Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

"VÁZA" - Profil | Pá 16.9.2016 20:18:28

Palio >> :-) :-) :-)

    Palio - Profil | Pá 16.9.2016 20:17:31

    "VÁZA" >> pro tebe každopádně, já to nechávám radš vyrůst:-P

      Palio - Profil | Pá 16.9.2016 20:17:02

      tuzemak >> i to je možný:-)

        "VÁZA" - Profil | Pá 16.9.2016 20:03:22

        Palio >> pěkná večeře :-)

          tuzemak - Profil | Pá 16.9.2016 19:58:07

          Palio >> nebo se drži ploutvema a u břehu se rychle pustí.D

            Palio - Profil | Pá 16.9.2016 19:56:52

            tuzemak >> došly mi po Polsku oblíbený háčky, respektive už nebyly wostrý, tak jsem je vyházel a dnes jsem v krámě odpoledne zjistil, že už je Fox přestal vyrábět, tak se zas budu muset vrátit k Wide Gapům B.

              tuzemak - Profil | Pá 16.9.2016 19:50:48

              Palio >> máš tupy kotvy.D

                Palio - Profil | Pá 16.9.2016 19:47:40

                Žádný obr, ale potěšil. Větší mi upadl cestou ke břehu.

                  Bady - Profil | Po 12.9.2016 21:09:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Něco ze soboty.

                    "VÁZA" - Profil | Ne 11.9.2016 20:31:47

                    Vetesnik.J >> Si půjčíš od souseda. Nemusíme jezdit na jih jen s klackama. Nocování na Nových Mlýnech za 170 kaček.

                      Vetesnik.J - Profil | Ne 11.9.2016 20:26:03

                      "VÁZA" >> Já bych jel taky ale naštěstí nemám kolo :D

                        "VÁZA" - Profil | Ne 11.9.2016 20:21:15

                        Palio >> Zpátky taky kolo. Nejsme žádný sračky:-)

                          Palio - Profil | Ne 11.9.2016 20:18:09

                          "VÁZA" >> a zpátky to potáhne kdo? Zlaté vlak:-P

                            "VÁZA" - Profil | Ne 11.9.2016 19:44:49

                            Palio >> Já se přidám na jih. Pojedeme na kolách.

                              Vetesnik.J - Profil | Ne 11.9.2016 18:25:13

                              "VÁZA" >> Jo jo sedma

                                "VÁZA" - Profil | Ne 11.9.2016 17:56:13

                                Vetesnik.J >> Kde jsi seděl? Sedma?

                                  Vetesnik.J - Profil | Ne 11.9.2016 16:51:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Tož jsem zpět z Jihu. Vedro jak hajzl ale něco jsem pochytal něco nechal v travach. Ale ryby tam maj krásný.

                                    tuzemak - Profil | Ne 11.9.2016 12:25:43

                                    Palio >> já už x let do sebe peru tvrdý,dam 2-3 štamprle,seknu sebou do trávy na cele den a ušetřím.D

                                      Palio - Profil | Ne 11.9.2016 12:23:29

                                      tuzemak >> to jsme na tom podobně:o)))

                                        tuzemak - Profil | Ne 11.9.2016 12:17:32

                                        Palio >> jo to nevim kdy,až přijde novy pracovnik...vino neumim bumbat,sem v tomto barbar,liju to do sebe jako vodu do bazénu.D

                                          Červené karty: Jirka1976