Tak co rozmrzá, rozmrzá?

Zdravím Chtěl jsem se zeptat jak to vypadá na vašich revírech už máte rozmrznuto? Už jste nachystaní nebo jste byly na první výpravě tohoto roku?
Pochlubte se výsledky a připojte se do PŘÁTELSKÉ diskuze
Foto s léta 2016 Nový Stav
Autor diskuse: Minimlok - Profil , 19.2.2017 všeobecné - revíry, cestování

NMAXXSKATER - Profil | Ne 26.2.2017 17:48:53

alfonz42 >> Je to rušivej element. ;-)

    NJiryyy - Profil | Ne 26.2.2017 17:46:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Tak mě už zase zamrzá :-( nějak přestala přitíkat voda :-( achjoooo a já se tak těšil..

      NSerjoža - Profil | Ne 26.2.2017 17:40:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Rozmrzá,rozmrzá ale neberou je to studený.

        NMifí5429 - Profil | Ne 26.2.2017 16:51:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Na Žďársku si ještě musíme počkat chvíli...

          Nalfonz42 - Profil | Ne 26.2.2017 16:23:27

          Tak by mne zajimalo, za co má Marmyš žlutou...
          V tom případě jsem zralej na redku :-)

            Nmasař00 - Profil | Ne 26.2.2017 16:17:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            nicminebere >> Není třeba, dnes se ještě dalo a led má ještě 21 cm.

              Neifi - Profil | Ne 26.2.2017 15:36:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Plumlovská přehrada. Stále ještě pod ledem.

                Npeos - Profil | Ne 26.2.2017 11:15:14

                ToM1977 >> Náměšť nad Oslavou Přehrada 7ha Ještě nerozmrzlo všechno ,myslím si že to bude horší.

                  NToM1977 - Profil | Ne 26.2.2017 10:51:39

                  peos >> ty jo a to je kde?

                    NSerjoža - Profil | Ne 26.2.2017 10:07:37

                    Lov na dírkách,to je ta pravá romantika.

                      NKolos23 - Profil | Ne 26.2.2017 9:58:28

                      masař00 >> Doporučuji zakoupit v prodejnách Tiger TOALET FISHING s tím můžeš dírkařit celý rok a kdekoli......

                        Nnicminebere - Profil | So 25.2.2017 23:24:05

                        masař00 >> Ještě že to sere jenom Vás ..... Ale zajeďte si třeba do Ruska ... Tam můžete chytat na dírkách jak je libo ....

                          Nmasař00 - Profil | So 25.2.2017 21:54:07

                          rozmrzá a to mě se-re budu mít po dírkaření

                            NHospi - Profil | So 25.2.2017 20:57:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Pískovna Ostrá, Nymburk . Voda ještě opravdu studená, ale ten relax je božský :-)

                              Ncuchak - Profil | So 25.2.2017 20:44:26

                              Při projížďce na kole jsem objel tři revíry a jednu soukromku.

                                NSerjoža - Profil | So 25.2.2017 19:38:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Dalešice zamrzlo i zozmrzlo.Dnes.

                                  Nstoupa066 - Profil | So 25.2.2017 18:24:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Svitavy Rosnička, by se dalo ještě bruslit. :-(

                                    Nsindeji3 - Profil | So 25.2.2017 17:45:20

                                    Zdroj FB: Sahara (souk. pískovna, východ ČR u HK) - rozmrzlo... to je první rozmrzlej stoják co jsem zaznamenal

                                      Nsvarec - Profil | So 25.2.2017 17:11:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Tak na prvních dvou louže Opram u Zruče,vypadalo to že se tu nikdo neoptezoval sekat díry, naštěstí přímo pod nohama u břehu v roztatem kouzku projížděl Kapřík,tak snad i zbytek je cajk.Tento rybník jsem objevil až v zimě na mapě,je v žalostném stavu gumy odpadky železo a kdoví co ve vodě.Zbylé foto Kaznějov v Luhu je taky nechytatelny, ale někdo se tu staral😃 Zejtra du zkusit tu Berounku vyděl jsem tam už chytat

                                        NDulf - Profil | So 25.2.2017 17:06:22

                                        skalic >> stoják;