Tak co rozmrzá, rozmrzá?

Zdravím Chtěl jsem se zeptat jak to vypadá na vašich revírech už máte rozmrznuto? Už jste nachystaní nebo jste byly na první výpravě tohoto roku?
Pochlubte se výsledky a připojte se do PŘÁTELSKÉ diskuze
Foto s léta 2016 Nový Stav
Autor diskuse: Minimlok - Profil , 19.2.2017 všeobecné - revíry, cestování

NVojc29 - Profil | Pá 24.2.2017 9:20:29

Deawon >> Běž a vyzkoušej ne? :) Nebo seď doma a čekej :) ...

    NDeawon - Profil | Pá 24.2.2017 9:17:13

    Papíry mám od května, takže tohle bude moje první jaro. Myslíte si, že jak roztaje led na 2ha rybníku tak mám vyrazit? Červy, rohlík?

      NMinimlok - Profil | Pá 24.2.2017 7:27:53

      Jinak po sněhu a ledu u nás ani vidu ani slechu :)

        NMinimlok - Profil | Pá 24.2.2017 7:04:17

        kokosek >> Praktické řešení ... k čemu stojany mi máme led! :D

          NMinimlok - Profil | Pá 24.2.2017 7:02:11

          Joe Smoker >> :D tak to ti nezavidim mám povolenku na nový stav (soukromak) a jak toje bez ledu hurá na ně :D

            NSa(l)micka - Profil | Čt 23.2.2017 23:49:13

            Úhlava rozmrzlá, vody tak akorát, ale tůně a rybníky pod ledem. Chce to ještě tejden.

              NXeeN - Profil | Čt 23.2.2017 21:51:05

              Příští víkend už budem bez ledu skoro všude.

                NMyrda - Profil | Čt 23.2.2017 20:25:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Zdravím . Pár obrázků dnešní sázavy v sázavě . Přes den rychle vystoupala a odpoledne hladina zase stejně rychle spadla .

                  NPetr64 - Profil | Čt 23.2.2017 20:14:42

                  roman >> To je síla.

                    Nroman - Profil | Čt 23.2.2017 20:12:49

                    jarda85 >> dal jsem odkaz jak to vypadalo před pár dny, to jsem nějak promeškal...ale i tak pohoda, bývalo to mnohem horší...

                      Nkokosek - Profil | Čt 23.2.2017 19:45:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      U nás už ledy odplavaly, aspoň většina teda )

                        NJoe Smoker - Profil | Čt 23.2.2017 19:39:42

                        stika11 >> Teda dole v Přepeřích u splavu to vypadá hezky :-/. Byl ses podívat i u ramene v Modřišicích?

                          Nstika11 - Profil | Čt 23.2.2017 19:34:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Jizera.

                            NMAXXSKATER - Profil | Čt 23.2.2017 18:45:10

                            Joe Smoker >> :-))) Jojo, tohle je asi všude stejné, něco podobného jsem zažil během soboty. =)

                              NJoe Smoker - Profil | Čt 23.2.2017 18:42:24

                              MAXXSKATER >> Tak nějak. Páč když už si po třetí během zimy převazuješ pruty a promazáváš navijáky,tak i přítulka která je jinak velice tolerantní tě začne mít za magora :-D.

                                NMAXXSKATER - Profil | Čt 23.2.2017 18:38:52

                                Joe Smoker >> Jasný, tak to pak chápu. :-) I když v těch mírných zimách, co byly poslední roky, by mi asi v únoru a v březnu už pěkně "tikaly" ruce nervozitou, že nemůžu jít k vodě. :-)))

                                  NJoe Smoker - Profil | Čt 23.2.2017 18:37:26

                                  MAXXSKATER >> To jo,páč na svazovou vodu to mám nejblíž 30 kiláků... a Turnovský vody u baráku. Takže nemam o čem... ale fňukat snad můžu ne ;-)?

                                    NMAXXSKATER - Profil | Čt 23.2.2017 18:21:18

                                    Joe Smoker >> Ale vybral sis jí dobrovolně, ne ? Tím pádem s něčím takovým prostě musíš počítat.

                                      NJoe Smoker - Profil | Čt 23.2.2017 17:16:58

                                      Minimlok >> Na většině jo,pokud nejsi jako já v soukromé MO :-D. Jeden revír od 19.3.,ostatní revíry po závodech,tzn od - 23.4. Mazec;-). Do tý doby si můžu tak akorát leštit... pruty :-D.