Existuje 50 cm plotice?

Existuje 50 cm plotice?

Nkubas. - Profil | Ne 23.8.2020 17:45:59

cechura09 >> Všechno co není kapr, tak je červenka nebo nastrazka, vždyť je to jedno přece...

    Ncechura09 - Profil | Ne 23.8.2020 17:40:49

    nerf >> Tady na jihu řikáme těm přerostlém ploťkám jeseň .... )

      NForest gump - Profil | Ne 23.8.2020 17:17:30

      KOVKA1 >> je mi vcelku jedno jestli mi někdo věří nebo ne, jen jsem chtěl říct, že existují, nebožtík tatík by ti to dosvědčil a tady uxa u toho byl taky, Toť vše, jinak si myslete co chcete

        NKOVKA1 - Profil | Ne 23.8.2020 16:03:36

        Forest gump >> gumpe to říkej bubovi 😊

          Nnerf - Profil | Ne 23.8.2020 15:40:06

          022monika >> No ty to slusi.... Akorat, ze to neni plotice. Tak at si kolega posmakne.

          Jinac ja mam plotici rovny pade, ale bez fotky. Takze nic.

            Nu x a - Profil | Ne 23.8.2020 13:51:13

            Forest gump >> já byl u toho když jsi ji chytil,šel jsem akorát kolem mohu ti to dosvědčit..

              Nu x a - Profil | Ne 23.8.2020 13:50:09

              022monika >> metr není zároveň s ploticí!

                Nskwor - Profil | Ne 23.8.2020 9:57:27

                P!F >> A dost trofejních plotic jsou krásní jeseni :)

                  NP!F - Profil | Ne 23.8.2020 9:32:43

                  scjsci >> všetky fotky 45plus, čo sú tu, sú plotice lesklé, alebo kríženci. Normálna plotica toľko nenarastie.

                    Nscjsci - Profil | Ne 23.8.2020 0:25:29

                    P!F >> však český rekord je snad 52 a rekordy u bílé ryby nikdo nikdy moc neřešil takže bych se nedivil kdyby se chytla i větší.
                    Edit: reaguju na rok 2017, tak asi vzhůru do minulosti

                      NNed - Profil | So 22.8.2020 23:06:53

                      022monika >> seš dobrej myšák 😃

                        NForest gump - Profil | So 22.8.2020 22:19:33

                        Mám chycenou plotici která měla 52cm, bohuzel nemám fotku, ktera by to potvrdila, můžete a nemusíte věřit, Labe. Takže tyto plotice opravdu existují.

                          NKlobasa1 - Profil | So 22.8.2020 22:13:10

                          022monika >> To byl uxa a šel po hlavatkách, bída i ku Plzni přišla, sebral poslední dva candáti tak teď masí jelce:-))

                            Nnofish - Profil | So 22.8.2020 21:20:09

                            ˘Ö˘ Krab >> ryby dělíme na kapra a ty ostatní....kapra poznají všichni.

                              Nnofish - Profil | So 22.8.2020 21:19:33

                              022monika >> provokace?

                                N˘Ö˘ Krab - Profil | So 22.8.2020 21:19:12

                                022monika >> Tohle ale není plotice.

                                  N022monika - Profil | So 22.8.2020 21:13:34

                                  Kolega vytáhl včera z Úhlavy jednu slušnou. Dříve by to bylo na odznak. Nevím, zda se na to ještě hraje.

                                    Nvenybit - Profil | So 13.4.2019 15:02:41

                                    Jovánek >> Věř že jsi vytáhl tu největší. Přes 47cm se najde už opravdu ojediněle.

                                      Nvenybit - Profil | So 13.4.2019 15:00:03

                                      Jsem přesvědčen že u nás ne . Chytil jsem jich už dost ,ale největší měli 47Cm a přes to vlak nejel. To už jim chyběla půlka šupin.

                                        Nstandas - Profil | So 13.4.2019 13:19:54

                                        Asi ano,moje nej z Labe 43.cm. Na místech kde je dost potravy a třeba voda z přehrady a zároveň úživná řeka je růst možný.😎