Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

Ndrvoštěp - Profil | So 14.3.2020 15:11:40

kkkarlos >> Taky mám mazací tuk ve spreji se slabou hadičkou. Stříkneš, a v reakci se vzduchem se začne dělat něco jako pěna.

    Nkkkarlos - Profil | So 14.3.2020 7:51:46

    Patro >> Vždyť ti píšu že můžeš, když na to příjde tak naviják můžeš namazat i sádlem. Záleží jen co od toho očekáváš...
    Hele logicky, myslíš že by mazací tuk dávali do spreje a šel by nanášet tenkou hadičkou.
    Já osobně bych to použil maximálně na ty ložiska a osu cívky, ale to jen v případě že bych po ruce neměl něco jiného....

      NPatro - Profil | So 14.3.2020 5:15:06

      kkkarlos - si prečítaj aj použitie na jednej z fotiek..

        Nkkkarlos - Profil | Pá 13.3.2020 15:43:50

        Patro >> jestli ti naviják připadá jako řetěz nebo lano, tak proč ne

          NPatro - Profil | Pá 13.3.2020 7:50:44

          Nazdar môžem premazať navi takýmto sprejom. dik za radu

            Nkaprus - Profil | Čt 12.3.2020 9:10:52

            Bobin83 >> kdybys chtěl odmotat nemáš to daleko😀

              NBobin83 - Profil | Čt 12.3.2020 9:05:43

              kaprus >> Díky, musim to nějak vykoumat!

                Nkaprus - Profil | Čt 12.3.2020 9:05:43

                Sprej z práce. Na nerez na všechno.

                  Nkaprus - Profil | Čt 12.3.2020 9:03:13

                  Bobin83 >> na malé navijáky sem je dělal z pe fólie. Ale na takové kladiva by byl lepší buď mosazný plech(tenky, planžeta) nebo z teflonové fólie. Mám ji doma, ale nenapadá mě z čeho to v běžném životě vykuchat.

                    NBREAK 77 - Profil | St 11.3.2020 17:35:30

                    Ahoj kolegové,prosím o radu,kde bych mohl sehnat přední matice brzdy k navi.Shimano Ultegra XTC.
                    Předem děkuji všem,za každoů informaci.
                    Petrův Zdar.

                      NBobin83 - Profil | So 7.3.2020 21:53:39

                      Čau chlapi, potřeboval bych nějaké podložky pod cívku na navi Penn Affinity 7000Ltd, nevíte kde bych je sehnal? Diky za info

                        Nkaprus - Profil | Čt 5.3.2020 8:52:54

                        E.T. >> na ali. Mají tam oba konce na různé navijáky😆

                          Nkkkarlos - Profil | St 4.3.2020 15:24:44

                          E.T. >> super, a teď už jen definovat naviják na který ta klika patří

                            NE.T. - Profil | St 4.3.2020 15:22:49

                            kkkarlos >> Sháním madlo.

                              Nkkkarlos - Profil | St 4.3.2020 9:12:18

                              E.T. >> Mám taky dotaz. Co je koncovka kličky navijáku? Koncovka od slova konec, tak bych hledal na konci. Ale tady začíná problém, klika má ty konce dva. Dvojklika dokonce tři...
                              Hele co sháníš? Knob(madlo) nebo šroub na druhý konec?

                                NE.T. - Profil | Út 3.3.2020 21:34:50

                                Ahoj, mám na Vás dotaz. Kde sehnat koncovku ke kličce u navijáku? Dík

                                  Nkkkarlos - Profil | Po 2.3.2020 13:58:08

                                  statik >> nemáš zač, to reklamní video fakt nelže...

                                    Nstatik - Profil | Po 2.3.2020 13:40:49

                                    kkkarlos >> dík za info,asi to má něco do sebe.

                                      Nnekut - Profil | Ne 1.3.2020 20:07:22

                                      kkkarlos >> Dík za odp. Tak to jo, netušil jsem, že pěna. Holt technika kráčí vpřed a je to dobře.

                                        Nkkkarlos - Profil | Ne 1.3.2020 9:57:31

                                        nekut >> já jsem taky drobný kutil, živí mě úplně něco jiného.... cena je necelých 10,- Liber ze jedno 400ml balení. To tak odpovídá i ceně u nás, nějakých 320,- za kus. pohodlné to je určitě, ale spotřeba se mi zdá nižší nežli u klasického řezného oleje. Tohle je ve formě pěny, která dobře drží na nástroji....
                                        https://www.youtube.com/watch?v=at5G_WqGpng

                                          Červené karty: Matyášek