Doby lovu v ČRS

Dokazal by nekdo vysvetlit, ci dat odkaz, proc jsou tak rozdilne doby (casove) lovu?
Autor diskuse: jirisyky - Profil , 21.1.2017 všeobecné - ostatní

Nmzxy - Profil | So 21.1.2017 20:08:48

non-stop lov by u nás znamenal jediné, že se na některá místa už nidky nedostaneme, že budou všude bivaky slušných kaprařů ( samozřejmě ne-masařů) které nebudou tito slušňáci a nemasaři kvůli 8 hodinám v práci rozebírat a nechají je postavené od dubna do října...okraje polí a luk vedoucí k vodě kde je trochu rovnější plácek budou rozježděné od aut, pod mostem v Liticich u Plzně si od 15.6. do konce října nenahodím protože k mostným pilířům budou ze všech stran nonstop ukotveny bojky sumcařů...

    NPiškothonza - Profil | So 21.1.2017 20:08:09

    Pepison For Ever >> si teplej,potřebuješ se taky družit..o)

      NPepison For Ever - Profil | So 21.1.2017 20:07:56

      mates78 >> ja ryby poustim i do udaku.....trouby atd.... a co je na tom ??? jsem taky buzerant ??? snad mi odpovis vycerpavajici zpusobem kdyz jsi takovy odbornik na slovo vzaty :-D nebo si na nej aspon hrajes .... hoj

        NPepison For Ever - Profil | So 21.1.2017 20:04:23

        Piškothonza >> tak si hrej sudoku v garazi...... a nebudes mit problem :-D

          Nmates78 - Profil | So 21.1.2017 20:03:19

          POSTLÍK 666 >> viš hovno jak chytam,svoloč?chytam na dva pruty a ryby pouštim a koukam ze ty je pouštiš na panev,vubec na mě nereaguj viš o kaprařine uplny hovno!!!

            Njirisyky - Profil | So 21.1.2017 19:58:59

            POSTLÍK 666 >> 3 pruty, kde jsi to sebral??

              Njirisyky - Profil | So 21.1.2017 19:57:38

              potočák 62 >> me osobne to nejak nevadi ony doby, i kdyz by se to obcas hodilo. Jen me prave zajima, proc tomu tak je.
              I na ty soukromce (jednou za rok) v noci vytahnu klacky, jelikoz se chci v klidu vychrnet.

                NPOSTLÍK 666 - Profil | So 21.1.2017 19:49:12

                Hoj. Zajimavé je, že tu nejvíce brečí čecháčská svoloč co může chytat na 3 pruty+ neomezený roční limit úlovků...

                  Nmates78 - Profil | So 21.1.2017 19:47:44

                  Přeber si to jak chceš(masař)-(GAY)

                    NPiškothonza - Profil | So 21.1.2017 19:45:58

                    Pepison For Ever >> kdo jinej si na prázdný vodě sedne vedle druhýho rybáře a chce se družit? blb nebo buzna....já o družení vůbec nestojim..

                      NPepison For Ever - Profil | So 21.1.2017 19:42:51

                      Piškothonza >> jak se podle vzhledu da poznat ze (masar-neznam tento vyraz--asi myslis rybat) je gay neboli slengove ( buzerant ) jak pises?

                        Nmates78 - Profil | So 21.1.2017 19:35:30

                        Ano maš pravdu,ale proč bych nemohl třeba na laby chytat 24hod,jsem kaprař a nikdy jsem rybe neudelal nic spatneho,ja bych si vyjimku zaplatil ale bohuzel muzou jen ty jako p.Vagner atd,kapr je pro me srdcovka a chovam se knim ze vsi uctou,je mi jen zle kdyz vidim jak zachazi z rybama a pak to jeste foti a davaj na socialni site a jinde ve svete uz to funguje,nic vic ti na to nemuzu napsat,jezdim na tydeni vypravy a mam nervy to tahat vecer z vody,dik

                          NPiškothonza - Profil | So 21.1.2017 19:34:53

                          viceroy >> začnu chytat a už se blížej...začnou se družit,přehazovat mě,loudit kapry,pak loudit kuličky a pak abych jim jednu nenatáh,jdu radši domu...o)

                            Nsven - Profil | So 21.1.2017 19:33:54

                            Piškothonza >> třeba z Tebe vyzařuje nějaké fluidum :-)))

                              Npotočák 62 - Profil | So 21.1.2017 19:27:06

                              mates78 >> Nechci se tě dotknout nebo urážet,pouze mě zajímá tvůj názor.Myslíš,že jsi schopen provádět rybolov 24 hodin denně? A nemyslíš, že součastné trendy v kaprařině vlastně znamenají degradaci velkého kapra jako něčeho vyjímečného,jako něčeho,co si musíš zasloužit a věnovat tomu hodně času? A nebylo by naopak lepší a sportovnější podmínky ztížit,aby se vrátil pocit vyjímečnosti?Alespoń pokud´jde o svazové revíry.Nebylo by lepší, aby ten,
                              kdo chce chytat velké kapry bez námahy, jezdil chytat na soukromé kaprodromy za kapřímy děvkamy?Petrův Zdar

                                Nviceroy - Profil | So 21.1.2017 19:20:44

                                Piškothonza >> nejen k Tobe.:-) ..... rano jsi kolikrat uzavren z obou stran ze nejde nahodit

                                  NPiškothonza - Profil | So 21.1.2017 19:16:16

                                  sven >> je tam pěkný,že rybář má prostor aspon 10m...v dnešní době mi přijde,že každej masař je buzerant a sedá si ke mě 3m na úplně prázdný vodě...o)

                                    NSerjoža - Profil | So 21.1.2017 19:09:43

                                    FRANK71 >> Jo vědci na to že ryba bolest necítí,příšli podle toho že ryba nekřičí bolestí.Takže jí nic nebolí.

                                      Nnofish - Profil | So 21.1.2017 19:08:51

                                      potočák 62 >> FRANK71 teď trdí tohle a jindy, že je ryba větší citlivka, než přecitlivělá ženská, takže to neřeš. Omlouvat svoji činnost při lovu ryb tím, že to rybu nebolí, je divné.

                                        Nmates78 - Profil | So 21.1.2017 19:03:40

                                        Taky tam najdi chovani u vody a hlavne k rybam

                                          Červené karty: POSTLÍK 666