Tak co rozmrzá, rozmrzá?

Zdravím Chtěl jsem se zeptat jak to vypadá na vašich revírech už máte rozmrznuto? Už jste nachystaní nebo jste byly na první výpravě tohoto roku?
Pochlubte se výsledky a připojte se do PŘÁTELSKÉ diskuze
Foto s léta 2016 Nový Stav
Autor diskuse: Minimlok - Profil , 19.2.2017 všeobecné - revíry, cestování

NRobur - Profil | Út 28.2.2017 12:53:17

Borra >> od Rokle je to rozmrzlé

    NMinimlok - Profil | Út 28.2.2017 12:38:23

    nechci lovit ale jet na kánojku :)

      Nhraji - Profil | Út 28.2.2017 10:56:12

      Minimlok >> tak především je na Bečvě Vsetínské až do 15. dubna zakázán lov. Ale led tam už není.

        NMinimlok - Profil | Út 28.2.2017 10:39:07

        Chtěl bych se zeptat jestli někdo z vás neví jak je natom vsetínská bečva od vsetína do valmezu :) Myslím tím jestli ej tam led nebo je celé koryto už rozmrzlé atd.. předem díky

          NMinimlok - Profil | Út 28.2.2017 10:10:28

          Tak to vypadá že si brzo zachytáme :) Díky za dobré zprávy :)

            Nfishryhan - Profil | Út 28.2.2017 2:01:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            V nedeli uz prvni letosni ulovek :)

              NMaverick84 - Profil | Po 27.2.2017 23:07:09

              Jel jsem dneska okolo Rozkoše a myslím si, že ještě týden budem muset počkat, ikdyž pár metrů od kraje už je

                Nel.ou - Profil | Po 27.2.2017 17:15:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Mlýnský náhon Moravy a Bečva. Zahlídl jsem něco drobotiny už jezdí, ale líně. Červy na prodejně ještě nemají, tak bez prutu. Ale bylo tam krásně.

                  NMAXXSKATER - Profil | Po 27.2.2017 17:02:53

                  I ramena Labe v okolí Pardubic začínají konečně rozmrzat ... Do víkendu to snad bude všechno pryč. =)

                    N1975 - Profil | Po 27.2.2017 16:34:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Tak dnesni reka foceno na vychazce ze tri mostu jez a nadjezi ctvrty most uz jsme nedali

                      NMinimlok - Profil | Po 27.2.2017 6:25:37

                      Všem vám děkuji z vaše příspěvky nadále budu rád když budete posílat fotky a informace proto i já přidám jednu výkendovou s nového stavu
                      už to začíná rozmrzat led slábne a od kraje se rozpouští :)

                        NMyrda - Profil | Ne 26.2.2017 19:15:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Ahoj. Sázava Sázava dnes odpoledne.

                          NBorra - Profil | Ne 26.2.2017 18:52:38

                          Ahojte, nevíte někdo, jak to vypadá na príglu? Ať už nahoře u hráze nebo z druhé strany u Veverské Bítýšky? Díky moc

                            NMinimlok - Profil | Ne 26.2.2017 18:32:38

                            Dneska jsem byl v okolíjihlavy rybníky pozamrzané ale kdyby na led někdo stoupnul tak by si zaplaval
                            Při cestě dom jsem se stavoval kouknout k bečvě u jadranu a bez ledu na odru už jsem s mostu neviděl bo byla tma

                              Njarda85 - Profil | Ne 26.2.2017 18:03:30

                              Dnes jsem zase jel úsek Kroměříž-hodonín. Řeka Morava už v pohodě. Jen trošku zvedla jinak ok. Jinak okolní rybníky zatím vše pod ledem, ale vypadá to, že už se brzy dočkáme.

                                NMAXXSKATER - Profil | Ne 26.2.2017 17:54:21

                                alfonz42 >> Asi to pískal anglický sudí, ti mají jiné rozhodování než zbytek evropských rozhodčích. :-)

                                  Nalfonz42 - Profil | Ne 26.2.2017 17:53:30

                                  MAXXSKATER >> Ale to byl určitě zápis hned na červenou :-))

                                  edit: a ještě trestné kopnutí ;-)))

                                    NMAXXSKATER - Profil | Ne 26.2.2017 17:52:03

                                    alfonz42 >> Tady se jedou fotbalová pravidla. =)

                                      Nalfonz42 - Profil | Ne 26.2.2017 17:51:18

                                      MAXXSKATER >> Tak měl hned dostat redku :-)))