Tak co rozmrzá, rozmrzá?

Zdravím Chtěl jsem se zeptat jak to vypadá na vašich revírech už máte rozmrznuto? Už jste nachystaní nebo jste byly na první výpravě tohoto roku?
Pochlubte se výsledky a připojte se do PŘÁTELSKÉ diskuze
Foto s léta 2016 Nový Stav
Autor diskuse: Minimlok - Profil , 19.2.2017 všeobecné - revíry, cestování

Minimlok - Profil | Út 6.3.2018 6:36:56

Deawon >> I to je řešení :D

    Deawon - Profil | Út 6.3.2018 6:30:48

    Tajne doufam ze do soboty nas rybnicek u pritoku povoli az do nechranene oblasti ale to abych tam kazdy den nalil kybl horke vody.

      Smrtič - Profil | Po 5.3.2018 21:35:53

      Minimlok >> je to níž...oni to vždycky na zimu pustí

        Minimlok - Profil | Po 5.3.2018 19:19:55

        Smrtič >> I to se stává ale já myslel že celkově stav je nízko

          Pišta27 - Profil | Po 5.3.2018 10:42:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Jizera nad jezem je zatím chrust, včera jsme po ní dokonce chodili.No už je to fakt dlouhý 😨

            jeden3 - Profil | Po 5.3.2018 8:05:47

            v nedeli ma snad byt jiz +15,tak snad nekde najdu necona Jizere nebo Labi ,co nebude pod ledem..
            clovek uz ma celkem abstak :-))

              Smrtič - Profil | Po 5.3.2018 7:55:38

              Minimlok >> voda bude někde pod tím..😀 ty blázni na tom normálně bruslí..no ale jeden už je někde pod ledem

                Minimlok - Profil | Po 5.3.2018 7:27:18

                ladan1303 >> 24.2 ;D

                  ladan1303 - Profil | Po 5.3.2018 7:03:24

                  Minimlok >> vy žijete nějak rychleji tam u vás.my máme teprve 5.3

                    Minimlok - Profil | Po 5.3.2018 6:56:32

                    Tibiik >> Já byl 24.3 pod Olomoucí na Moravě a bylo rozmrznuto :o jinak Bečva v Přerově už toho 24 vypadala stejně :/

                      Minimlok - Profil | Po 5.3.2018 6:54:20

                      Smrtič >> Tý brďo zamrzlé řádně a jenom jedna rýpavá kde jste nechali vodu¨? :o :D

                        Tibiik - Profil | Ne 4.3.2018 14:44:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tak jsem dneska objel Moravu a prakticky celý tok pod ledem,viděl jsem všehovšudy jednoho kormorána a 2 volavky,tak si ty rybky od toho všeho aspoň odpočinou...

                          Smrtič - Profil | Pá 2.3.2018 19:26:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Spíš zamrzá :/ Orlas

                            Deawon - Profil | St 28.2.2018 8:09:18

                            Já mám poblíž akorát Berounku a ta už bude určitě v háji. Teď to bude trvat pár týdnů než to roztaje.

                              Minimlok - Profil | St 28.2.2018 7:07:32

                              jinak teď o víkendu byla zamrzlá bečva ale morava pod olomoucí byla OK :)

                                Darďas - Profil | Po 26.2.2018 14:58:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Spíše zamrzá.Odra a Ostravice.

                                  Deawon - Profil | Po 26.2.2018 13:41:11

                                  TomCR >> Hmm tak pozdě. Všechna vybraná. Tak snad ještě bude akci než přijde čas na kukuřici

                                    numen - Profil | Po 26.2.2018 12:25:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Tam kde neproudi, začíná zamrzat i dolní Labe.

                                      Esox 2 - Profil | Po 26.2.2018 11:51:46

                                      jpavmrk >> jpavlicekmrk - 26.2.2018 9:30:27 >> Mám ještě 20 plechovek od loňska a tak to nemusím zas tak přehánět.

                                        Deawon - Profil | Po 26.2.2018 10:15:32

                                        jpavmrk >> jpavlicekmrk - 26.2.2018 10:02:45 >> Já beru max 2-4 kusy průběžně. Jenom jsem si dělal srandu.