Tak co rozmrzá, rozmrzá?

Zdravím Chtěl jsem se zeptat jak to vypadá na vašich revírech už máte rozmrznuto? Už jste nachystaní nebo jste byly na první výpravě tohoto roku?
Pochlubte se výsledky a připojte se do PŘÁTELSKÉ diskuze
Foto s léta 2016 Nový Stav
Autor diskuse: Minimlok - Profil , 19.2.2017 všeobecné - revíry, cestování

NLeorim - Profil | So 25.2.2017 17:02:59

SLAVAST >> tak tam ještě nic moc k hartvikovicím od stropešína bez ledu

    Nskalic - Profil | So 25.2.2017 17:02:29

    Dulf >> Na řece nebo na stojáku?Jinak gratulace k zachytání já byl dnes na Uhlavě bez kontaktu.

      NDulf - Profil | So 25.2.2017 16:46:49

      Minimlok - >> tak konečně bez ledu.V úterý led a v pátek mi to nedalo a zajel jsem se podívat na vodu znovu.Jaké to překvapení,led byl fuč.Tak dnes první vycházka k vodě.Velká spokojenost.Na feeder tři cejni a jeden kapřík.Na druhý prut šla malá 10 mm koule s pva a po čtyřech hodinách se na břeh podíval jeden kapří dorostenec.Dnes stál svatej Petr při mě:-)

        NSLAVAST - Profil | So 25.2.2017 16:33:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        dalas koněšín

          Nvlademon - Profil | So 25.2.2017 16:25:50

          Přemas >> Já si to myslel, ale nebyl jsem si jist. To je všude stejný, Rozkoš má výhodu, že je tak velká a nechytaná z lodi, jinak by to pšonci už vyčistili celý!

            NPřemas - Profil | So 25.2.2017 16:05:24

            vlademon >> Rozkoš, to je ta voda, co tam dřív plavaly i ryby :o(

              Nvlademon - Profil | So 25.2.2017 15:48:52

              Přemas >> Copak je to za vodu, jestli to není tajný? 😎

                NPřemas - Profil | So 25.2.2017 15:41:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Rozmrzá, ale ještě to bude chvíli trvat ...

                  NPřemas - Profil | So 25.2.2017 15:40:29

                  peos >> Vidím kalnou vodu. Lehce šedočernou, není to spíše otrava? Nespláchlo to nějaký svinstvo?

                    NLu(c)kyCarp - Profil | So 25.2.2017 15:18:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Tak Vltava je bez ledu .......

                      NLeorim - Profil | So 25.2.2017 14:37:32

                      marmyš >> no uvidím stejně se mě asi nebude chtít budu po noční možná uterý...ještě je čas teprve ta pravá doba začne ale už se taky těším...tyhle první vycházky po roztání ledu jsou spíš absták

                        NMarczech - Profil | So 25.2.2017 14:24:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Jadran a Bečva 25,2,2017
                        Jadran eťě potřebuje aspoň týden.......................

                          Nmarmyš - Profil | So 25.2.2017 13:49:44

                          Leorim >> Dnes u Brodu ve třech a ani klep,tam na té tvé vodě to bude lepší-teplejší voda.

                            NLeorim - Profil | So 25.2.2017 13:47:53

                            marmyš >> jo tak i toho okouna bych bral nebo lopatáky...uvidím možná v pondělí to tam smočím na masnáky :-)

                              Nmarmyš - Profil | So 25.2.2017 13:19:09

                              Leorim >> Na okouny?😀

                                Nerin - Profil | So 25.2.2017 12:37:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Jazera stale pod ladom a vah zdyhnuty

                                  NLeorim - Profil | So 25.2.2017 10:06:51

                                  peos >> tak tohle je škoda

                                    Npeos - Profil | So 25.2.2017 9:31:42

                                    1975 >> Vysekaly diru ,ale pozdě .Obrovská škoda a to zatim rozmrzl jen konec přehrady .Myslím si že pochcipalo všechno na 7ha.

                                      N1975 - Profil | So 25.2.2017 8:50:13

                                      peos >> tak tohle je skoda unas zatim led po celich rybnicich take mam strach ze nekterej tak dopadne

                                        Nsvarec - Profil | So 25.2.2017 8:04:09

                                        Berounka na Plzeňsku Dolany je bez ledu a kulminuje ale z roztavaji přehrady takže kdoví jak dlouho než bude normál.Dnes se podívám na dva malé rybníky a dám fotoreport.Dnes ráno dyz jsem jel do práce -4C kua