Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

Nkaprus - Profil | Po 16.3.2020 8:42:26

Calex >> zkoušels e bay, Ali? Nebo nech udělat jak říká kolega
Ten závit mi připadá hrubší

    Nkkkarlos - Profil | Ne 15.3.2020 23:19:23

    Calex >> https://www.nerezka.cz/sroub-m-1-6-x-5-din-85a-a4
    není to sice taky klasické čočka kterou hledáš, ale zase by to bylo bez práce....

      Nkkkarlos - Profil | Ne 15.3.2020 23:15:06

      Calex >> Ahoj, tohle řeším docela často, nezbývá mi než nabrousit nůž do patřičného rádiusu a každý jeden šroubek upravit na soustruhu. Je to piplačka, ale jde to...

        NCalex - Profil | Ne 15.3.2020 21:49:06

        Pindˇa >> Zdarec, dík, rozměr mají ale s rovnou hlavou..

          NPindˇa - Profil | Ne 15.3.2020 21:39:24

          Calex >> Proklikej to tady mají skoro všechno https://www.briol.cz/sroub-s-drazkou-din-964a-zapus​tna-cockova-hlava

            NCalex - Profil | Ne 15.3.2020 21:18:37

            Zdarec borci, nemáte někdo tucha kde se dají sehnat šroubky s nízkou čočkovou hlavou M2,5x5mm a drážkou? Pouze nerez nebo mosaz. Sháním 20ks. Torxů a imbusů tohodle rozměru mám hafo...Dík.

              NGreysmen - Profil | Ne 15.3.2020 17:16:00

              statik >> jen tak mimo kolik chceš za ty Surfy. Kdyžtak SZ.

                NGreysmen - Profil | Ne 15.3.2020 17:13:56

                statik >> samozřejmě že pokud to aplikuješ na díly v rozloženém stavu tak je to OK, jenže musíš počítat s tím že tady jsou lidi, kteří jsou schopni to nastříkat do navijáku kterej neni rozebranej a to by bylo dle mého daleko horší než kdyby tam namačkali zmíněnej kyt z pudla 🙈

                  NGreysmen - Profil | Ne 15.3.2020 17:10:42

                  statik >> 🤣🤣🤣 kyt z pudla 🤣🤣🤣👍 jsem skoro propotil kalhoty 🤣

                    Nstatik - Profil | Ne 15.3.2020 15:55:01

                    Greysmen >> to odpaření netrvá ale nějak extrémně dlouho,to jsou minuty,já jsem nikdy u sborky navijáku nějak nespěchal,měl jsem po nějaké době naviják rozebraný beze změn povrchu součástek,ale možná to někomu přijde dlouhá doba,tak bude muset použít nějaký kyt z pudla.

                      NGreysmen - Profil | Ne 15.3.2020 14:55:03

                      statik >> ještě jde o to, co udělá odpařující se činidlo uvnitř navijáku ☹

                        Nstatik - Profil | Ne 15.3.2020 11:25:34

                        již hodně dlouho používám tuhle a je super,nástřikem se nanese tenká vrstva,po odpaření činidla zůstane film , mám s tím mazané všechny navijáky a v létě v zimě stejný chod. Velká vrstva je stejně nežádoucí,ozubením se vymačká do nepracovních prostor a je tam stejně k ničemu.

                          NGreysmen - Profil | Ne 15.3.2020 10:18:18

                          Specialista >> není nic jednodušího, než to vyzkoušet, po 10 -20 rybačkách navi znovu rozhodit a kouknout jak vypadá mazivo a jestli se drží na určených místech.

                            Ndrvoštěp - Profil | Ne 15.3.2020 9:39:50

                            kkkarlos >> Možností je dost. Jedna z nich je že to buď neznají a nebo se bojí zkoušet. Třeba pár lidí od nás co si navi sami mažou a čistí tak používají vazelínu odemne. Husqvarnu na ložiska a převody určenou pro pily a křovinořezy.

                              NSpecialista - Profil | Ne 15.3.2020 8:34:03

                              Mě zaujalo tohle. Rovněž trubička, konzistence je hustější teflonový olej. Je to dražší věc a na nákresu a fotografii jsou ozubené převody. Určení na obalu není napsáno, jen bezpečnostní upozornění v mnoha jazycích. Co jsem s tím mázl tak spokojenost, ale zuby uvnitř reelu ne, to bych měl obavu. Ale co když by to bylo ok?..

                                Nkkkarlos - Profil | Ne 15.3.2020 0:27:49

                                drvoštěp >> Já představu jak to funguje vcelku mám. Jen mě zaráží, že když ten napěněný olej tak dobře nahrazuje plastické mazivo, že s tím už nikdo nepřišel dřív. A né jen v téhle diskusi...

                                  Nroxtidy - Profil | So 14.3.2020 20:50:41

                                  Patro >> ahoj, asi by bylo fajn se zamyslet. Chci namazat nějakou "šlupku" za pár stovek a nebo chci namazat naviják. Pokud slupku tak to tam klidně strikni. Pokud naviják tak máš dvě možnosti... Tou první je že to sveris někomu se zkušeností. Tou druhou že si zjistíš informace a pouzijes spolehlivou vazelinu k tomu určenou. Jen opravdový jouda si bude mazat navijáky něčím co mu zrovna zbylo v práci. A tady není zas až tak těžké zjistit co se čím maže.at už v této nebo jiné diskuzi https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=759705

                                    Ndrvoštěp - Profil | So 14.3.2020 20:37:19

                                    kkkarlos >> Né, já se do navi nehrabu. Jenom jsem ti psal jak to funguje. Vlastně si vzpomínám, rolnu na překlapěči jsem onehdá na dvou navi mazal.

                                      Nkkkarlos - Profil | So 14.3.2020 20:22:53

                                      drvoštěp >> a taky si s tím mažeš navijáky?

                                        Červené karty: Matyášek