Tak co rozmrzá, rozmrzá?

Zdravím Chtěl jsem se zeptat jak to vypadá na vašich revírech už máte rozmrznuto? Už jste nachystaní nebo jste byly na první výpravě tohoto roku?
Pochlubte se výsledky a připojte se do PŘÁTELSKÉ diskuze
Foto s léta 2016 Nový Stav
Autor diskuse: Minimlok - Profil , 19.2.2017 všeobecné - revíry, cestování

Deawon - Profil | Po 8.1.2018 13:51:28

Letos se snad ani nemá cenu ptát, zda máte rozmrznuto :)
Já byl včera poprvé na chvíli a plotice a malí kapřík, takže mám splněno. Jaká je vaše oblíbená nástraha a krmení v tomto počasí na stojáku? Já vsadil na Lorpio řerná plotice + červy a rohlík. Záěrů bylo víc, ale chytal jsem poprvé na feeder.

    Vendys 65 - Profil | Po 1.1.2018 22:28:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    NAVI73 >>
    Čus strejdo, takhle je u nás, jestli ti to tam teda už neroztálo

      Minimlok - Profil | Po 1.1.2018 20:16:05

      Tak co máte zamrznuto ? :p

        Maxi Sob - Profil | Pá 21.4.2017 9:38:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Aktuálně z dnešního rána rozmrzá a nebo zamrzá ? :-))

          Minimlok - Profil | Pá 21.4.2017 8:42:26

          TO MÁTE PRAVDU a alespoň v tocích bude voda :)
          ale je to škoda že se ještě "nemůže" chytat kdyby se mohlo teď chytat na mrtvou rybku tak bych šel zkusit mníky :)
          LOVU ZDAR :)

            pepule83 - Profil | Pá 21.4.2017 6:25:29

            hraji >> to je fakt,pamatuji si že když mi bylo 10-12 let,tak na rybníku co byl poblíž vesnice býval led ještě v dubnu,byly roky kdy sme na šmigrust chodili v triku ale i v zimních bundách ,holt poslední roky bývá nástup jara brzký i letos,jen ta zima letos se vrátila ve větší síle

              hraji - Profil | Čt 20.4.2017 11:21:57

              Lidi si strašně málo pamatujou. Já si pamatuji prvomájové průvody zasypané sněhem, teploty kolem nuly v květnu docela běžně. Proč si všichni myslí, že v dubnu musí být 15 stupňů a slunečno. Ne nadarmo říkali naši moudří předci Březen, za kamna vlezem, duben, ještě tam budem. Navíc i pojem aprílové počasí není úplně nový.

                1975 - Profil | Čt 20.4.2017 10:08:19

                Minimlok >> asi jo chtelo by to prepsat je to hruza co se venku deje

                  pepule83 - Profil | Čt 20.4.2017 9:08:30

                  Minimlok >> počasí se v ( ! ) obrací,včera 5cm sněhu a -1st(bělotín),před dvěma týdny jsem byl na rybách jen v jarní bundě a tričku no a dnes bych nešel ani kdyby skákaly na břech samy

                    Minimlok - Profil | Čt 20.4.2017 7:52:42

                    Jak se tak dívám s okna napadá mně otázka TAK CO ZAMRZÁ, ZAMRZÁ? :D

                      Minimlok - Profil | Ne 19.3.2017 18:48:58

                      bečva za valmezem samozřejmně rozmrznutá ale rozvodněná (hodně silný proud )

                        Vendys 65 - Profil | Čt 16.3.2017 16:34:00

                        NAVI73 >>
                        Čus, dneska je u nás jak na jaře, škoda, že jdu o víkendu do práce, mazal bych někam na ryby.

                          torwald - Profil | Čt 16.3.2017 13:02:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Zde zatím zamrznuto... .

                            NAVI73 - Profil | St 15.3.2017 22:15:39

                            Vendys 65 >> včera jsme byli v makru v ústí, jak mi tam jezdíš fotit úlovky. Třeba tam letos něco taky zapřáhneš :-))))

                              NAVI73 - Profil | St 15.3.2017 22:14:06

                              Vendys 65 >> hlavně mi neposílej fotky těch co jsem chytil já,mám jich plnej počítač, i ty Tvoje dvě z lonska:-))))

                                Kolos23 - Profil | St 15.3.2017 21:57:03

                                Sobotní kapřík 46cm, kousek pod Jizerkami..... k tomu pár malých a cejni. červi a boiles z rohlíku kleštěma....

                                  Vendys 65 - Profil | St 15.3.2017 18:48:28

                                  NAVI73 >>
                                  Čauves, měl jsi zůstat v Praze tam už by jsme mohli chodit na ryby, asi tě pošlu pár fotek ryb aby jsi viděl jak vypadá.

                                    Minimlok - Profil | St 15.3.2017 18:45:13

                                    Dneska ani ťuk chytal jsem s halibut krmením česnekové plovky červy boilies a nic
                                    Kamoš na sladké rohlíkáče a taky ani ťuk
                                    (Rybník nový stav)

                                      Minimlok - Profil | Út 14.3.2017 18:31:18

                                      Na novém stavu rozmrznuto kamošovy se povedl 49cm kapor na česnekový řepkáč

                                        Rora9 - Profil | Út 14.3.2017 18:26:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        10 dní po rozmrznutí. První letošní. :-)