Dácia logan MCV rybářské a rodinné auto

Protože MRK ví vše, zakládám tuhle diskuzi jen na toto téma, kde pak po skončení tuhle diskuzi uzavřu. Jde mě o to, že nemám s tímto vozem žádné zkušenosti a autům moc nerozumím, tudíž si nechám od vás poradit, abych nešlápl tak nějak vedle. Jedná se mě o fungl nový vůz na ryby a jako rodinné auto. Kupuji si nové auto poprvé , takže vítám všechny rady od vás co mě poradíte. Moc díky :-)
Autor diskuse: 1Mara - Profil , 18.7.2017 všeobecné - revíry, cestování

Kolik Mára najede km. do první vážnější poruchy ?

A) 0 - 100 km18%

B) 100 - 1000 km7%

C) 1000 - 10000 km7%

D) 10000 - 20000 km16%

E) 20000 - 100000 bez závad .-)52%

Od 20.7.2017 hlasovalo 104 čtenářů.

Jettys - Profil | Čt 25.9.2025 21:29:17

1Mara >> proč by ti měli zakazovat auto který splňuje?

    1Mara - Profil | Čt 25.9.2025 20:46:49

    MrKos >> Ale když posloucháš ty naše pitomce jak do toho jdou po hlavě to bys blil :-((

      MrKos - Profil | Čt 25.9.2025 20:28:20

      1Mara >> elektroauta jsou výborná věc do mest a následně pro jedince, kteří to můžou nabíjet např fotovoltaikou. Ale bylo by blahove si myslet, ze je reálné provozovat a nabijet např na sídlišti. A oni to vědí, všichni to dobre vědí.

        MrKos - Profil | Čt 25.9.2025 20:26:00

        1Mara >> někdy v roce 1995 po zavedení emisnich kontrol a zelených známek jsem poslouchal, jak je to konec světa a jak chtějí (vláda nebo ted unie) do dvou let zlikvidovat chudáky motoristy. A uz víme, ze se nic nestalo a 30 let jedeme dal. Takže v klidu

          1Mara - Profil | Čt 25.9.2025 20:03:39

          Jettys >> No stačí že ti napíší na technický že auto je starý a EU ti ho zakáže s tím jezdit..... vždyť potřebují aby si lidé kupovali elektro auta :-(

            Jettys - Profil | Čt 25.9.2025 19:57:59

            1Mara >> proč?

              1Mara - Profil | Čt 25.9.2025 19:30:22

              Jettys >> no směřuje to do pořádných sraček..... .-)

                Jettys - Profil | Čt 25.9.2025 19:23:11

                1Mara >> píšou informace z aut, můžeš být v klidu😁

                  sasan111 - Profil | Ne 7.9.2025 10:27:58

                  Jettys >> Jeden přikup nebo jeden odpoj :-)))))))) ...si prostě lichej :-)))))
                  ....není zač.....

                    Jettys - Profil | Ne 7.9.2025 10:18:47

                    sasan111 >> mám na lodi tříválec, co mám dělat?

                      sasan111 - Profil | Ne 7.9.2025 9:54:24

                      kubah >> Nemusí to létat, spokojím se i s nižší litráží...áááále jak slyším "tříválec", tož mě berů čérti !!!!!!!
                      Počet válců má být vždy sudý, ať je to jakékoliv motorové vozidlo či stroj....pouze "jednoválec" má svrchovanou výjimku pro lichost :-))))))))

                        kubah - Profil | Ne 7.9.2025 9:41:28

                        sasan111 >> toho má kolega a konečně pěkná Dacia - i zpracování se zdá ok

                        Ale i tak, na takové auto by to chtělo místo 1,6 normální 2L.

                          Rade - Profil | Pá 5.9.2025 0:42:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Včera jsem byl u prodejce Dacii. Ptal jsem se ho, jak to vypadá s novým kombikem. Dle jeho slov Dacia chystá koncem roku face list všech typů. Příští rok pak 2 nové modely. Kombík a nějaký malý el. model. Tak se nechám překvapit.

                            drvoštěp - Profil | Út 2.9.2025 11:05:24

                            roman >> Viz můj zápis dole...

                              Toncek <*))))>< - Profil | Po 1.9.2025 20:57:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Logan MCV je dobrý rybářský auto, měl jsem ho 5 let. Uvezl toho hodně, ale když byl plně naloženej, tak do kopce se mu už moc nechtělo. Před třemi lety jsem ho vyměnil za Joggera (benzín, 81 kW) a i když jsem plně naloženej, tak díky turbu uhání jak drak. Navíc je znát (oproti Loganu) že už je to novější auto - slušná výbava (vč. navigace), větší pohodlí a hlavně fakt velkej kufr. Logan MCV toho uvezl opravdu hodně, ale Jogger uveze nesmysl 🙈

                                kapr97 - Profil | Po 1.9.2025 19:07:26

                                Rade >> Mě zase oslovil, do půl míče, taková polo dodávka s továrním LPG, naplnění stojí 650, najedu s tím kolem 500km. Nevadí mu krátké ani dlouhé trasy, nemá DPF. Popravdě jsem vybíral mezi ojetými Němci a tímhle a vyhrálo toto + 5 let záruka pro případ že je to Dacia. Teda od ojetých Němců mě odradili jejich majitelé a ti co to musí používat jako služebáky, prý ty nové jsou loterie na dobrý kus.

                                  Rade - Profil | Po 1.9.2025 17:44:19

                                  kapr97 >> Já jsem v Joggeru absolvoval krátkou projížďku a moc mě neoslovil. Bylo to ale hned na začátku, tak už je to třeba jiný. Jen elektrika u kombíku by byl průšvih. Spoléhám na to, že pokud chtějí zachovat prodejnost, musí dát i benzín. Uvidíme.

                                    kapr97 - Profil | Po 1.9.2025 15:18:56

                                    Rade >> Já zase 2měsíce zpátky bral Joggera, dokud se dá sehnat bez hybridu, s nepřímým vstřikem a nestojí raketu. A o tom novém kombíku jsem se bavil s prodejcem a říkal, že se bojí aby to nebyla elektrika.

                                      Červené karty: BuBu99, Káceč, sasan111