Tak co rozmrzá, rozmrzá?

Zdravím Chtěl jsem se zeptat jak to vypadá na vašich revírech už máte rozmrznuto? Už jste nachystaní nebo jste byly na první výpravě tohoto roku?
Pochlubte se výsledky a připojte se do PŘÁTELSKÉ diskuze
Foto s léta 2016 Nový Stav
Autor diskuse: Minimlok - Profil , 19.2.2017 všeobecné - revíry, cestování

Nstr66 - Profil | Út 20.2.2018 18:55:57

nějaké aktuální info z Račic ? Letos to na dírky asi nevypadá :(

    Nfishmen17a - Profil | Út 20.2.2018 18:24:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Na řece Bečvě,není led ani u břehu.Ale rybníky jsou pod ledem.Kdyby to někoho zajímalo. :)

      N1975 - Profil | Út 20.2.2018 15:44:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      U nas reka cidlina bez ledu stojaky pod ledem

        NSerjoža - Profil | Út 20.2.2018 13:13:06

        Nerozmrzá,spíš zamrzá zamrzá.

          NDeawon - Profil | Út 20.2.2018 12:38:27

          Tak mi na sobotu hlásí -9 a přes den -1. Tak nevím jestli to má vůbec cenu na Berounku.

            NVydra12 - Profil | Po 19.2.2018 15:15:58

            Stále nezamrzá a nezamrzá.

              Nvlademon - Profil | Po 19.2.2018 12:21:17

              Spíš zamrzá, zamrzá..... Ale řeka půjde. 😉

                N1975 - Profil | Po 19.2.2018 10:30:13

                Unas take stale zamrznuto

                  NDeawon - Profil | Po 19.2.2018 7:53:46

                  Ve Zbiroze zamrznuto :), tak v sobotu vyrazím na Berounku. Feeder, malé háčky, slabé vlasce, Lorpio černá plotice, červi a rohlík. Alespoň nějakou šupinku :) Ale hlásí mrazy, tak to na nějaké úlovky moc nevypadá

                    NMinimlok - Profil | So 17.2.2018 10:54:29

                    jirisyky >> To se někdo má :D

                      Njirisyky - Profil | So 17.2.2018 9:17:06

                      Rozmrzá? U nás ani nezamrzlo ☺

                        Njarda85 - Profil | So 17.2.2018 8:35:42

                        Minimlok >> Taky jsem o tom přemýšlel, ale zatím je to taky pase. Byl jsem na jedné soukromé vodě, a paráda. To mi pro začátek stačilo, a něco se i chytlo.

                          NMinimlok - Profil | So 17.2.2018 8:33:35

                          jarda85 >> U nás jak by smet Koketuju s myšlenkou jít to zkusit na řeku

                            Njarda85 - Profil | So 17.2.2018 8:29:42

                            Minimlok >> Ahoj, zatím vše pod ledem, a zase tu trošku mrzlo, počítám konec března a můžeme jít nato.

                              NMinimlok - Profil | So 17.2.2018 8:27:55

                              Jak to u vás vypadá zamrznuto?

                                NDeawon - Profil | St 10.1.2018 10:03:26

                                U mě naštěstí rozmrznuto a ryby při chuti :) Teď jen aby nezačaly mrazy až do dubna

                                  NF!D3L - Profil | Po 8.1.2018 17:09:54

                                  Ja byl zkusit v nedeli hranickou Tofu, ktera uz byla pod ledem , jedine podle ceho slo poznat , ze je 7. ledna tak nikde sem nevidel mistni duchodce . Nasadaci byli hodne pri chuti , za 3 hodiny se jich ukazalo 11 plus cejni a plotice a jeden krasne vybarveny perlin.

                                    NSerjoža - Profil | Po 8.1.2018 16:37:45

                                    Já byl na přítoku do přehrady,asi hodinu. 2 tloušti přes 30cm,jeden malé a plotice.Vše na knedlu a splávek.Bralo to jak o život.

                                      Nmlíčnák - Profil | Po 8.1.2018 16:27:37

                                      Minimlok >> V mrazaku vsecko o))

                                        Nerin - Profil | Po 8.1.2018 16:09:09

                                        Deawon >> ja som vcera skusal kostala a pinku, pinka viedla