Tak co rozmrzá, rozmrzá?

Zdravím Chtěl jsem se zeptat jak to vypadá na vašich revírech už máte rozmrznuto? Už jste nachystaní nebo jste byly na první výpravě tohoto roku?
Pochlubte se výsledky a připojte se do PŘÁTELSKÉ diskuze
Foto s léta 2016 Nový Stav
Autor diskuse: Minimlok - Profil , 19.2.2017 všeobecné - revíry, cestování

Deawon - Profil | Čt 9.3.2017 7:44:45

Chosé 2 >> Ty jo, tak to je paráda :)

    Chosé 2 - Profil | St 8.3.2017 21:56:35

    Deawon >> Jen si revír prochytej. Já ho mám denně na očích i tady na severu.:-)

      Deawon - Profil | St 8.3.2017 21:28:39

      Chosé 2 >> Vlastni cestou, ale zitra ji snad jeste trochu vylepsim. Mam to doma tak si revir pomalu cely projdu.

        Chosé 2 - Profil | St 8.3.2017 21:18:34

        Deawon >> Pěkný místní lysáček.:-) Použil jsi nějakou drobnou radu, nebo jsi se vydal vlastní cestou?

          neprduch - Profil | St 8.3.2017 20:13:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Ahoj, tak letos poprvé, dopoledne na mém oblíbeném Kořensku ani ťuk, tak jsem se po obědě přesunul na orlas, tam přišel jen tenhle prcek. Ale bylo to fajn, ráno těsně pod nulou, odpoledne kolem 7 stupňů. Po ledu ani památka, ale voda je hodně studená, takže si musím počkat:))

            pepule83 - Profil | St 8.3.2017 18:33:03

            Mi!d@72 >> pět aut a dva na kole,ale co jsem se ptal tak dnes nic nešlo,ale sou tam i tací co od rozmrznutí už mají po čtyřech kaprech,sám sem dnes nečekal že budou brát,na to bylo moc hezky

              Dr.Hirax - Profil | St 8.3.2017 18:26:55

              Chlapi nebyl se někdo podívat případně nahodit na přehradě Luhačovice?Možná ještě zamrzlé.Díky

                Mi!d@72 - Profil | St 8.3.2017 18:22:33

                pepule83 >>... bylo narváno ???

                  Mi!d@72 - Profil | St 8.3.2017 18:21:30

                  Marczech >> jj :o)))

                    pepule83 - Profil | St 8.3.2017 18:17:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    dnes jsem byl poprvé (smočit) na tofě,na polovině je ještě led,ryby dnes nešly ale bylo fajn teplo

                      Serjoža - Profil | St 8.3.2017 8:40:38

                      U nás už rozmrzlo a berou!!Včera mě sebrali kolo.

                        Deawon - Profil | St 8.3.2017 8:37:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tak u nás ve Zbiroze rozmrznuto :)

                          viceroy - Profil | Út 7.3.2017 7:17:47

                          Marczech >> :-)

                            Marczech - Profil | Út 7.3.2017 7:13:59

                            viceroy >> příště budu obezřetnější )

                              viceroy - Profil | Út 7.3.2017 7:09:18

                              Marczech >> oko neni pitka oko vidi :-)

                                Marczech - Profil | Út 7.3.2017 6:59:33

                                Mi!d@72 >> jj to máš recht )))) ten sem blikl páč byl 15metrů od rybníka )))) kua tady sou lidi všímaví )

                                  u x a - Profil | Po 6.3.2017 20:47:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  u nás pořád zamrznuto foto dnes z rána

                                    Mi!d@72 - Profil | Po 6.3.2017 20:24:05

                                    Marczech >> ...tak potom zase nechápu ten Strhanec,řekl bych,že patří k Bečvě a ta nespadá pod Osek :o)))

                                      Vecza - Profil | Po 6.3.2017 18:45:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Zdravím ... O víkendu jsem navštívil soukromy revir Dubenec u Častolovic a hlásím,že led už je pryč. Údolní nádrž Rozkoš je již taky v provozu. A rybník v Hodčicích je ještě místami pokryt ledem,ale rybařit se dá. Tak Petrův zdar ;-)

                                        Marczech - Profil | Po 6.3.2017 16:31:40

                                        Mi!d@72 >> ja už tkhle jedu 3tí rok .... jebat svaz .... obecňák 5 km/7ha kapříci od 50+ do 85ti bez brigád a CHaP za litr to se dá ) Přes sezónu mám stejně fáračku na zahradě tkže na mých 30 návštěv dostačující, přece nevemu svaz za cca 2500 a na kolik revírů pojedu na sev. Moravě ? )))) s 30 docházkama mě to dostačuje na takovyto Domácí žvýkání ))))