Trolling trollové a upřímní rybáři

Diskuzní koutek pro ty, co si rádi nadávají a nazývají věci pravými jmény
Autor diskuse: ExPr3v1t - Profil , 26.9.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Knapík Profil

Jak často nerybaříte?

A) Nerozumím otázce0%

B) Nerozumím ničemu11%

C) Mám poslaneckou imunitu6%

D) Hraji je vůl50%

E) V Plzni je dobrý pivo28%

F) Cože?6%

Od 14.9.2018 hlasovalo 18 čtenářů.

NExPr3v1t - Profil | Pá 4.5.2018 10:11:44

Knapík >> ok, já tim zároveň nemyslel, že bych vás vyhodil když přijdete v neděli, klidně doražte :-)

    NKnapík - Profil | Pá 4.5.2018 10:06:51

    ExPr3v1t >> uvidí se, já bych zas rád vyšetřil to volné úterý ještě na Plzeň, případně se to dá asi zmáknout i bez noclehu, bude-li Zápař schopen se zdržet na večer a pak teprve valit, s čímž by jako muzikant hrající a jezdící každou chvíli v ranních hodinách asi nemusel mít problém.
    Nicméně určitě dám znamení.

      NExPr3v1t - Profil | Pá 4.5.2018 9:57:16

      Knapík >> jináč se rozmysli, kterej den dovalíte...pro mě by asi bylo lepší z pondělí na úterý...než to tam v neděli porychtujem a než si malej zykne...

        NExPr3v1t - Profil | Pá 4.5.2018 9:06:54

        Knapík >> Když se k tomu dokopeš, tak tě to udrží, fakt stojej za to :-D

          NKnapík - Profil | Pá 4.5.2018 9:01:49

          ExPr3v1t >> tak snad si na to někdy vzpomenu a pustím si to ...

            NExPr3v1t - Profil | Pá 4.5.2018 8:24:29

            Knapík >> nejenom ke cainovi, je jich tam asi 6...to máš na klidné večery :-D

              NKnapík - Profil | Pá 4.5.2018 8:18:08

              ExPr3v1t >> to je k tomu jménu Major Robert Henry Caine ...
              Hodinový videa fakt dávat nebudu :-)

                NExPr3v1t - Profil | Čt 3.5.2018 15:04:31

                Knapík >> mi to pak nekdy pripomen poslu ti odkaz na dva vyborny dokumenty k tematu :-D

                  NKnapík - Profil | Čt 3.5.2018 8:30:18

                  ExPr3v1t >> další vojenský expert a nositel Vikt. kříže ...
                  www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu" target="_blank" rel="nofollow" class="counted" onclick="URLCounter('https://www.securitymagazin.cz​/historie/tloustik-dominic-mccarthy-zlikvidoval-3-k​ulomety-zabil-20-a-zajal-50-nemcu-1404059797.html?u​tm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu',''); return true;">https://www.securitymagazin.cz/historie/tlou​stik-dominic-mccarthy-zlikvidoval-3-kulomety-zabil-​20-a-zajal-50-nemcu-1404059797.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

                    NKnapík - Profil | Čt 3.5.2018 7:15:00

                    ExPr3v1t >> to už je na takovou vodu trofejní kousek.
                    Věci mám, takže bych to viděl před půl čtvrtou nad Skuřem, já pudu shora od Lidlu.

                      NExPr3v1t - Profil | St 2.5.2018 15:01:00

                      Knapík >> to bejvalo, ty ryby...dodneska mam v pameti nadhernyho potocaka 43 v ty touni v Karoline doline pod zatackou...kuurva..bylo mi 12...prvni poradnej na suchou, asi 40 minut jsem to bicoval, nez se uracil to zobnout...

                        NKnapík - Profil | St 2.5.2018 14:56:45

                        ExPr3v1t >> nezatracuju, charakter toku mám rád, tůňky, prody, bordely ve vodě ... Potenciál to má, ale na moc velký ryby asi ne.

                          NKnapík - Profil | St 2.5.2018 14:55:20

                          u x a >> ty chytáš přímo pod výpustí, už jsem tě tam párkrát na belly zahlídnul

                            NExPr3v1t - Profil | St 2.5.2018 14:52:57

                            u x a >> bejvalo to tam paradni...uplne bych to nezatracoval, staci zbavit se lidi a bude po problemech...

                              NExPr3v1t - Profil | St 2.5.2018 14:52:12

                              Knapík >> jojo..tam se naucis hazet levou v zavesu za vetev a takovy dalsi supr discipliny...a veverky tam berou jako kravy splaseny...ne nadarmo muskarim nejlip v absolutnim kanonu a na otevreny vode se bojim :-D

                                Nu x a - Profil | St 2.5.2018 14:32:08

                                Knapík >> tyhle toky bych nejradeji zavez..tam vůbec nechodím,ztráta času a nervů, já chodím jen na mži pod přehradu a na Božkovák..

                                  NKnapík - Profil | St 2.5.2018 14:27:31

                                  ExPr3v1t >> já bych se tam s mouchou ani neuprdnul, nepočítám-li těch pár otevřenějších fleků, co jsme potkali. Byli jsme okolo tý Caroliny a pak mezi Brodem a Planou

                                    NExPr3v1t - Profil | St 2.5.2018 13:50:15

                                    Knapík >> ja tam budu, to zalezi na tobe...no a proc si myslis, ze mam ten druhej musak tak kratkej:-) bordelu tam pak ropste pozehnane, o tom zadna! Jo a ten kemp, to je vcelku soda no, tam je to lidma zkurveny zase uz zle..