Tak co rozmrzá, rozmrzá?

Zdravím Chtěl jsem se zeptat jak to vypadá na vašich revírech už máte rozmrznuto? Už jste nachystaní nebo jste byly na první výpravě tohoto roku?
Pochlubte se výsledky a připojte se do PŘÁTELSKÉ diskuze
Foto s léta 2016 Nový Stav
Autor diskuse: Minimlok - Profil , 19.2.2017 všeobecné - revíry, cestování

Petr64 - Profil | Čt 2.3.2017 20:38:11

Minimlok - >> Jo,rozmrzá.Poslední zbytky ledu.:-)

    C@rpSt4r - Profil | Čt 2.3.2017 20:11:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Pomalu to zacina...jako kazdej rok zacinam drobotinou :)

      Coudek1 - Profil | Čt 2.3.2017 19:59:14

      Pomalu ale jistě :-)

        agig - Profil | Čt 2.3.2017 18:47:35

        Minimlok - >> Ahoj Karlovy Vary moje základna dnes rozmrzla aleluja ;-)

          pepule83 - Profil | Čt 2.3.2017 18:42:09

          dnes jsem projel revíry okolo Hranic na moravě,a krom Bečvy je vše pod ledem,řeka by se dala jakmile klesne průtok

            torwald - Profil | Čt 2.3.2017 17:18:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tady zatím vůbec... .

              torwald - Profil | Čt 2.3.2017 17:17:54

              erin >> něco menšího ano... .

                Minimlok - Profil | Čt 2.3.2017 16:20:05

                Vsetínská Bečva spluta od Vsetína po Bystřičku a po ledu ani vidu ani slechu ovšem na přehradě Bystřičce je to horší rozmrzlé pouze od přítoku zbytek pod ledem

                  šťovíček - Profil | Čt 2.3.2017 13:50:58

                  Má někdo aktuální info o štěrku v Hulíně?

                    Jiryyy - Profil | Čt 2.3.2017 10:13:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Tak tady to ještě potrvá :-(

                      trepik - Profil | Čt 2.3.2017 10:06:13

                      Tak 431 043 - RADBUZA 1 B - Litická nádrž už je chytatelná. Jel jsem včera kolem a vlny jak blázen a po ledu ani památky. Nevíte někdo, jak jsou na tom Žinkovy?

                        neprduch - Profil | Čt 2.3.2017 9:19:23

                        Ahoj, nevíte někdo, jak je na tom pískovna na Kořensku?

                          Donn79 - Profil | Čt 2.3.2017 9:14:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Rozmrzá,rozmrzá...ale zatím jdou jen cejni.

                            erin - Profil | Čt 2.3.2017 9:08:39

                            torwald >> a darilo sa?

                              Vojc29 - Profil | Čt 2.3.2017 8:16:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Rozmrza a i dava... ;-) :-)

                                XeeN - Profil | Čt 2.3.2017 7:18:12

                                Mám o víkendu noční takže musím jet někam blízko jak je na tom s ledem Seč a Pařížov? Neví někdo?

                                  Čaba17 - Profil | St 1.3.2017 17:51:17

                                  Zdarec Těricko 471 131 by chtělo ješte tak týden možná dva a bude redy teda s pohledu od hráze s třanovic neměl jsem čas to za jízdy vyfotit Dukelské nádrže 471 028 potřebují ještě hodně času

                                    brajen - Profil | St 1.3.2017 8:27:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    To bylo v neděli teď to už může být lepší....🤔

                                      Minimlok - Profil | St 1.3.2017 7:49:49

                                      Podle zpráv s facebooku už začíná tát Tovačov :)