Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

Ntuzemak - Profil | So 17.9.2016 12:36:51

"VÁZA" >> ten až si to přečte,ten nám dá kartáč.D

    N"VÁZA" - Profil | So 17.9.2016 12:34:46

    tuzemak >> :-) :-) :-) Možná na to přišel :-)

      Ntuzemak - Profil | So 17.9.2016 12:31:48

      "VÁZA" >> no jistě,to mačkany obilí +nějaky ty sračky co vtom je,obsahuji hodně cukru,a ten kazi chrup.DDD

        N"VÁZA" - Profil | So 17.9.2016 12:29:21

        tuzemak >> Musí papat krkovičku,bůček,škvarky a takový. Zpevňuje to dásně:-)

          Ntuzemak - Profil | So 17.9.2016 12:24:24

          "VÁZA" >> no jen aby se mu nerozpadla celá huba.DD

            N"VÁZA" - Profil | So 17.9.2016 12:19:50

            tuzemak >> Už byl na dílně tak se může přidat. Má ho spravenej tak flákotu může :-) :-) :-)

              Ntuzemak - Profil | So 17.9.2016 12:17:05

              "VÁZA" >> twl zatim máme čim kousat.D to Pavel už zuby plive z huby.D

                N"VÁZA" - Profil | So 17.9.2016 12:08:28

                tuzemak >> Jen aby jsme nekousali jen my :-)

                  N"VÁZA" - Profil | So 17.9.2016 12:06:32

                  Ti Itali ve Francii dopadli katastrofálně když jim poslední noc ukradli auto. To musí být šok!

                    N"VÁZA" - Profil | So 17.9.2016 12:03:55

                    Palio >> Na D5 nesmíš bivakovat.

                      Ntuzemak - Profil | So 17.9.2016 12:01:15

                      "VÁZA" >> kua nestraš.D

                        NPalio - Profil | So 17.9.2016 11:59:14

                        "VÁZA" >> vsak pojedu, pokud tam Vagner nejakou supinu jeste necha :o))

                          N"VÁZA" - Profil | So 17.9.2016 11:55:11

                          tuzemak >> Jen aby začla :O

                            N"VÁZA" - Profil | So 17.9.2016 11:53:57

                            Palio >> Teplo je teplo. Žádný oblikání u grilu sedíš pomalu nahé a pivko pěkně klóže do krku :-)

                              N"VÁZA" - Profil | So 17.9.2016 11:48:24

                              Palio >> Jo ale musíš tam zajet...

                                NPalio - Profil | So 17.9.2016 11:47:44

                                "VÁZA" >> bez do riti aji s letem! Zlate podzim. Te kus flaxy si ugrilujes tak jako tak a nemusis se aspon u toho potit jak prase:-D

                                  Ntuzemak - Profil | So 17.9.2016 11:46:07

                                  "VÁZA" >> konečně začne ryba pořádně kousat.D

                                    NPalio - Profil | So 17.9.2016 11:42:26

                                    "VÁZA" >> ta ceka az na me nebo na Romana:-)). My vime, kudy proplouva:-P

                                      N"VÁZA" - Profil | So 17.9.2016 11:38:52

                                      Tak a je tu podzim... zlatý léto :-)

                                        N"VÁZA" - Profil | So 17.9.2016 7:12:33

                                        Tak ta třicítka na D5 se asi neukáže na světle. No ještě je pořád šance dokud je to ve vodě.

                                          Červené karty: Jirka1976