Tak co rozmrzá, rozmrzá?

Zdravím Chtěl jsem se zeptat jak to vypadá na vašich revírech už máte rozmrznuto? Už jste nachystaní nebo jste byly na první výpravě tohoto roku?
Pochlubte se výsledky a připojte se do PŘÁTELSKÉ diskuze
Foto s léta 2016 Nový Stav
Autor diskuse: Minimlok - Profil , 19.2.2017 všeobecné - revíry, cestování

Nbrajen - Profil | Po 6.3.2017 16:15:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Tak jsem dnes objel 3 reviry v jihomoravského kraje (podivin,rakvice,sitborice) a vše bez ledu poslední revír nefocen.Slaba baterie 😣

    NMinimlok - Profil | Po 6.3.2017 16:14:53

    eps >> Tak na cejny se splávkem už by to šlo ne?

      Neps - Profil | Po 6.3.2017 12:47:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Voznice 2 a okolí zatím bída, led se drží,i když od břehu již povoluje. Foto z víkendu (mobil :-( )...

        Npepule83 - Profil | Po 6.3.2017 7:58:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        v sobotu jsem byl okuknout šterkáč Emauzy ,tady to bude ještě chvíli trvat

          Ntrepik - Profil | Po 6.3.2017 7:20:06

          V neděli na Žinkováku, všechno rozmrnuto, za cca 6 hodin 6 kapříků. Krásná chytačka.

            NMi!d@72 - Profil | Ne 5.3.2017 19:18:31

            Marczech >> jj,psal jsi moje topky :o)))

              NMarczech - Profil | Ne 5.3.2017 18:51:41

              Mi!d@72 >> ??? jakej soukromák ....... ?? myslíš tu obecní louži ????

                NMinimlok - Profil | Ne 5.3.2017 12:38:27

                Nový Stav rozmrznuto škody na rybách co já vím od kámoše minimální další stojka bez ledu vzhůru na ně :)

                  NMinimlok - Profil | Ne 5.3.2017 12:37:00

                  F!D3L >> Dík za info o skaličce amám to podobně hlavně na tom "velkém" mi příjde v celku těžké chytit rybu tak si tam přes léto zaplatím 150 jedu chyť a pusť a večer si pak chytnu ze 3 pstruhy pro nas na veču :) a jak říkáš sice je to granulak ale lepší jak to co máme v obchodech

                    NMi!d@72 - Profil | Ne 5.3.2017 11:02:05

                    Marczech >> ...proč je topka malej soukromák ???

                      NF!D3L - Profil | Ne 5.3.2017 8:19:11

                      Minimlok >> Skalička je pod ledem a myslim, že dlouho bude. A k tomu Davidovu mlýnu ten pstruhový jsou spis sádky jak soukromák. Jezdim tam s malou, vždycky se zeptáme babiček a známých kolik chcou čerstvých ryb a jedem. Mě osobně to nevoní ale polský pstruhy co leží měsíc v chlaďáku opravdu jíst nebudu.A malá si zachytá a zjistí, že maso co jí neroste na stromě.

                        NMyrda - Profil | Ne 5.3.2017 8:09:00

                        Ahoj sázava už v normálu ( bez zápisu :-). Slapy relax .

                          NMinimlok - Profil | Ne 5.3.2017 7:26:58

                          Jinak na davidově mlýně už se celkem dlouho dají vláčet pstruzi :) (soukromák kde vždycky chytneš)

                            NMinimlok - Profil | Ne 5.3.2017 7:25:40

                            F!D3L >> a co skalička? taky pořád pod ledem?

                              Nbrajen - Profil | So 4.3.2017 21:42:53

                              Rockwell >> To si ještě nech zajít chuť 😉

                                Nvalcha186 - Profil | So 4.3.2017 20:28:09

                                Je rozmrzlo, hodil jsem na hladinu tašku housek a už to jelo. Plotice, kapříci. Vodu jsem neměřil, ale přidal jsem jim kbelík pšenice a to na rozjezd stačí. Rozhodil jsem to na široko, aby se nepřecpaly. Je to chov na dětské závody, pro nejmenší a tak se musíme o ně starat.

                                  N1975 - Profil | So 4.3.2017 19:56:00

                                  Tak ja tento tyden mapoval jen reku snad zitra zkusim nejakej stojak kdyz tak dam vedet

                                    NF!D3L - Profil | So 4.3.2017 18:12:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    V nejbližším okolí Hranic jediný rozmrzlý stoják co jsem objevil 471014 Malvíny . Za dvě hodiny 2 perlíni 4 cejni a malej kapřík.

                                      NMAXXSKATER - Profil | So 4.3.2017 18:04:08

                                      XeeN >> Paráda ... Já jsem se motal v Čáslavské zátoce a tam by chytat nešlo kvůli vlnám a bordelu.

                                        NRockwell - Profil | So 4.3.2017 17:17:34

                                        brajen >> Je to je škoda, do Opatovic jsem se chystal