Tak co rozmrzá, rozmrzá?

Zdravím Chtěl jsem se zeptat jak to vypadá na vašich revírech už máte rozmrznuto? Už jste nachystaní nebo jste byly na první výpravě tohoto roku?
Pochlubte se výsledky a připojte se do PŘÁTELSKÉ diskuze
Foto s léta 2016 Nový Stav
Autor diskuse: Minimlok - Profil , 19.2.2017 všeobecné - revíry, cestování

Npeos - Profil | So 25.2.2017 7:23:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

U nás už to pujde taky akorát nebude co.katastrofa.

    Nšťovíček - Profil | Pá 24.2.2017 23:12:03

    jarda85 >> Jo tak dej vědět, budu rád. Ale řeka by měla být jistota. Chytit nic nepotřebuji, hlavně už nahodit :D

      NKolos23 - Profil | Pá 24.2.2017 21:33:33

      Řízek 5,125 >> jasně 18.2. ráno

        NLeorim - Profil | Pá 24.2.2017 19:49:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Už se da chytat nejakej den vyrazim az nebude takova fujavica.

          NŘízek 5,125 - Profil | Pá 24.2.2017 19:12:34

          Kolos23 >> ted už snad ano:-)...fotil si to minulou sobotu?

            Nagig - Profil | Pá 24.2.2017 19:03:06

            Minimlok - >> Ahoj západočeský kraj přímo Karlovy Vary nerozmrzá led mimo řek všude ale příprava velká vše nachystáno jen vyrazit ;-)

              Njarda85 - Profil | Pá 24.2.2017 18:58:21

              šťovíček >> těžko říct kolik led má,díval jsem se jen z auta jak jsem projížděl kolem. V neděli jsem můžu napsat pojedu zase okolo.

                NKolos23 - Profil | Pá 24.2.2017 18:53:41

                Řízek 5,125 >> Kousek od Ćastoboře... Ale kry tam nenajdeš.. To jsme si jen prosekali sami, aby se jeden náš kamarád-otužilec mohl vykoupat...

                  Nšťovíček - Profil | Pá 24.2.2017 18:36:40

                  jarda85 >> No měl jsem tam v plánu další víkend vyrazit, je to moc tlusté? Řeka vypadá jak? Mám to cca 30 Km a kvůli zjištění, že je to na nic se mi tam jezdit nechce.

                    Njarda85 - Profil | Pá 24.2.2017 18:18:39

                    šťovíček >> Hulin stále pod ledem.

                      NMinimlok - Profil | Pá 24.2.2017 18:10:26

                      Halfar >> Škoda jich sna du nás to nebude tak horké a jakto že umřeli? je mi jasné žes nedělal pitvu ale předpoklad

                        Nvvojtak - Profil | Pá 24.2.2017 15:03:37

                        XeeN >> řekl bych nechytatelné. Voda lehce pod 1. povodňovým stupněm

                          Nskalic - Profil | Pá 24.2.2017 14:58:52

                          Nemáte někdo info nebo foto aktuálního stavu na Hracholuskach?

                            NHalfar - Profil | Pá 24.2.2017 14:53:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            U nás rozmrzá, ale začínají být vidět škody. Zatím jsem jich napočítal 18 + /- 80cm a jeden amur kolem metru. Bolestný to pohled.

                              NXeeN - Profil | Pá 24.2.2017 14:09:56

                              Neni někdo od Zruče nad Sázavou nebo Vlastějovic celkem uvažují na chvilku v sobotu zajet jen nevim jak to vypadá pro mne cca 40km na blind se mi nechce to radši na jistotu Labe.

                                NŘízek 5,125 - Profil | Pá 24.2.2017 14:09:23

                                Kolos23 >> a kde to je na slapech foceny?potrebuju kry u břehu, na zážitkový rodinný vylet:-)

                                  NKolos23 - Profil | Pá 24.2.2017 14:05:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Sobota na Slapech..... co dodat.....

                                    Nltrab - Profil | Pá 24.2.2017 14:03:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Dnes jsem se byl podívat na dva rybníky a na každém z nich už se dá chytat.

                                      Nšťovíček - Profil | Pá 24.2.2017 12:32:14

                                      Zdarec. Jak to vypadá s ledem na štěrku v Hulíně?

                                        NMinimlok - Profil | Pá 24.2.2017 9:44:31

                                        Deawon >> Nejsem žádný profík otázka je co chceš chytat a jakým způsobem
                                        Pokud bude hodně hřát slunko očemž pochybuju tak bych chytal u hladiny v prohřáté vodě na červa nebo pokud tam není hluboko něak ve sloupci na rohlík popř. pufky ATD
                                        Pokud nebude moc hřát slunko tak bych vzal červíky Pár Hodin předem je namočil ať se vznáší (po namočení v sobě udělají takovou vzduch bublinku) a s něákým výrazným pokud možno kalícím sladkým krmením bych chytal na toto na druhej prut bych zkusil něákou slanou malou peletku (10-12 mm) na červy budeš mít nejspíš víc záběrů ryb
                                        Je to jenom můj názor a minimálně já do takto půjdu ...(Přehodit nástrahu se dá vždy když nebude fungovat)