Tak co rozmrzá, rozmrzá?

Zdravím Chtěl jsem se zeptat jak to vypadá na vašich revírech už máte rozmrznuto? Už jste nachystaní nebo jste byly na první výpravě tohoto roku?
Pochlubte se výsledky a připojte se do PŘÁTELSKÉ diskuze
Foto s léta 2016 Nový Stav
Autor diskuse: Minimlok - Profil , 19.2.2017 všeobecné - revíry, cestování

Minimlok - Profil | Čt 23.2.2017 17:14:56

MAXXSKATER >> Super! Dík za dobré zprávy

    MAXXSKATER - Profil | Čt 23.2.2017 16:52:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Chrudimka už je úplně bez ledu. :-)

      Minimlok - Profil | Čt 23.2.2017 16:25:23

      Díky za další super příspěvky a jak říkáte pomalu ale jistě :)
      Předpověď na příští týden Slunečno na věčině území české republiky chytatelno :D

        Plžík - Profil | Čt 23.2.2017 15:56:15

        bady-87 >> Těžká pohoda:-)))

          jarda85 - Profil | Čt 23.2.2017 15:23:53

          roman >> Myslel jsem že to bude v hodoníně vypadat hůř. Ale zvládají to.

            Radunak - Profil | Čt 23.2.2017 15:07:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Minulý týden,začátek tohoto a dneska. Otava v Písku.

              Petr64 - Profil | Čt 23.2.2017 15:03:27

              roman >> Pěkný.To jsem chtěl zejtra na Járek.Pojedu jinam.:o(

                bady-87 - Profil | Čt 23.2.2017 14:13:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Nové Mlýny dnes ráno. Pomalu, ale jistě to taje ☝👍👍😄

                  roman - Profil | Čt 23.2.2017 13:28:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Dnes Hodonín--pohoda

                    1975 - Profil | Čt 23.2.2017 11:17:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Tak dnes se synem zajizdka od doktora na mensi rybnik stale led

                      jarda85 - Profil | St 22.2.2017 22:40:45

                      Vikasgard >> 😂😂 Ten je dobrý.

                        Vikasgard - Profil | St 22.2.2017 22:39:27

                        jarda85 To zas budou inzeráty.. Prodám dřevěnou chatu, 3+1, podsklepenou. V 8:00 k vidění v Putimi, v 10:00 v Písku, a v 17:00 už by mohla být v Praze..

                          jarda85 - Profil | St 22.2.2017 22:33:40

                          Vikasgard >> 👍 Tak tohle se ti povedlo. Svatá pravda pane kolego.😆👍

                            Vikasgard - Profil | St 22.2.2017 22:32:37

                            jarda85 - Jako Kája Gott: Letos......letos jsem to opravdu nečekal...

                              jarda85 - Profil | St 22.2.2017 22:26:03

                              Minimlok >> Jestli to bude jako každý rok když říkají, že jsou připraveni a dopady jsou pak katastrofalní. No uvidíme jak to vše dopadne.

                                Minimlok - Profil | St 22.2.2017 22:21:24

                                jarda85 >> Přesně jak říkáš :) Uvidíme ale snad to bude v rámci možností v pohodě

                                  jarda85 - Profil | St 22.2.2017 22:19:43

                                  Minimlok >> 😎 uvidíme co ukážou řeky, protože to co jsem viděl po cestě bylo opravdu děsivé. Chudák lidí, kteří bydlí hned vedle těch "potůčků" je to fakt mazec.

                                    Minimlok - Profil | St 22.2.2017 22:16:17

                                    jarda85 >> Aha dík za informace :)

                                      Minimlok - Profil | St 22.2.2017 22:15:29

                                      Serjoža >> Jojo jezdím i na kanojky a příjdou mi jejich údaje přesné :)