Tak co rozmrzá, rozmrzá?

Zdravím Chtěl jsem se zeptat jak to vypadá na vašich revírech už máte rozmrznuto? Už jste nachystaní nebo jste byly na první výpravě tohoto roku?
Pochlubte se výsledky a připojte se do PŘÁTELSKÉ diskuze
Foto s léta 2016 Nový Stav
Autor diskuse: Minimlok - Profil , 19.2.2017 všeobecné - revíry, cestování

jarda85 - Profil | St 22.2.2017 22:10:31

Dnešní výlet, který byl dlouhý 320km. Po dlouhé cestě kterou jsem jel od Kroměříže směr Česká lípa. Jsem zjistil, že cca 15 rybníků je ještě pod ledem. Nevím jak dlouho to ještě potrvá, protože cesta byla po celou dobu hodně deštiva. Okolo Mimoně jsem pozoroval menší toky které byli docela dost rozvodněné. Snad nebudou zase záplavy,protože okolo některých baráku se voda valila docela slušně.

    Serjoža - Profil | St 22.2.2017 22:03:35

    Minimlok >> No to je pro vodáky že?

      Minimlok - Profil | St 22.2.2017 21:49:57

      Serjoža >> používám toto
      http://www.raft.cz/morava/morava_r.aspx

        Serjoža - Profil | St 22.2.2017 21:45:44

        Naklapej si (průtoky řek) a tam si to vyhledej.Jsou tam všechny měřeny řeky u nás.Jak to teče.

          Minimlok - Profil | St 22.2.2017 21:25:14

          Zdenal77 >> Netuším ale Bečva už taje a na Moravě (teda alespoň podle netu) jsou v celku vysoké průtoky :)

            1975 - Profil | St 22.2.2017 21:17:04

            Minimlok >> ja taky doufam ze z toho nic nebude

              Zdenal77 - Profil | St 22.2.2017 21:00:51

              Chlapi jak vypadá řeka Morava ?

                Serjoža - Profil | St 22.2.2017 20:49:34

                Minimlok >> Šak já taky to mám daleko, já tama jel na dovolenou na Rozkoš tenkrát,to se ještě mohlo chytat na jedny papíry všude po celé ČSSR.To byla náhoda že jsme jeli kolem,ale že to bylo pěkny ta hráz tak si ju pamatuju.

                  Minimlok - Profil | St 22.2.2017 20:41:44

                  Serjoža >> Dík :) Bohužel s Ostravy to mám v celku daleko :D

                    Minimlok - Profil | St 22.2.2017 20:40:51

                    Finnnp >> Super! :) děkujeme za super zprávy

                      Serjoža - Profil | St 22.2.2017 20:38:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Minimlok.Labe u Dvora Králové.Tajny to není.

                        Finnnp - Profil | St 22.2.2017 20:38:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Můj rybník ještě dva dni a je bez ledu...Kolem okrajů už je to volný a kámen hozený doprostřed už projede...jak je to měké.

                          Minimlok - Profil | St 22.2.2017 20:30:13

                          Serjoža >> A kde to teda je? pokud to není tajemství

                            Minimlok - Profil | St 22.2.2017 20:24:07

                            1975 >> JO to u nás taky a chápu jak to funguje ale nebylo zas tolik sněhu :)
                            A určitě to nebude nic velkého teda myslím

                              1975 - Profil | St 22.2.2017 20:15:25

                              Minimlok >> ty povodne bych radeji bral vazne dnes unas bylo 11 stupnu a je jedno jestli byli sucha pokud snih a led taje rychle tak zem to nestiha a jde to do rek dnes jak jsem byl u rybniku tak to pod nohama pekne cvachtalo a to moc neprselo

                                vlademon - Profil | St 22.2.2017 19:31:23

                                Serjoža >> Na tom něco bude, dřív se vše pouštělo do labe, tiskárny, atp. Potom se s tím začalo něco dělat, sice pořád bordel, ale jen stromy, větve, petky. No a pak začali nájezdy rádoby rybářů a odvoz ryb do soukromích revírů. Ale to je na delší diskus. Teď tam je hovno a ještě si tam nepíchneš ani deštník.

                                  Serjoža - Profil | St 22.2.2017 19:22:56

                                  vlademon >> Já tam jednou jel okolo na dovolenou tak před 35 léty,jak jsem to uviděl tak jsme tam nahodili .Šel kolem místní a říká co tam děláme?Říkam chytáme ryby.Pré to asi těžko tu žádny nejsou.Voda čistá ale pré to bylo trvale polootráveny,tenkrát.

                                    Minimlok - Profil | St 22.2.2017 19:19:34

                                    Serjoža >> To si nemyslím že to s povodněma bude něáké horké protože voda nebyla dlouho tak se to možná vrátí do "normálů"
                                    Jinak ten název by se k tomu revíru hodil :)

                                      vlademon - Profil | St 22.2.2017 19:18:18

                                      Minimlok >> Serjoža to trefil.😀

                                        vlademon - Profil | St 22.2.2017 19:17:34

                                        Serjoža >> Jj, správně, to je naše vybrakovaná, ale krásná přehrada, ještě se jí říká Tešnov.