Tak co rozmrzá, rozmrzá?

Zdravím Chtěl jsem se zeptat jak to vypadá na vašich revírech už máte rozmrznuto? Už jste nachystaní nebo jste byly na první výpravě tohoto roku?
Pochlubte se výsledky a připojte se do PŘÁTELSKÉ diskuze
Foto s léta 2016 Nový Stav
Autor diskuse: Minimlok - Profil , 19.2.2017 všeobecné - revíry, cestování

NXeeN - Profil | So 4.3.2017 17:06:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Dneska Seč

    Nbrajen - Profil | So 4.3.2017 16:48:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Ahoj tady máš něco z jihomoravského kraje(cezava 1a)byl jsem tam minulý týden ale bez foťáku dnes z foto a vypadá to ještě tak na 14 dní než povolí..😣

      NCoudek1 - Profil | So 4.3.2017 16:45:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Zahájeno :-D

        NCarptop - Profil | So 4.3.2017 16:41:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Ahoj dneska sem byl poprve letos u vody . Nadherne pocasi 6 hodin rybareni . Nadherny klid, relas a telpicko. Bez zaberu ale vubec mi to nevadi .

          NMinimlok - Profil | So 4.3.2017 15:51:19

          Teď jsem přišel s procházky okolo rybníka mezi Bystřicí pod Hostynem a Sovadinou Rozmrzlé to už skoro je což oto ale asi tam nebude moc ryb hodně pomřetých amurů a kaprů taky něáké mrtvé štiky jsem tam viděl řekl bych že pul rybníka je mrtvého :/

            NMarczech - Profil | So 4.3.2017 14:57:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            tak sem teda tky objel ty moje topky ) Stojáky etě potřebujou čas ............... snad příští víkend

              N1975 - Profil | So 4.3.2017 14:21:39

              Unas reka v normalu jen pristupova cesta je na hov.o je podmacena ale hlavne rozjezdena od traktoru a motorek jedna se jen o usek 35 metru ale je to usek kterej se neda objet

                NMAXXSKATER - Profil | So 4.3.2017 13:54:07

                XeeN >> Taky se teď jedu mrknout na Seč, když tak mi pak dej vědět, jestli to něco dělalo, díky.

                  Nltrab - Profil | So 4.3.2017 11:47:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Už to rozmrzá.

                    NSurf - Profil | So 4.3.2017 11:18:36

                    agig >> haleluja!!!!!!!!! ještě jsem letos na rybách nebyl!!!!!!!

                      NMinimlok - Profil | So 4.3.2017 9:50:14

                      Jak to tak pozoruju tak bych si dovolil tvrdit že u nás není řeka co by byla zamrzlá

                        NXeeN - Profil | Pá 3.3.2017 18:01:21

                        Žížalky a červíky mám tak zítra hurá na Seč a v neděli na Sázavu konečně

                          NVojc29 - Profil | Pá 3.3.2017 15:19:20

                          Deawon >> Důležité je hlavně tu rybu najít teďka. Pak až je použítí montáží a načíní. :)

                            Njarda85 - Profil | Pá 3.3.2017 15:10:06

                            Deawon >> Není to o prutech,ryby jsou ještě moc opatrně, ale kdyby jsi měl feedr tak je to o něčem jiném.

                              Nšťovíček - Profil | Pá 3.3.2017 15:02:17

                              Hulín ještě pod ledem, ale řeka už je klidná, takže něco předkrmeno a zítra konečně hurá na ně :)

                                NDeawon - Profil | Pá 3.3.2017 7:48:24

                                Tak včera poprvé na 2ha rybníku. 1/3 ještě led, ale měl jsem čtyři záběry. Bohužel jsem zasekl jenom jeden a ještě pozdě :(. Ale to se poddá. Je to moje první jaro a mám bohužel moc tvrdé pruty (100g).

                                Na jaké pruty chytáte takhle brzy po zimě? Na příští sezónu plánuji feeder.

                                  Nmajkl88 - Profil | Čt 2.3.2017 22:59:08

                                  roman >> díky

                                    Nmajkl88 - Profil | Čt 2.3.2017 22:31:44

                                    tak co ta Dalešická máte někdo info? už se dá chytat?

                                      NJiryyy - Profil | Čt 2.3.2017 20:46:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      To si chlapi delate srandu, tady neni ani jeden revir bez ledu (dnes sem to objel a chce to tak tejsen, mozna dva), njn, sever :-(