Tak co rozmrzá, rozmrzá?

Zdravím Chtěl jsem se zeptat jak to vypadá na vašich revírech už máte rozmrznuto? Už jste nachystaní nebo jste byly na první výpravě tohoto roku?
Pochlubte se výsledky a připojte se do PŘÁTELSKÉ diskuze
Foto s léta 2016 Nový Stav
Autor diskuse: Minimlok - Profil , 19.2.2017 všeobecné - revíry, cestování

NSerjoža - Profil | St 22.2.2017 18:46:45

vlademon >> Není to Les Království nabo jak se to tam jmenuje.Tam je krásná hráz.

    NSerjoža - Profil | St 22.2.2017 18:45:45

    Do týdne budou ledy pryč,jak sem to u nás kómal.Jen aby nabylo moc povodní.

      NMinimlok - Profil | St 22.2.2017 18:32:31

      vlademon >> Bohužel neznám ale podle fotek vypadá krásně :)

        Nvlademon - Profil | St 22.2.2017 18:19:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Minimlok >> Znáš? Tak přidám ještě foto.

          NMinimlok - Profil | St 22.2.2017 18:11:32

          vlademon >> Krásný revír :)
          Jinak taky už je to za chvilku dole :)

            NMinimlok - Profil | St 22.2.2017 18:10:15

            1975 >> Super a jinak vypadá to v celku nadějně už to povolí každou chvíli

              Nvlademon - Profil | St 22.2.2017 17:26:58

              Serjoža >> Hustý, to dej do fórú! 😀 😀 😀

                NVash - Profil | St 22.2.2017 17:14:25

                Moc ne foto z vikendu. :o)

                  Nbacek - Profil | St 22.2.2017 17:11:38

                  Noty budou až v neděli. Ale i tak je to pod ledem, to je vlastně důvod, proč jsem je nekoupil už v lednu.

                    Nvlademon - Profil | St 22.2.2017 16:46:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Tak jsem to byl taky zkouknout a takhle to vypadá. Si ještě počkáme.

                      N1975 - Profil | St 22.2.2017 15:45:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Tak jsem to nevydrzel vezl jsem starsiho kluka na rybarsky krouzek tak jsem si udelal mensi zajizdku mezitim manzelka hlidala toho mensiho nemocneho rybnik celej pod ledem nahon castecne a reka plna vody za tu se omlouvam foceno za jizdy z auta

                        NDulf - Profil | St 22.2.2017 15:10:18

                        jezírko na zahradě rozmrzlé.Na řece po kokot vody a stojáky ještě zamrzlý.Ale dle vývoje počasí předpokládám,že příští týden nahazuji.Konečně.

                          NMinimlok - Profil | St 22.2.2017 15:04:30

                          1975 >> Výborně :)

                            N1975 - Profil | St 22.2.2017 9:22:02

                            Unas pred peti dny reka pod ledem jinak ted nevim hlidam nemocneho kluka ale zitra snim jedu k doktorce tak s autem to objedem jak to vypada na stojakach unas

                              Nsasan111 - Profil | St 22.2.2017 7:48:44

                              At33Mat >> ... z Austrálie :-))))))

                                NAt33Mat - Profil | St 22.2.2017 1:15:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                fotka z minulýho týdne :)

                                  Njarda85 - Profil | Út 21.2.2017 23:29:47

                                  Haataap >> Tam by to už šlo.😉

                                    NHaataap - Profil | Út 21.2.2017 23:20:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Pracovně na Slapech tak jsem se zašel číhnout k vodě. Jen nahodit 🙂

                                      Nstandas - Profil | Út 21.2.2017 23:01:13

                                      Labe Čelákovice - totálně bez ledu :-)