Existuje 50 cm plotice?

Existuje 50 cm plotice?

NFockeWulf - Profil | So 13.4.2019 12:59:03

Ale samozřejmě, v Rusku:):)

    Nfelgrik - Profil | So 13.4.2019 10:37:00

    Myslím si, že větší jedinci už nejsou čistí,ale smrncnutý cejnem.

      NVítek - Profil | Čt 3.8.2017 11:59:22

      Z dětství pamatuji ze Slapské nádrže plotice určitě přes čtyřicet.Tenkrát se bělice i okouni dosazovali z výlovů chovných rybníků.

        NJovánek - Profil | Čt 3.8.2017 11:56:09

        Skoro před dvaceti lety z Nechranic 48 cm. Nemyslím si, že jsem vytáhl tu největší.

          NMurphy61 - Profil | Čt 3.8.2017 11:32:00

          Když jsem rybařil ještě v teenagerském věku, dávali do časopisu Rybářství statistiky ulovených ryb za minulé roky a absolutní rekordy ČR. Tenkrát tam jistě plotice přes 50cm byly a pokud si dobře pamatuji, tak byly z Berounky, Zaznamenaný rekord ČR je 52cm...viz. níže

          http://www.rybareni.com/seznam/plotice.htm

            NBorek-kerob - Profil | Čt 3.8.2017 10:57:56

            osobně mám nej plotici 46 cm a věřím, že jsou i větší. V anglii se ty padesátky chytaj na některých lokalitách pravidelně.

              Nadam.diviak - Profil | Čt 3.8.2017 10:41:25

              to je ako ta otazka z filmu Dedictvi ... ci existuje Buh :D ... odpoved je teda ... jasne, ale nevidel som ju ....

              nemecky rekord je 52cm http://www.greysfishing.com/de-de/neuigkeiten-and-v​eranstaltungen/news/uncategorised/traum-rotauge-aus​-dem-neckar/

              http://idlersquest.blogspot.sk/2012/01/roach-length​weight-curve-new-record-is.html

                NVydrýsek - Profil | Čt 3.8.2017 10:17:35

                  Ndraveček - Profil | St 2.8.2017 23:30:38

                  Jedna 41 cm ze Seče, byly i o 2-3 cm větší, ale foto nemám :-o

                    Nmarmyš - Profil | St 2.8.2017 21:28:17

                    Jurgen83 >> Hitparáda sedmilhářů.

                      Ndraveček - Profil | St 2.8.2017 21:23:04

                      Ahoj, takové se někdy podaří u nás na řece v okolí Ostravy, této chyběl 1 CM do čtyřicítce, chytil jsem i větší na Domaši a Seči, ale plotku nad 44 cm jsem ještě neviděl. :-o

                        NDarďas - Profil | St 2.8.2017 20:32:21

                        Všechny velké plotice jsou už pomlety do karbošů.

                          Nsplavek - Profil | St 2.8.2017 19:35:55

                          Osobně mám největší tak slabě pod 40cm, zrovna minulý pátek jsem jednu takovou bitevních rozměrů chytil, neměřil jsem ji ale do těch 40cm ji moc nechybělo. Když jsem poprvé v životě chytil jesena, měl 48cm tak jsem si na první pohled myslel, že se jedná o giga plotici, ale po vytažení z vody jsem situaci přehodnotil na pravou míru, jesen.

                            NP!F - Profil | St 2.8.2017 18:56:53

                            Plotica lesklá, áno. Obyčajná ani náhodou.

                              NRybář_na _baterky - Profil | St 2.8.2017 18:10:25

                              V Černobylu prej i metrová!!! :-DDD

                                NGTdpcfix - Profil | St 2.8.2017 18:02:16

                                nehecuj Netipu...on ti ji lapne:D

                                  NHora - Profil | St 2.8.2017 17:48:40

                                  určitě, mám největší 47cm a jsou i větší.

                                    Njaroslavstehlikst - Profil | St 2.8.2017 17:12:41

                                    jo