Zkušenosti s firmou Formy Brno

Jaké máte s nimi zkušenosti? Ja jsem 15. 12. objednal háčky, 18.12.zaplatil 1080,- korun a od té doby se nic neděje, neberou telefon, neodpovídají na maily, nic! Dřív jsem od nich bez problémů několikrát bral, tak mě to dost překvapilo! Maj tu v bazaru reklamu, tak bacha!
Autor diskuse: libryb - Profil , 29.12.2016 všeobecné - ostatní

NSerjoža - Profil | St 4.1.2017 11:18:54

C@rpSt4r >> Ono asi je nejlepší tam zajet,kdo to nemá moc daleko,tak do 50km.Protože asi výběr bude mět na skladě, podle toho co mě odpověděl.Psal sem tam nějak 14dni před novým rokem a odepsal mě dned.Právě se divím,co to tu čtu.

    NC@rpSt4r - Profil | St 4.1.2017 10:37:34

    Serjoža >> ja prave chci koupit jednu seriovku a nevim zda to u nich objednat nebo kde to sehnat.. :(

      NCarpmasters138 - Profil | St 4.1.2017 10:17:07

      Zdarec, já jsem do fa. formy Brno zaslal několik druhů, tvarů a gramáží olůvek a do týdne jsem měl formy doma. Takže za mě veliká spokojenost. Se divím, že někteří z Vás mají, nebo měli problém.

        NSerjoža - Profil | St 4.1.2017 10:15:19

        Chtěl sem tam něco kupovat nějakou formu,eště že sem na to nespěchal.Te ď už asi nic nechci.

          NMaxwell - Profil | St 4.1.2017 10:09:23

          splávkař >> je to debil a nemocnej člověk, nic víc, nic míň...slizce se tu proplejtá mrkem a využívá ho ve svůj prospěch.....já být Martinem, tak by už dávno letěl....

            NVojc29 - Profil | St 4.1.2017 10:05:49

            Kamarád tak samá zkušenost myslím že čeká na formu hoodně dlouho. Nevím přesně datumy ale 2 měsíce by to moholi být. Nejprve že nepotvrdil mail jaký typ chce údajně. Který potvrdil samozřejmě ještě pro jistotu jednou a ono pořád nic.

              NPr3v1t3k - Profil | St 4.1.2017 9:51:42

              kakr >> Dneska to u CNCéček jsou většinou opravdu mačkalové a ještě ideálně import z východu. Co se programů týče tak ve větších fabrikách u nás už nesmí obsluha ani máknout do programu, ten krmí do stroje většinou na přímo a nebo nechají opičáka donést flashku..

                NPeter94 - Profil | St 4.1.2017 9:37:22

                Mna by zaujimalo,ci mozem pouzit ocko c.1 aj na formu ,kde sa odporuca velkost c.2?Lebo ocko c.1 ma hrubku drotu 1,1mm a ocko c.2 ma hrubku 1,5mm.Dik

                  Nsplávkař - Profil | Ne 1.1.2017 18:56:54

                  007krivanek >> Kdybys neměl do čeho píchnout a zoufale potřeboval prodat tak rozumím tomu, že honíš nějakého fušera(nekalou konkurenci) abys ho naprášil, děláš tu rozbory cenotvorby a šťouráš se v podobných sračkách.
                  Tomu, že ty se v těch sračkách rejpeš místo toho, abys vykryl poptávku nebo zvedl telefon svého zákazníka nějak nerozumím.

                    NKnedla12 - Profil | So 31.12.2016 18:57:59

                    Kdysi jsem tam chtěl kupovat navijáky a krmítka. Po zaslání peněz jsem po třech týdnech nic nedostal tak jsem tam psal. Byly mi poslány jenom krmítka bez navíc s tím, že mi budou poslány někdy příště. Krmítka jsem nepřevzal a pak začalo víc jak měsíční skemrani o svoje peníze, emaily bez odezvy, občas zareagoval majitel na SMS, telefony nebral. Až (lec nerad) jsem pohrozil policii, tak se mi peníze vrátily víc jak za dva měsíce. Ceny hezké, ale ty nervy...

                      Nkakr - Profil | So 31.12.2016 18:14:44

                      supinna >>
                      Máme to asi každý hozené jinak (humor).
                      Přeji vše dobré, hodně ryb a hlavně zdraví.

                        Nsupinna - Profil | So 31.12.2016 18:09:42

                        kakr >> Mám, ale musí to být opravdu humor. S tím veksákem jsi to moc nevylepšil :) Tak se hezky pobav , dneska to je poviný :)))
                        Přeju hodně dobrej rok 17 :) V.

                          Nkakr - Profil | So 31.12.2016 18:03:08

                          supinna >>
                          Odboj ber jako recesi, zřejmě nemáš smysl pro humor.
                          Jeden veksklák a hazardní hráč už ohlásil kandidaturu na prezidenta, což o to, kvalifikace je to dobrá...

                            Nsupinna - Profil | So 31.12.2016 17:03:02

                            FRANK71 >> No problema :))) Ale odboj- to snad ne:))

                              NFRANK71 - Profil | So 31.12.2016 16:30:38

                              supinna >> musíš tu zlodějnu umět omluvit.

                                Nsupinna - Profil | So 31.12.2016 16:12:16

                                kakr >> Tak zatím jsem se s "hrdiny a rozvračeči režimu" pomocí fušek a krádeží setkal jen ve Tvých tendenčních zápisech tady na MRKu. Sorry :)

                                  NMrKos - Profil | So 31.12.2016 15:41:42

                                  RAJA >> pane kolego, opakuji to, ze pokud někdo vyrábí nějaké výrobky na vybaveni svého zamestnavatele a pak je prodává pod cenou, tak je to obyčejný zloděj a zaměstnavatel by ho mel zažalovat.
                                  Něco jiného je si vyrobit jeden kousek pro sebe případně se s šéfem domluvit a vyrobit si jeden kousek pro sebe s jeho vědomím. Nerozumím tomu, čemu nerozumis.

                                  A jinak hodinova sazba na CNC centru s pořizovací cenou přes 2mio eur je taková jaká je, to asi nezmenis ani ty, ani ja.

                                    Npoldeci - Profil | So 31.12.2016 15:17:52

                                    nazdar
                                    načali ste tu cnc debat,nejaký čas sa snažím zohnať majstra ,ktorý by dokázal jednu formu vyrobiť/mám to od programátora nakreslené/,záver mi vyšiel taký,že všetci len kecajú
                                    ak sa tu predsa nejaký fuškár alebo šikovný výrobca nájde tak nech mi napíše správu,podebatujeme

                                      Nkakr - Profil | So 31.12.2016 15:15:44

                                      viceroy >>
                                      Pokud je program ve 2D, tak ano. Ve 3D nemáš bez počítače a softvare šanci a ne každý to zvládne.

                                        Nviceroy - Profil | So 31.12.2016 15:11:08

                                        kakr >> ne v kazde firme mas programatory .....my si treba programy piseme sami popr.pouze slozitejsi veci jdo v Cadu ..... normalne napisu program a makam ale v kazde firme to funguje jinak ......