové za tu diskusi na cit byste zasloužili zlatého bludistaka. Dlouho jsem se tak nezasmal nad reakcemi kapraru. To se dělá? Neuctivat svazokapr?

      Nu x a - Profil | St 9.5.2018 14:42:40

      https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=737575 sem můžete přispívat:-)

        NExPr3v1t - Profil | St 9.5.2018 14:33:49

        u x a >> me taky!

          NKnapík - Profil | St 9.5.2018 14:33:18

          u x a >> tvl, pošli mi pozvánku .-)

            NKnapík - Profil | St 9.5.2018 14:33:05

            ExPr3v1t >> určitě je lepší mít pár seriozních kámošů než haldu rádoby kamarádů, kde první rozdíl v názorech přinese nesmiřitelný rozkol.

              Nu x a - Profil | St 9.5.2018 14:27:39

              Knapík >> já tu na mrku mám docela dost přátel mam tu maličký fan club a jestě club značky Catana ,já jsem spokojený:-)

                NExPr3v1t - Profil | St 9.5.2018 14:14:10

                Knapík >> aha, tak to ja jsem plynule presel od rikani lidem, ze jsou curaci k tomu, ze se jimi dale radeji neobklopuji a uz jim to tedy v zasade pouze pisu...ja na lidi seru...a co mi to prineslo pratel :-D

                  NKnapík - Profil | St 9.5.2018 14:10:40

                  ExPr3v1t >> a přitom můj původní záměr byl úplně opačný
                  Hned jak jsem přečetl knihu Dale Carnegieho : Jak získávat přátele a působit na lidi - musel jsem si založit profil .-)

                    NExPr3v1t - Profil | St 9.5.2018 13:51:27

                    Knapík >> no panove v tom si tady muzeme gratulovat navzajem :-D

                      NKnapík - Profil | St 9.5.2018 13:39:14

                      u x a >> úplný opak tebe ...
                      Neslušný, nesympatický a sbíráš na MRKu nepřátele, co sbíráš, ty si je přímo vytváříš :-)

                        Nu x a - Profil | St 9.5.2018 13:35:26

                        Knapík >> právě, prekvapuje mě to celkem slušný člověk sympatický člověk a sbírá libíky na mrku...

                          NKnapík - Profil | St 9.5.2018 13:32:16

                          u x a >> stejně jako není blb jako blb, tak není kaprař jako kaprař. A těch Plzeňáků, co chytili mamuta je tam povícero

                            Nu x a - Profil | St 9.5.2018 13:28:46

                            Knapík >> ted v ML nějaký rybář z Plzně chytl obřího a nemocného kapř z řeky, jako nevím cim se chlubí když chytání takových kapř je triviální záležitost...navnadíš koulís, dáš vlasec 0,45 a vytáhneš obludu,tohle chytit já tak letí do kopřiv a ani bych to nefotil..

                              NExPr3v1t - Profil | St 9.5.2018 12:58:39

                              u x a >> me treba serou a je mi u prdele, ze je to bavi...Nacisty to taky bavilo...

                                Nu x a - Profil | St 9.5.2018 12:49:21

                                ExPr3v1t >> když to nekho baví..u mě je to nechutné a zvrácené..

                                  NExPr3v1t - Profil | St 9.5.2018 12:40:12

                                  u x a >> je to trochu bizar, co...

                                    Nu x a - Profil | St 9.5.2018 12:37:24

                                    ExPr3v1t >> ano ,je to ten co nachytal nejvíc obřích a nemocných kapř...

                                      NExPr3v1t - Profil | St 9.5.2018 12:22:26

                                      u x a >> takze blbci maji v blbstvi vitezneho blba?

                                        Nu x a - Profil | St 9.5.2018 11:28:02

                                        Knapík >> zvítězili ti nejlepší v lovu kapř..