Trolling trollové a upřímní rybáři

Diskuzní koutek pro ty, co si rádi nadávají a nazývají věci pravými jmény
Autor diskuse: ExPr3v1t - Profil , 26.9.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Knapík Profil

Jak často nerybaříte?

A) Nerozumím otázce0%

B) Nerozumím ničemu11%

C) Mám poslaneckou imunitu6%

D) Hraji je vůl50%

E) V Plzni je dobrý pivo28%

F) Cože?6%

Od 14.9.2018 hlasovalo 18 čtenářů.

NKnapík - Profil | Pá 4.5.2018 14:23:41

u x a >> betainy, robin redy, múčky, tygří ořechy, sonary, odpadávačky, příposlechy, biwi, onliny, kapři, sponzoirské dary, trikoty a to je asi tak všechno .-)

    Nu x a - Profil | Pá 4.5.2018 13:57:46

    Knapík >> to bylo za nás, dneska ty mladý mají defacto neomezené možnosti, v lovu kapř bůstry,dipi,koulís,Q pips,pelety,a já nevím co ještě připadám si strašně ochuzen..

      NKnapík - Profil | Pá 4.5.2018 13:30:42

      u x a >> jedině vařený hrách !

        Nu x a - Profil | Pá 4.5.2018 13:12:08

        Knapík - 4.5.2018 škoda, já bych chytal na lis.rohlík a možná kuku..

          NKnapík - Profil | Pá 4.5.2018 13:09:18

            NKnapík - Profil | Pá 4.5.2018 13:03:35

            u x a >> být mladší, mohli jsme taky vyrazit na Slovač

              Nu x a - Profil | Pá 4.5.2018 12:55:49

              Knapík >> líbí se mi jak lidé co se motají kolem kaprařiny ze sebe dělají rádoby super lidičky vždy se super sluníčkovou náladou...přitom je to samej zakuklenej Caprcilel a Bobrman..

                NExPr3v1t - Profil | Pá 4.5.2018 12:13:58

                Knapík >> to bych se radši střelil do palice...ale víš co, proč ne..příště berem go pro, jednoho pičuse co to bude konstantně srát na net a s celym teamem se vyrazíme někam škrábat na prdel u dva dny nahozenejch prutů....vole to je jako onlajn přenos ze školy, kapraři by mohli nudit za vlast...

                  NKnapík - Profil | Pá 4.5.2018 12:11:35

                  ExPr3v1t >> měli jsme udělat on-line ze včerejšího sezení v pizzerce, to by mělo sledovanost jako hrom !

                    NExPr3v1t - Profil | Pá 4.5.2018 12:06:43

                    Knapík >> onlajn..dneska jede všecičko onlajn...onlajn mrdání, onlajn sraní, onlajn sraní na jiný lidi, onlajn kapraření...

                      NKnapík - Profil | Pá 4.5.2018 12:03:46

                      ExPr3v1t >> tvl, juniorské závody v lovu kaprů ..., 8 týmů, rybník rozparcelovanej, to bych se snad i poblil.
                      https://www.mrk.cz/pokecy.php?id=753808

                        NKnapík - Profil | Pá 4.5.2018 11:28:03

                        ExPr3v1t >> nene .-))
                        To je už starší pán, ale v zásadě s identickýma historkama

                          NExPr3v1t - Profil | Pá 4.5.2018 11:08:32

                          Knapík >> jo a doufam, že nejsem ten druhej :-D

                            NExPr3v1t - Profil | Pá 4.5.2018 10:58:42

                            Knapík >> typíčo, že toho chytá...stovka sem, stodvacítka tam...chtěl jsem se toho monologisty zeptat, jestli nedělal v automobilce za komárů třeba, ale přišlo mi škoda rušit mu monolog u našeho stolu...

                              NKnapík - Profil | Pá 4.5.2018 10:56:31

                              ExPr3v1t >> takovejch lidí moc není, já osobně znám vlastně jen dva. Teď si představ, že by všechno, co nachytá, musel i sníst, to by z toho musel umřít .-)

                                NExPr3v1t - Profil | Pá 4.5.2018 10:54:57

                                Knapík >> no ten maník, to je teda maník...bratránka ty nonstop kidy málem oddělaly..a já, přestože jsem o rybařině schopen hovořit neustále, jsem toho měl taky brzo plný kecky...
                                Obecně to nemám moc v lásce..zdar, já si k vám přisednu a dvě hodiny nezavřu hubu, nenechám tě dokončit větu a budu nahlas jako trumpeta na prdeli někoho s průjmem...

                                  NKnapík - Profil | Pá 4.5.2018 10:53:13

                                  ExPr3v1t >> to ale asi nebylo z tréninku nýbrž jiného původu .-))

                                    NExPr3v1t - Profil | Pá 4.5.2018 10:28:43

                                    Knapík >> jináč jsme se s bratránkem včera shodli, že nám hučí v palici jak po nějaký diskotéce...

                                      NExPr3v1t - Profil | Pá 4.5.2018 10:19:29

                                      Knapík >> inu dobrá tedy :-)

                                        NKnapík - Profil | Pá 4.5.2018 10:14:59

                                        ExPr3v1t >> je mi to jasný, jsem ve fázi, kdy čekám, jak si to Johny časově poladí.