Tak co rozmrzá, rozmrzá?

Zdravím Chtěl jsem se zeptat jak to vypadá na vašich revírech už máte rozmrznuto? Už jste nachystaní nebo jste byly na první výpravě tohoto roku?
Pochlubte se výsledky a připojte se do PŘÁTELSKÉ diskuze
Foto s léta 2016 Nový Stav
Autor diskuse: Minimlok - Profil , 19.2.2017 všeobecné - revíry, cestování

Bušák - Profil | Út 14.3.2017 17:37:52

Petr. >> ltrab - 14.3.2017 17:19:27 >> ještě to chvilku vydrží

    Bušák - Profil | Út 14.3.2017 17:37:16

    Minimlok - >> nerozmrzá

      ltrab - Profil | Út 14.3.2017 17:19:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Včerejší foto.

        damoz - Profil | Út 14.3.2017 13:35:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tady už měsíc bez ledu, včera dokonce kapřík a pár mi jich spadlo..

          Serjoža - Profil | Út 14.3.2017 10:56:58

          Na horách než to roztaje tak bude znovu zima.

            brajen - Profil | Út 14.3.2017 10:44:54

            Minimlok >> Tak aspon tak 😉snad uz i na horách budou bez ledu.zachvilec budem nadávat ze je vedro a že neberou😅

              Minimlok - Profil | Út 14.3.2017 6:53:01

              brajen >> Už spíš jen v horských oblastech ale leze to taky dolů u ostravy a hranic na moravě všude poctivě rozmrznuto (alespon co já vim)

                brajen - Profil | Po 13.3.2017 22:12:55

                To se ještě někde drží led???Jihomoravský kraj vše bez ledu.Ale tady jsme víc u sluníčka. Ale nebojte dřív nebo později povolí.. .😉

                  Minimlok - Profil | Po 13.3.2017 21:38:25

                  Chosé 2 >> Jo u nás taky ne ale třebas jsem byl u rybníka totální úhyn a ďury byly a to samé se řešilo proč umřely když byly díry

                    1975 - Profil | Po 13.3.2017 19:57:22

                    NAVI73 >> tak to je mazec u nas uz drancuji vodu a vy jeste bruslite ...vydrzet drzim palce

                      Marczech - Profil | Po 13.3.2017 19:34:13

                      NAVI73 >> dopr.... kde ses to nastěhoval ... ))) copak ve Švédsku tam se na dírkách loví celoročně ))))))))))))))

                        Chosé 2 - Profil | Po 13.3.2017 19:20:19

                        Minimlok >> U nás se v zimě řezaly otvory do ledu a dneska jsem zatím neviděl při procházce kolem přehrady ani jednu padlou rybu u břehu.:-)

                          Minimlok - Profil | Po 13.3.2017 17:50:40

                          Chosé 2 >> Je super že se má co houfovat na mnohých revírech byly škody jak blázen buď to udušené ryby otrávené nějákýma hnusama s polí a na tekoucích udělali své zase kormoráni :)

                            Chosé 2 - Profil | Po 13.3.2017 17:01:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Tak zde na severu pořád ještě zamrznuto, ale v rozmrzlém oku už se houfují.:-)

                              Minimlok - Profil | So 11.3.2017 22:12:41

                              Dnes odpoledne jsem jel kolem bytči a taková ta velká přehrada je rozmrznuta ovšem to se nedá říct o přehradě na horní bečvě tam je zatím jen pár metrů (+/-10 m nevim přesně nezastavoval jsem)od kraje ale už to taky pomalu ale jistě taje :)
                              Jinak váh samozřejmě rozmrznutý

                                Minimlok - Profil | So 11.3.2017 9:45:50

                                NAVI73 >> Ber to pozitivně a jdi na dirky :D (jestli máš kde)

                                  ladan1303 - Profil | So 11.3.2017 9:31:15

                                  NAVI73 >> do prdele běž ty a přestěhuj se jinam !!! ):

                                    NAVI73 - Profil | So 11.3.2017 0:44:35

                                    přátelé a kamarádi,jděte do prdele, takto to u mě v Mikulášovicích vypadalo předevčírem, závidím Vám

                                      janez - Profil | So 11.3.2017 0:40:38

                                      Vojc29 >> tak tohle nechytnu ani za 5.let.holt u vás vysazujou ryby.u nás to je celý rok bez záběru.

                                        Vojc29 - Profil | Čt 9.3.2017 8:29:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Me to maka vsude :-) :-) Dobrej start letos. V nedeli 9 kousku.