Tak co rozmrzá, rozmrzá?

Zdravím Chtěl jsem se zeptat jak to vypadá na vašich revírech už máte rozmrznuto? Už jste nachystaní nebo jste byly na první výpravě tohoto roku?
Pochlubte se výsledky a připojte se do PŘÁTELSKÉ diskuze
Foto s léta 2016 Nový Stav
Autor diskuse: Minimlok - Profil , 19.2.2017 všeobecné - revíry, cestování

Nneprduch - Profil | Út 28.2.2017 20:16:51

Ahoj, nebyl jste někdo na Kořensku - je už pískovna bez ledu?

    NČaba17 - Profil | Út 28.2.2017 19:52:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Zdravím revír kateřina 1A už je obstojna už se dá chytat, žermanky a těrlicko ještě nevím ale Darkovské moře potřebuje ještě min týden takového počasí noc kolem aspon 6 a přes den těch 11 stupňu

      Ntorwald - Profil | Út 28.2.2017 19:50:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Včerejší...

        Nstandas - Profil | Út 28.2.2017 19:40:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tak další revír otevřen. :-)

          NMinimlok - Profil | Út 28.2.2017 18:44:21

          1975 >> Paráda :)

            N1975 - Profil | Út 28.2.2017 18:41:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tak jsme byli s klukama krmit uz to je skoro v normalu Mlynska Cidlina

              NMinimlok - Profil | Út 28.2.2017 18:39:26

              Miroslav Kanďár >> Však tak je to nejlepší :) člověk by měl když chytá chytat a né čekat 3 dny na záběr :) nebo alespoň já to tak mám větší radost mi udělá za den 20 cejnů než jedna 70 cm kapr

                Nmlíčnák - Profil | Út 28.2.2017 17:53:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Este je cas...

                  NMyrda - Profil | Út 28.2.2017 17:43:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Sázava ještě hodně táhne ale nedalo nám to ... :-)

                    NMiroslav Kanďár - Profil | Út 28.2.2017 15:37:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Minimlok >> Poslední dobou vyhledávám takováhle místa. Na břehy poseté karavany a bivaky už prdím. Mám radost i z té drobotiny, co bere, i když právě tady třeba jsem vloni chytil hodně pěkných kapříků... Začínal jsem takhle na Botiči v Praze a tady asi už i skončím...

                      NVojc29 - Profil | Út 28.2.2017 15:35:36

                      Zítra to taky vytáhnu už je kde :) :)

                        Nviceroy - Profil | Út 28.2.2017 15:34:15

                        Minimlok >> :-) par kiláků :-)

                          NMinimlok - Profil | Út 28.2.2017 15:31:31

                          :D ale jenom o kousíček :D

                            Nviceroy - Profil | Út 28.2.2017 15:28:50

                            Minimlok >> :-)..... těsně vedle

                              NMiroslav Kanďár - Profil | Út 28.2.2017 15:26:53

                              Minimlok >> kdepak. je to závlahový kanál na západním Slovensku...

                                NWidl_CZ - Profil | Út 28.2.2017 15:20:42

                                Děláte mi teda pořádný chutě. Zítra mám dopoledne zařizování, ale odpoledne bych měl mít volno, takže jestli nebude moc foukat skočím na chvíli provětrat mouchy k vodě, už mi to nedá :)

                                  NMinimlok - Profil | Út 28.2.2017 14:53:47

                                  Miroslav Kanďár >> Vypadá to jako odra nebo opava :)
                                  trefil jsem se?

                                    NMiroslav Kanďár - Profil | Út 28.2.2017 13:50:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Už to ide...

                                      NPETLOV - Profil | Út 28.2.2017 12:57:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Dnes (Prerov)...jsem hodil oko na ten nas rybnik 471207..ale porad se led drzi,ale samozrejme pomalu povoluje a uz se delaj nejaka oka,tak snad to brzy bude :))

                                        NSerjoža - Profil | Út 28.2.2017 12:55:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Dnes zase nic.Ale to příjde.