Tak co rozmrzá, rozmrzá?

Zdravím Chtěl jsem se zeptat jak to vypadá na vašich revírech už máte rozmrznuto? Už jste nachystaní nebo jste byly na první výpravě tohoto roku?
Pochlubte se výsledky a připojte se do PŘÁTELSKÉ diskuze
Foto s léta 2016 Nový Stav
Autor diskuse: Minimlok - Profil , 19.2.2017 všeobecné - revíry, cestování

NTomCR - Profil | Po 26.2.2018 10:15:06

Serjoža >> Ano a právě o tu akci jde. ;)

    NSerjoža - Profil | Po 26.2.2018 10:09:32

    Kukuřicu v pixlích mají všude habakuk celé rok.Ne třeba přesně tuto,ale i víc druhů a za různé ceny.Někdy i v akci.A berou na všechny!!!

      NTomCR - Profil | Po 26.2.2018 10:02:56

      Deawon >> V Hyper jí mají, ale u nás jsem dnes ráno bral posledních 8 kusů, čili to moc neodkládej.

        Njpavlicekmrk - Profil | Po 26.2.2018 10:02:45

        Deawon >> koupil jsem ji vcera v supermarketu, ocitl jsem se tam nahodou, cilene to urcite nebylo. Dokonce mne to protrhlo igelitku :)

        btw, ruku na srdce, ty bys to tam nechal? :)

          NDeawon - Profil | Po 26.2.2018 9:46:05

          Esox 2 >> S tou kukuřicí jste docela hovada :) a já, že je vždycky všechna vybraná :)
          V letáku ji mají jenom v supermarketu. Nemají ji i v hyper? Tam bych ještě zaskočil dnes

            Njpavlicekmrk - Profil | Po 26.2.2018 9:30:27

            Esox 2 >> byl bych pripraveny lepe, ale v Albertu byli proti a nemeli dostatecne naskladneno :)

              NEsox 2 - Profil | Po 26.2.2018 9:10:50

              jpavmrk >> jpavlicekmrk - 25.2.2018 14:39:33 >> Nerozmrzá, spíše mrzne až praští. Je třeba být připraven na sezonu, ale takových je nás tu asi více.

                NDeawon - Profil | Po 26.2.2018 7:30:49

                Já byl v sobotu na Berounce v Nižboru. Hodinu jsem hledal flek, kde by nebyl led u břehu. Nakonec jsem skončil na menší hloubce mezi mostem a jezem. Chytal jsem od 11h do 17h. Ani ťuk. Rohlík, červi a kuřecí játra. Lorpio černá plotice. 14 háček pinhook a 10 návazec. Očka zamrzali solidně a bohužel jsem o led v očkách poškodil i kmen na dvou místech. Jedno jsem odstřihl, ale o druhém, které jsem neviděl jsem upálil krmítko, když jsem chtěl chytat dál. Nejhorší byl ten vítr. Ale jinak krásná sobota.

                  N1975 - Profil | Po 26.2.2018 6:21:13

                  Ted jsem mluvil s kolegou a u nas na rybnice 5z 8 cm led

                    Njpavlicekmrk - Profil | Ne 25.2.2018 14:39:33

                    Na fotce nize je Berounka v sobotu rano na soutoku s Vltavou, skoro by pres led nepropadlo krmitko. Po vecernich a dnesnich mrazech to bude nejspis podobne. Zkousel jsem chytat o trochu vys v Radotine, kde to trochu slo, ale je to o zlomeni feederove spicky, jak vlasec porad zamrza. Tak jsem to vzdal a cekam uz na lepsi jarni pocasi. V Albertu dnes meli slevu 50% na kuku, tak jsem aspon vykoupil cely regal a pripravil se na jaro :-)

                      Njarda85 - Profil | Ne 25.2.2018 12:08:19

                      Minimlok >> Ideální řešení, taky se na takové akce těším.

                        NMinimlok - Profil | Ne 25.2.2018 12:03:19

                        jarda85 >> Gril a kuře zachránili situaci :D

                          NMaxi Sob - Profil | Ne 25.2.2018 10:32:51

                          MAXXSKATER >> Vem si brusle vrták a termosku s grogem 😉

                            NMAXXSKATER - Profil | Ne 25.2.2018 10:28:17

                            Maxi Sob >> Za hodinu se sejdeme na Ležáku, Michale. :-)))

                              NMaxi Sob - Profil | Ne 25.2.2018 10:27:39

                              Jasně taje jak blázen šestnáct pod nulou a z ledu se kouří 😉😀

                                Njarda85 - Profil | Ne 25.2.2018 10:11:57

                                Minimlok >> To věřím, větr byl včera pěkně hnusný, však je čas. Kam spěchat.

                                  NMinimlok - Profil | Ne 25.2.2018 10:06:36

                                  jarda85 >> Byl jsem včera a málem mně to odfouklo :D

                                    Nretrívr - Profil | Ne 25.2.2018 9:36:32

                                    Zamrzá, zamrzá.Já žiju v pstruhovkách, tam je opravdu dost času a jako každý rok rozmrzne.

                                      Njarda85 - Profil | Ne 25.2.2018 9:14:45

                                      Minimlok >> Kamaráda, možná tak morava, tady je vše pod ledem.

                                        NMinimlok - Profil | Ne 25.2.2018 8:18:51

                                        tak kam dnes na ryby ? včera byla zamrzlá i bečva nevíte kde v okolí valmez hranice přerov zajít?